Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, geronimo napisał:

Tak czytam i czytam, zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robie?

Co chwila jakas gównoburza, coraz mniej wchodze na forum.

Czasami mam wrażenie że co niektórzy nie maja nic do roboty

Ot takie moje przemyślenia

Miłego popołudnia i uważajcie aby się własną pianą ne zadławić.

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawał niemalże mnie dopadł dziś....dwukrotnie

Auto nadal na oiom-ie...ale in plus jest szansa że koszty nie wzrosną

rehabilitacja mojego wypadkowicza wcale az taka droga nie jest jak na bezplatna służbę zdrowia przystalo:szydera:...jak od ręki to 40 minut manualnej terapii zaledwie 350pln..jak czekac dwa tygodnie....to 280...A jak na NFZ....koniec pazdziernika:szydera:

Minimum 10 zabiegów musi być...łatwo policzyć...

Dobrze chociaz  ze L4 na 100%bo to wypadek przy pracy...się syn oblowi  jak nic na najniższej krajowej.. 

Ale co nas nie zabije to zahartuje...albo jakoś tak..

Miłego popołudnia 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo haloo skowroneczki forumowe:cmok:Przyznam się bez bicia,że dzisiaj nic nie robiłam, oprócz moich pazurów tu i tam:oklaski: co za lenistwo mam,,ale lubię to lenistwo ,:szydera: o pogodzie nie wspomnę,brrrr pada cały dzień,a niech pada. komu :serce: ???:serce: proszę bardzo :serce::serce: brac i to szybko

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lucinda napisał:

Zawał niemalże mnie dopadł dziś....dwukrotnie

Auto nadal na oiom-ie...ale in plus jest szansa że koszty nie wzrosną

rehabilitacja mojego wypadkowicza wcale az taka droga nie jest jak na bezplatna służbę zdrowia przystalo:szydera:...jak od ręki to 40 minut manualnej terapii zaledwie 350pln..jak czekac dwa tygodnie....to 280...A jak na NFZ....koniec pazdziernika:szydera:

Minimum 10 zabiegów musi być...łatwo policzyć...

Dobrze chociaz  ze L4 na 100%bo to wypadek przy pracy...się syn oblowi  jak nic na najniższej krajowej.. 

Ale co nas nie zabije to zahartuje...albo jakoś tak..

Miłego popołudnia 

 

 

@lucinda brak słów, jak czytam Ciebie czy  @foczka63 jak opisuje slużbę zdrowia,to nie chce się aż wierzyć,:szok: ja się ciesze, że jadę do Pl  i idę do lekarza i nie ma tego czy tamtego ,że brak terminu, ma być a jak nie to idę bez rejestracji i jestem przyjęta, zdrówka życzę synowi, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Se siedzę i odpoczywam ....jeszcze . Spotkanie służbowo-rodzinne przełożone na czwartek ...otrzymałam sms-a . Możliwe , że wyskoczę na miasto też w celach służbowych ( czyt. urzędy ) , ale muszę zebrać się i zasadzić sobie kopniaka w doopę na rozpęd ....ciężko mi się zebrać , jeśli o urzędy biega .Zastanowię się jeszcze ...teraz idę na ploty do miejscowej siostry :d

P. S ...Postanowiłam powiadamiać Was o kroku ....każdym moim kroku . Cokolwiek to znaczy :szydera:

Ja siedzę sobie na kanapie z laptopem, popijam coś tam, bo najedzona jestem do jutra rana,,,czuję się znakomicie i jestem zadowolona z życia:cmok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@lucinda brak słów, jak czytam Ciebie czy  @foczka63 jak opisuje slużbę zdrowia,to nie chce się aż wierzyć,:szok: ja się ciesze, że jadę do Pl  i idę do lekarza i nie ma tego czy tamtego ,że brak terminu, ma być a jak nie to idę bez rejestracji i jestem przyjęta, zdrówka życzę synowi, 

Jak chodzisz prywatnie to tak jest,jak państwowo ,to lepiej nie mówić;(

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Jak chodzisz prywatnie to tak jest,jak państwowo ,to lepiej nie mówić;(

Nigdy żadnych terapi ani zabiegów ani rehabilitacji prywatnie nie brałam, tylko porady u specjalistów, to tak ,nieraz były prywatne,bo ja taki trochę niewiarek jestem, nie słucham jednego lekarza ,tylko muszę posłuchac kilku innych też,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

@lucinda brak słów, jak czytam Ciebie czy  @foczka63 jak opisuje slużbę zdrowia,to nie chce się aż wierzyć,:szok: ja się ciesze, że jadę do Pl  i idę do lekarza i nie ma tego czy tamtego ,że brak terminu, ma być a jak nie to idę bez rejestracji i jestem przyjęta, zdrówka życzę synowi, 

No to masz szczęście i ciesz się...jak się syn w cierpliwość uzbroi będzie ok...wiesz że młodzi peeeeeedzą do przodu a potem ....tu boli tam coś w garach łamie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bratek odpowiem Ci tutaj,żeby nie zaśmiecać tematu.Przeczytałam co napisałaś i szczęka mi opadła.Jak agencja może ingerować w to co robisz w wolnym czasie? :przekleństwa:Ja na Twoim miejscu po zakończeniu zlecenia zmieniłabym agencję.Tym bardziej,że tak jak napisałaś płacą marniutko

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

I w bólu i po kieszeni

O tak....na KOR-ze była kobieta na wózku...po amputacji palca u stopy z bandażem przesiaknietym krwią i nerka żeby podlogi nie brudzic...czekala od...10ej..ja byłam około 16ej...komentarz? Słowa niecenzuralne się cisna...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

@Bratek odpowiem Ci tutaj,żeby nie zaśmiecać tematu.Przeczytałam co napisałaś i szczęka mi opadła.Jak agencja może ingerować w to co robisz w wolnym czasie? :przekleństwa:Ja na Twoim miejscu po zakończeniu zlecenia zmieniłabym agencję.Tym bardziej,że tak jak napisałaś płacą marniutko

:tak: mam to samo zdanie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Joy napisał:

@Bratek odpowiem Ci tutaj,żeby nie zaśmiecać tematu.Przeczytałam co napisałaś i szczęka mi opadła.Jak agencja może ingerować w to co robisz w wolnym czasie? :przekleństwa:Ja na Twoim miejscu po zakończeniu zlecenia zmieniłabym agencję.Tym bardziej,że tak jak napisałaś płacą marniutko

Wiem. Szukam nowej agencji lub  prywatnych  zleceń. Czytam  fora poszukując  czegoś  nowego. Trudno jest jednak  dowiedzieć się   konkretów , ludzie  boją się z jakiegoś powodu rozmawiać szczerze o firmach i płacach. Póki co to muszę tu jeszcze pobyć , na szczęście rodzina  jest ok.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bratek napisał:

Wiem. Szukam nowej agencji lub  prywatnych  zleceń. Czytam  fora poszukując  czegoś  nowego. Trudno jest jednak  dowiedzieć się   konkretów , ludzie  boją się z jakiegoś powodu rozmawiać szczerze o firmach i płacach. Póki co to muszę tu jeszcze pobyć , na szczęście rodzina  jest ok.  

Ja zmieniłam agencję w tym roku i nie żałuję mojej decyzji.:dobrze: Z czystym sumieniem mogę polecić swoją firmę:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, geronimo napisał:

Tak czytam i czytam, zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robie?

Co chwila jakas gównoburza, coraz mniej wchodze na forum.

Czasami mam wrażenie że co niektórzy nie maja nic do roboty

Ot takie moje przemyślenia

Miłego popołudnia i uważajcie aby się własną pianą ne zadławić.

Weź Ty, @geronimo zarezerwuj sobie termin w grudniu. Zróbmy znów najazd na stolyce, popijemy, popalimy, pogadamy. Kto chętny? @awe59, @Teresadd. Zgłaszać udział, Wiewiórki i Żuczki. @Andrew ostatnim razem był duszą towarzystwa, ale gdzie go szukać? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :sos:

A może ktoś spoza mazowieckiego też ma ochotę się spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Ja zmieniłam agencję w tym roku i nie żałuję mojej decyzji.:dobrze: Z czystym sumieniem mogę polecić swoją firmę:tak2:

:tak: Janeczka Ty nie tylko zmieniłaś agencję,,wiele rzeczy innych też:szydera: a wszystko wychodzi Tobie na zdrowie,,no to po jednym:wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ellax2 napisał:

Weź Ty, @geronimo zarezerwuj sobie termin w grudniu. Zróbmy znów najazd na stolyce, popijemy, popalimy, pogadamy. Kto chętny? @awe59, @Teresadd. Zgłaszać udział, Wiewiórki i Żuczki. @Andrew ostatnim razem był duszą towarzystwa, ale gdzie go szukać? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :sos:

A może ktoś spoza mazowieckiego też ma ochotę się spotkać?

w Poszukiwanych Ela musisz szukać, faktycznie dawno go nie było,,:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...