Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, violka napisał:

Wspomina o poczcie i przypuszczam , że tylko z automatu użyła słowo " mail "

Nie ,dostałąm na adres meilowy,na moją pocztę,która na tym forum nie jest przecież widoczna.Chyba przekaże ten list Moderacji.Nie mam ochoty w niczym uczestniczyć.Nie wiem o co kaman i wiedzieć nie chcę.Generalnie mam forumowe waśnie w głębokiej doopie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nie ,dostałąm na adres meilowy,na moją pocztę,która na tym forum nie jest przecież widoczna.Chyba przekaże ten list Moderacji.Nie mam ochoty w niczym uczestniczyć.Nie wiem o co kaman i wiedzieć nie chcę.Generalnie mam forumowe waśnie w głębokiej doopie.

Ciepło u Ciebie ....u mnie śliczna pogoda :szydera:

A na poważnie : zrób co uważasz za słuszne :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Nie ,dostałąm na adres meilowy,na moją pocztę,która na tym forum nie jest przecież widoczna.Chyba przekaże ten list Moderacji.Nie mam ochoty w niczym uczestniczyć.Nie wiem o co kaman i wiedzieć nie chcę.Generalnie mam forumowe waśnie w głębokiej doopie.

Teraz to jestem w szoku . Nie ma możliwości dotarcia do adresu mailowego przez forum . Ktoś chyba zachował się nieładnie i podał Twój adres .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Ogród mam zapuszczony . Patrzę na niego od kilku dni i zbieram sie w sobie . W zeszłym tygodniu było mi za zimno na pracę . Jak się ociepliło , to doszłam do wniosku , że lepiej sobie polatać po mieście . Teraz czuję , że bije już ostatni dzwonek , ale nadal mi sie nie chce O.o Dajcie mi kopa w dopę , albo pokażcie swoje wymuskane ogródki , może wstyd zdopinguje mnie do roboty :haha:( zazdrość przemilczę )

po co się wysilać kochana:tak2:, za chwilę zima :339_snowflake:i nikomu nie przyjdzie do głowy ogródkiem się przejmować:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se siedzę i odpoczywam ....jeszcze . Spotkanie służbowo-rodzinne przełożone na czwartek ...otrzymałam sms-a . Możliwe , że wyskoczę na miasto też w celach służbowych ( czyt. urzędy ) , ale muszę zebrać się i zasadzić sobie kopniaka w doopę na rozpęd ....ciężko mi się zebrać , jeśli o urzędy biega .Zastanowię się jeszcze ...teraz idę na ploty do miejscowej siostry :d

P. S ...Postanowiłam powiadamiać Was o kroku ....każdym moim kroku . Cokolwiek to znaczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Teraz to jestem w szoku . Nie ma możliwości dotarcia do adresu mailowego przez forum . Ktoś chyba zachował się nieładnie i podał Twój adres .

Prędzej z Hiltona wziął.tam jest taka opcja a ja wciąż tam jestem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni po załatwieniu uciążliwości codziennych, vidi kolejny smrodek, ale już vici nie będzie, bo znowu ktoś jątrzy >:( @foczka63 nie wiem kto ma na celu wciąganie cię w swoje małomiasteczkowe i brudne sprawy, ale nie zostawiaj tej sprawy odłogiem. Może terapia wstrząsowa pomoże na głupotę co poniektórych? Wydaje mi się, że już czas najwyższy powrócić do czerwonych mordek. Może trzeba rozpisać referendum forumowe w tym celu? :donos: 

Staram się nie uczestniczyć w waśniach i wojenkach podjazdowych, gdyż nauczona niedawnym doświadczeniem doszłam do wniosku, że grzebanie w szambie powoduje większy rozbryzg owego i niewinni będę śmierdzieć tak samo, jak ci, którzy w tym szambie mącą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Veni po załatwieniu uciążliwości codziennych, vidi kolejny smrodek, ale już vici nie będzie, bo znowu ktoś jątrzy >:( @foczka63 nie wiem kto ma na celu wciąganie cię w swoje małomiasteczkowe i brudne sprawy, ale nie zostawiaj tej sprawy odłogiem. Może terapia wstrząsowa pomoże na głupotę co poniektórych? Wydaje mi się, że już czas najwyższy powrócić do czerwonych mordek. Może trzeba rozpisać referendum forumowe w tym celu? :donos: 

Staram się nie uczestniczyć w waśniach i wojenkach podjazdowych, gdyż nauczona niedawnym doświadczeniem doszłam do wniosku, że grzebanie w szambie powoduje większy rozbryzg owego i niewinni będę śmierdzieć tak samo, jak ci, którzy w tym szambie mącą. 

Mirelka ,świetny pomysł.Czerwone mordki powinny powrócić i to z opcją np 10 mordek pod postem skutkuje zakazem pisania przez 24 godz.Tylko gdzie takie referendum umieścić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam, zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robie?

Co chwila jakas gównoburza, coraz mniej wchodze na forum.

Czasami mam wrażenie że co niektórzy nie maja nic do roboty

Ot takie moje przemyślenia

Miłego popołudnia i uważajcie aby się własną pianą ne zadławić.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

@Janeczka1963 ładniusi ten ogródek.Twój?

Kochana to nie mój ogródek :szydera:, ja w nim tylko wygrzewam moje stare kości i opalam się :oklaski:, to ogródek mojej miłości, :serce:, on o niego dba i robi wszystko żebym się mogła opalać i jeść owoce:haha:, a ma ich na prawdę dużo:jabłko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Tak czytam i czytam, zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robie?

Co chwila jakas gównoburza, coraz mniej wchodze na forum.

Czasami mam wrażenie że co niektórzy nie maja nic do roboty

Ot takie moje przemyślenia

Miłego popołudnia i uważajcie aby się własną pianą ne zadławić.

Jak myślę podobnie.Pozdrawiam Zdzisiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Mirelka ,świetny pomysł.Czerwone mordki powinny powrócić i to z opcją np 10 mordek pod postem skutkuje zakazem pisania przez 24 godz.Tylko gdzie takie referendum umieścić? 

Nie wiem. W "Sprawach forum" najpewniej. Ale pojedyncze głosy niewiele dadzą, jedynie "pospolite ruszenie" ma sens. Ja napiszę. I to po to, by tej piany i gównoburzy było mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Kochana to nie mój ogródek :szydera:, ja w nim tylko wygrzewam moje stare kości i opalam się :oklaski:, to ogródek mojej miłości, :serce:, on o niego dba i robi wszystko żebym się mogła opalać i jeść owoce:haha:, a ma ich na prawdę dużo:jabłko:

O żesz Ty kurka wodna Szczęściaro jedna:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Tak czytam i czytam, zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robie?

Co chwila jakas gównoburza, coraz mniej wchodze na forum.

Czasami mam wrażenie że co niektórzy nie maja nic do roboty

Ot takie moje przemyślenia

Miłego popołudnia i uważajcie aby się własną pianą ne zadławić.

Zauważyłam , że osoby , które są tak przeciwne gównoburzy , chętnie pojawiają się tylko po to , aby zaznaczyć , że w innym wątku toczy się ta gównoburza . Czy nie lepiej przemilczeć ten fakt , skoro nie chce się zabierać głosu w dyskusji , czy sporze ? . Łatwo nazwać spór gównoburzą , dopóki sami nie jesteśmy w nią wciągnięci przez atak na naszą osobę . Pokaż mi forum , na którym wszyscy żyją ze sobą w zgodzie , to pierwsza tam pójdę . Piszesz , że co chwila coś się dzieje , dlatego nie wchodzisz na forum . Widocznie czytam nieuważnie , bo najczęściej uczestniczę lub tylko czytam fajne wymiany zdań i żarty . Uważam również , że byłoby sprawiedliwiej i czytelniej gdybyś wymieniał z nicka osoby toczące pianę . Przecież to nie wymaga wielkiej odwagi , szczególnie , że jesteś osobą która nie boi sie zadławienia pianą podczas wygłaszania rasistowskich tekstów , czy wyśmiewania mieszkańców wsi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...