Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

465417069_dziedobryponiedziaek.png.f599c207418c754789b945bc289e171c.png i nie będę się dalej rozpisywać o pogodzie, o przemyśleniach egzystencjalnych und so weiter :haha: Ma być miło i fajnie, czego życzę wam i sobie :oklaski:

Ależ  Ty głośna z rańca...na kawę mnie tu dawaj bo stygnie...dobra fusiara w cenie zawsze 

Fajnie już jest A będzie jeszcze fajniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

Dzisiaj czeka mnie ODEBRANIE PRAWDOPODOBNIE mojego Krzysztofa.. będę mogła śmigać po mieście dwusladem moim ukochanym 

Zajumali mu dwa ślady?! :haha: Toż to katastrofa :szydera:  Ale jak dołożysz ze dwa takty, to może jakoś się pokulasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Zajumali mu dwa ślady?! :haha: Toż to katastrofa :szydera:  Ale jak dołożysz ze dwa takty, to może jakoś się pokulasz :haha:

Ha ha ha...Ale osamotnieniae i tęsknota za dziecieciem upierdliwa jest..wiesz że każda matka kocha swoje dziecko 

Ile zer mają mieć te dwa takty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucinda napisał:

Ha ha ha...Ale osamotnieniae i tęsknota za dziecieciem upierdliwa jest..wiesz że każda matka kocha swoje dziecko 

Ile zer mają mieć te dwa takty???

Tak się kiedyś mówiło na Syrenkę...że niby dwutaktowe auto jest :haha:A dzisiaj Old mobile w cenie są :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak się kiedyś mówiło na Syrenkę...że niby dwutaktowe auto jest :haha:A dzisiaj Old mobile w cenie są :szydera: 

No...wiesz za niedługo to nasze maleństwa będą dokładnie w tak jej cenie jak syrenki...czyli będziemy bogate...duchowoxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Przechwaliłam wczoraj moje piękne , bez wybudzania się spanie . Obudził mnie paskudny (?) sen i za skarby świata nie mogłam usnąć na nowo . Co przymknęłam oczy ...sen , dalszy jego ciąg powracał . Nie było wyjścia , wstałam , zażyłam ziołówkę nasenną ....jakoś udało się ....obudził mnie warkot jakiejś maszyny , którą używał bezpośrednio pod oknami nasz blokowy St. Anioł ....nawet dobrze , bo spałabym do południa ....a kawa najlepiej smakuje z rana :haha:...Dziś dzień jak dzień ...niewielkie plany ...po południu bardzo ważne spotkanie służbowo-rodzinne ...i zleci ...rozrywek nie przewiduję .

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Trzeba się ładnie przywitać. Wczoraj tak ładnie było:320_sun_with_face:a dzisiaj pluszczy deszczem od nocy:333_cloud_rain:. Nic to, z kawą :kawa:jakoś dzień przeleci, może w czasie przerwy przestanie padać to na rowerek :490_bike: wsiądę i pojadę sobie:choinka2:w las, a jak nie, to zawsze pozostaje rowerek  :490_bike:stacjonarny, tylko na nim do lasu nie zajadę:szydera:

Życzę wszystkim miłego dnia i mało roboty:cmok:

images (7).jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Trzeba się ładnie przywitać. Wczoraj tak ładnie było:320_sun_with_face:a dzisiaj pluszczy deszczem od nocy:333_cloud_rain:. Nic to, z kawą :kawa:jakoś dzień przeleci, może w czasie przerwy przestanie padać to na rowerek :490_bike: wsiądę i pojadę sobie:choinka2:w las, a jak nie, to zawsze pozostaje rowerek  :490_bike:stacjonarny, tylko na nim do lasu nie zajadę:szydera:

Życzę wszystkim miłego dnia i mało roboty:cmok:

images (7).jpg

Piękna kawusia w moim ulubionym stylu ❤️ 

Ja ci zaśpiewa jak będziesz na stacjonarnym pedalowala.... Do lasa do lasa by się szło... Wystarczy trochę wyobraźni i masz las

 

IMG_20190923_092120.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...