Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć wam wsiem...jeszcze pochmurno ale ma się ponoć przejasnic..

Dzisiaj kierunek Gdynia...hale targowe mnie neca...lubię ten klimat cinkciarzy koników itd...bo to miejsce mimo upływu lat nadal ma w tle ten swój styl...

miała być nauka wiedza w Centrum "Eksperyment" itd ale stwierdziłem że mądrości mam pod dostatkiemxd i pójdę w inna strone:p.....

Mirella jak na skwerze będę to ci pomacham:cześć:

Miłego weekendowania

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry :oklaski: Wstałam wyspana, chociaż wczoraj miałam robótkę i poszłam spać później niż zwykle :tak2: Ależ jaka to fajna robótka była....pachnąca lasem :haha:A teraz siorbię sobie kawunię i szykuję się na wycieczkę na wieś :oklaski: Jajeczek nawiozę, ziemniaczków, nacieszę się rodziną, dobrego obiadku zjemy.....no same dobrości mnie czekają :oklaski: Zatem...1858767019_dziedobrysobotajeykjesiennie.jpg.a25e882fbd9909e9afef66e35b12a7af.jpg  i samych fajności wam życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Coraz wczesniej mnie zrywa.

Nie moglam za sosne usnac, choc niby pokladalo mnie.

Tera lece spracowane raczki oddac w rece fachowca  .

Taka sytuacja-typowa ja:$

Wczoraj rano pitu pitu na forum, az nagle siegnelam po rozpiske .

:kopara:hyyy?

bylam przekonana ,ze kosmetyczka na 10.30.

A tu pisze 8.30.

Taxi, biegiem,

Wpadam, a tam pani sprzata i mowi: pani ma na 10 .30 .

O matko !!!

Ja szalona, spojrzalam na kartke z ..rozkladem jazdy,, sprzed 3 miesiecy!!!!

:mur:

Stalo jak byk : rzesy-8.30

Dlaczego nie wyrzucilam tej kartki, pozostanie tajemnica.

To se zrobilam spacer!!!

Polazlam do supermarketu, potem kupilam depilator.

I tak do wlasciwej godziny.

Teraz uroda poprawiona, 

Patrze w lustro i nie wiem -skad mi sie ta uroda bierze, taka nienachalna:haha:

4 godziny lezenia u kosmetyczki daly mi w kosc.

Ale firanka rzes jest,

Stara skora zdarta ,zafundowalam sobie tez oxybrazje, wloski tzw ,,wasik,, odszedl w niebyt.

Czuje sie zadbana ,dziewczyny znacie to uczucie.

W planie wizyta krotka u Mamy i pakowanko.

Wszystko do zabrania posortowane stoi, mam nadzieje,zabrac wszystko potrzebne.

Za oknem szqaro, chmurno, zdaje sie pada :(((

Pracujacym pieknego weekendu.

Tym co ruszaja na flohmarkty -udanych lowow!

Urlopowiczom-niech ten czas zwolni!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Ee..nie pamiętam zefirów? Dunhille pamiętam:szydera:. O! I jeszcze Salemy.

@fioletowa.mysz:oklaski:ja, ja pamietam.!

Dunhille byly mmmm!

Salemy tez!

Nie pamietam,jak sie nazywaly takie dlugie, ciemne z pewexu?

To byl szpan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń dooooobry :oklaski: Wstałam wyspana, chociaż wczoraj miałam robótkę i poszłam spać później niż zwykle :tak2: Ależ jaka to fajna robótka była....pachnąca lasem :haha:A teraz siorbię sobie kawunię i szykuję się na wycieczkę na wieś :oklaski: Jajeczek nawiozę, ziemniaczków, nacieszę się rodziną, dobrego obiadku zjemy.....no same dobrości mnie czekają :oklaski: Zatem...1858767019_dziedobrysobotajeykjesiennie.jpg.a25e882fbd9909e9afef66e35b12a7af.jpg  i samych fajności wam życzę :oklaski:

Również fajnosci życzę na łonie...rodzinyxd 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

To do mnie niepodobne , ale po raz pierwszy od lat przespałam w nocy 8 godz.40 min. ! Wszystko pięknie , tylko w chałupie ziąb ...ale nic nie stoi na przeszkodzie , żeby na nocny strój zarzucić puliwerek ....i już jest git  :haha:Planów na dzień dzisiejszy większych nie mam ...takie tylko krzątanie się na kwadratach ...jakieś drobne zakupy , bo mimo , że Biedronka jest tak blisko , to niestety jutro na otwarcie jej nie ma co liczyć ...trza uwinąć się dzisiaj . Taka tam sobota tylko dla mnie ...na spotkania rodzinne ochoty brak . Czasem lubię się ponudzić , popatrzeć w lustro na miłą , inteligentną osobę ....a jak zajdzie potrzeba to mogę nawet ją sobie poopitalać ...sfizdować na czym świat stoi ...i pasi :szydera:

Miłej , spokojnej soboty .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

To do mnie niepodobne , ale po raz pierwszy od lat przespałam w nocy 8 godz.40 min. ! Wszystko pięknie , tylko w chałupie ziąb ...ale nic nie stoi na przeszkodzie , żeby na nocny strój zarzucić puliwerek ....i już jest git  :haha:Planów na dzień dzisiejszy większych nie mam ...takie tylko krzątanie się na kwadratach ...jakieś drobne zakupy , bo mimo , że Biedronka jest tak blisko , to niestety jutro na otwarcie jej nie ma co liczyć ...trza uwinąć się dzisiaj . Taka tam sobota tylko dla mnie ...na spotkania rodzinne ochoty brak . Czasem lubię się ponudzić , popatrzeć w lustro na miłą , inteligentną osobę ....a jak zajdzie potrzeba to mogę nawet ją sobie poopitalać ...sfizdować na czym świat stoi ...i pasi :szydera:

Miłej , spokojnej soboty .

Mam tak samo jak Ty.......:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...