Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Wymień baterie.

Na 100%  dlatego piszczy.

 

Dzięki :d Na razie baterie wypierdzieliłam, do wymiany dojdzie jak nową zakupię :) W spaniu mi to nie przeszkadzało, ale obiadu to moja pdp, ze mną przy czymś takim, to by dziś nie miała :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Widzę,że Żywoty Świętych ma kolega doskonale opanowane,cóż to się studiowało?Teologię czy seksuologię,ha ha ha ?

 

Trzy lata zasadniczej zawodowej i grałem w orkiestrze!!!

:hura::szydera::pianino::szydera::hura:

Tango na bębnie:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Hospody pomyłuj ile literówek natrzaskałam:(Masakra w ciapki:(

A ja dalej szlaucha uruchomić nie mogę.Kombinowałam i w końcu muszę chyba Kulkę ,albo córkę zapytać.I chyba na tym temacie poległam.Reszta już prawie ogarnięta.Wczasuj się i nadrabiaj zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Koniec wygnania zbliża się wielkimi krokami. Za równe trzy tygodnie będę już spakowana. W domu zamierzam intensywnie nic nie robić. Mąż wybudował szklarnie i przeżywa klęskę urodzaju, uruchomił hurtową produkcję kiszonek i marynat. Ma się to szczęście :haha:, że wysyp nastąpił, gdy ja na robotach. Po prawie 30 latach małżeństwa będziemy mieć przetwory robione nie przeze mnie. 

Obejrzałam polecaną przez Teresędd "Żonę idealną", naprawdę mi się podobało. Teraz będę miała więcej czasu na forum, bo nic innego mi nie wpadło w oko.

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Witam się z Wami. miłego dnia życzę. Słoneczko swieci,, jutro ma kropić wg. prognozy.. moze popołudniu mały wypad na miasto- 

Lepiej niech nie kropi jutro bo muszę rowerem na banhof dojechac. 

A potem pociagiem do Lippstadt, mam spotkanie na basenie, tam moge byc mokra. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Lepiej niech nie kropi jutro bo muszę rowerem na banhof dojechac. 

A potem pociagiem do Lippstadt, mam spotkanie na basenie, tam moge byc mokra. 

Tak, tak! A potem będziesz focha strzelała!!!! Tisze, tiszyna!:szydera::hura::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LACH napisał:

Tak, tak! A potem będziesz focha strzelała!!!! Tisze, tiszyna!:szydera::hura::szydera:

A wlaśnie ze się pochwalę, moja przyjaciolka ma urodziny i spotkamy sie w 3. A potem jedna z nich wraca zemna i bedzie u mnie nocować :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

A wlaśnie ze się pochwalę, moja przyjaciolka ma urodziny i spotkamy sie w 3. A potem jedna z nich wraca zemna i bedzie u mnie nocować :oklaski:

Oj Basia, Basia... jeszcze dziecko w Tobie. Może i dobrze?!? :szydera::hura::szydera:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)  Tak dzisiaj trochę z opóźnieniem.Byłam rano i nawet zaczęłam się witać,ale wywaliło mnie w kosmos :(,a raczej mój net.

Ale może to i dobrze,bo pewnie bym nie zauważyła,że moja wesoła Pdp zostawiła korek w brodziku i nie dokręciła wody.Jeszcze parę minut i podłogi myłyby się samoczynnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Koniec wygnania zbliża się wielkimi krokami. Za równe trzy tygodnie będę już spakowana. W domu zamierzam intensywnie nic nie robić. Mąż wybudował szklarnie i przeżywa klęskę urodzaju, uruchomił hurtową produkcję kiszonek i marynat. Ma się to szczęście :haha:, że wysyp nastąpił, gdy ja na robotach. Po prawie 30 latach małżeństwa będziemy mieć przetwory robione nie przeze mnie. 

Obejrzałam polecaną przez Teresędd "Żonę idealną", naprawdę mi się podobało. Teraz będę miała więcej czasu na forum, bo nic innego mi nie wpadło w oko.

Miłego dnia.

Witaj Aniuo :) Widzę, że mamy prawie jednakowy koniec wygnania :) Ja już busa zarezerwowałam na za 2 tygodnie i 5 dni. Też miałam w planie wreszcie od ponad 6 lat samodzielne przetwory w tym roku, ale jakoś sezon w tym roku na wszystko wczesniej się zaczął i pewnie jak wrócę, nie będę już miała czego przetwarzać.

Dzień dobry wszystkim milutko. Pracującym szybko mijających dni, a urlopującym się błogiego lenistwa życzę. I oby do przodu :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...