Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

Musiało tam być coś ciekawego, rozumię, wciągnęło Cię :tak2: mnie kiedyś tv tak wciągnął skubany jeden, że  na nic czasu nie miałam :grzmotnąć::przekleństwa: seriale i inne duperle, ale wyleczona jestem z tv:oklaski:

E tam ...mecz oglądam : Paryż Saint -Germain : Real Madryt .....Paryż prowadzi 2;0 :d

Jeszcze jedna bramka ....wygrali 3 : 0

Idę spać . Dobranoc

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeń doooobry z domowych pieleszy :oklaski: Część wizytacji odpękana, a kufry nadal stoją i się szczerzą :haha: I postoją jeszcze trochę, bo dzisiaj się w lasy wybieram :oklaski: Mam plan grzybków uzbierać, ale zimno jak w psiarni, więc mogę obyć się smakiem :haha: Nic to....spacerniak zaliczymy w Puszczy Darżlubskiej, w pięknych okolicznościach przyrody :haha:Jako że dorobiłam się nowego nożyka grzybiarskiego, to teraz martwię się, czy aby będę mogła go wypróbować :haha:Mój poprzedni otrzymał PP "w spadku" i też nie wiadomo, czy go wypróbuje :haha: Niemniej jednak aura zaczyna sprzyjać moim planom, bo przestało padać :haha: Zatem witam was, ciepło życząc miłego dnia, a sobie i jednej takiej Forumce, równie grzybofiśniętej jako i ja jestem, wołam image.png.6ee940f1652d1ea5d386702a5bb25e67.png:oklaski: Teraz biorę się za zaległości klepalne, a dopiero potem się odmelduję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeń doooobry z domowych pieleszy :oklaski: Część wizytacji odpękana, a kufry nadal stoją i się szczerzą :haha: I postoją jeszcze trochę, bo dzisiaj się w lasy wybieram :oklaski: Mam plan grzybków uzbierać, ale zimno jak w psiarni, więc mogę obyć się smakiem :haha: Nic to....spacerniak zaliczymy w Puszczy Darżlubskiej, w pięknych okolicznościach przyrody :haha:Jako że dorobiłam się nowego nożyka grzybiarskiego, to teraz martwię się, czy aby będę mogła go wypróbować :haha:Mój poprzedni otrzymał PP "w spadku" i też nie wiadomo, czy go wypróbuje :haha: Niemniej jednak aura zaczyna sprzyjać moim planom, bo przestało padać :haha: Zatem witam was, ciepło życząc miłego dnia, a sobie i jednej takiej Forumce, równie grzybofiśniętej jako i ja jestem, wołam image.png.6ee940f1652d1ea5d386702a5bb25e67.png:oklaski: Teraz biorę się za zaległości klepalne, a dopiero potem się odmelduję :haha:

Klep klep klep i :telefon:może???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

W głowie ćmi  , kaszel męczy , że cugaska w dłoni trzymam tylko po to , żeby nie odzwyczaić się od palenia . Co się sztachnę to se kaszlnę :haha:Zimno jak w psiarni , na zewnątrz 3 stopnie ...a te cholery jeszcze nie grzeją . Sąsiada wczoraj z lekka opitoliłam , bo próbował mi wmówić jak to fajnie , gdy w przyszłym roku latem dostanie się zwrot za oszczędzanie ogrzewania . Najpierw grzecznie zapytałam , czy nie lepiej obejść się bez zwrotów niż wzbogacać apteki ...ale tuman nie pojął . No to później ostrzej wytłumaczyłam ....ale kulturalnie ...prawie ...że po to wybieramy skład zarządu wspólnoty mieszkaniowej , żeby miał kto nas reprezentować w spółdzielni , że jak było wybieranie to pierwszy , bez żadnych proszeń , nacisków zgłosił się  " ja mam czas , emeryt jestem to chętnie ! " . A to dziadzisko jedne ...jak dzieci biegają po schodach ...w barierkę któreś za głośno puknie to potrafi wyskoczyć z mieszkania i drzeć się na całą klatkę schodową , że niszczą i takie tam ...że on jest mało co a właściciel bloku , bo naród go wybrał ! ...No to mu wytłumaczyłam troszeczkę ...przy okazji wyrzygując ździebko ...no , bo mi książkowe ciśnienie podniósł . Drugi sąsiad pomógł  :haha:Nic to ...zimnica straszna , alee dla Was i dla mnie :

Miłego , cieplutkiego dnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Czy ktoś poza @foczka63 i mną w robocie jest ,czy wsio na urlopach?.Jak nie grzyby ,to imprezki i :cześć:jakieś inne atrakcje.A ja tu się męczę i dopiero połowinki mam.:szok:A le dalej do przodu.

Miłego Wam.

Nie rozkminiaj . Jak Ty będziesz na urlopie ....my będziemy na adresach popitalać równiutko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, foczka63 napisał:

W sklepie:panie,a ten odkurzacz to dobrze ciągnie?Panie,jak on ssie!!!Jak on ssie!!!!Oczy z orbit wychodzą:):):):)

Patrz na moc,kupiłam w necie ,moc 2000 ,ssie ,pani kochana ,jak on ssie:):):)Pająki jak słysza to spitalają ekspresem:)

 

@foczka63niestety te o duzej mocy wycofane,dyrektywa Unii.:(((

Mocniejsze sa te ze zbioirnikiem wodnym, ale tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dzisiaj bez żadnych rewelacji zwykły dzień mi się zapowiada. 

W czasie przerwy spacer oczywiście jak codzień. Może lody po drodze no i pewnie dzisiaj znów coś kupię dla siebie. Wiadomo duże miasto to i sklepów ogrom. Buty przejściówki potrzebuje to sobie dzisiaj pooglądać co ciekawego jest w sklepach. 

Udanego dnia. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No niestety :haha:Taka jedna patrzeć nie mogła na " odliczanki " i co ...i już urlopuje . Jeszcze grzybami w oczy kłuje ...że se pojedzie , że se uzbiera i takie tam na podób :szydera:

Se pojedzie, ale czy będzie czym oczy kłuć, to nie wie nikt :haha:A zaraz odliczantusa w drugą stronę "cza" będzie uruchomić :smutek: No...nie lubimy się z Panem Czasem...nie lubimy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy przyjechali :o

Znaczy się, do domu naprzeciwko, trawę kosić i takie tam. 

Przyglądam się jednemu. Odpalił kosiarkę i zabrał się za prostokątny trawnik. Jedzie od jednego końca do drugiego, ale zamiast tam zawrócić, on ciągnie tę maszynę tyłem do punktu wyjścia i tak mu to powolutku schodzi :oops::szok:

Nagrałem go, jako materiał poglądowy dla moich niemieckich znajomych, na temat majstra słowiańskiego nad tutejszym :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

W głowie ćmi  , kaszel męczy , że cugaska w dłoni trzymam tylko po to , żeby nie odzwyczaić się od palenia . Co się sztachnę to se kaszlnę :haha:Zimno jak w psiarni , na zewnątrz 3 stopnie ...a te cholery jeszcze nie grzeją . Sąsiada wczoraj z lekka opitoliłam , bo próbował mi wmówić jak to fajnie , gdy w przyszłym roku latem dostanie się zwrot za oszczędzanie ogrzewania . Najpierw grzecznie zapytałam , czy nie lepiej obejść się bez zwrotów niż wzbogacać apteki ...ale tuman nie pojął . No to później ostrzej wytłumaczyłam ....ale kulturalnie ...prawie ...że po to wybieramy skład zarządu wspólnoty mieszkaniowej , żeby miał kto nas reprezentować w spółdzielni , że jak było wybieranie to pierwszy , bez żadnych proszeń , nacisków zgłosił się  " ja mam czas , emeryt jestem to chętnie ! " . A to dziadzisko jedne ...jak dzieci biegają po schodach ...w barierkę któreś za głośno puknie to potrafi wyskoczyć z mieszkania i drzeć się na całą klatkę schodową , że niszczą i takie tam ...że on jest mało co a właściciel bloku , bo naród go wybrał ! ...No to mu wytłumaczyłam troszeczkę ...przy okazji wyrzygując ździebko ...no , bo mi książkowe ciśnienie podniósł . Drugi sąsiad pomógł  :haha:Nic to ...zimnica straszna , alee dla Was i dla mnie :

Miłego , cieplutkiego dnia

 

Ja również tego nie ogarniam. Mentalność narodu, marznąć, nawabić się chorób i biegać po lekarzach, aptekach. Wyda się więcej,  niż zaoszczędzi i jeszcze eksploatacja organizmu. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, ziab .

Grzeje gazem, potem wietrze i tak wkolo.

Molestuje spoldzielnie, inne osiedla maja juz cieplo, a moja ,,zbiera glosy mieszkancow,,

Prosilam siostre ma rodzona o telefon, do s-pni coby tych glosow bylo wiecej.

Sister wyszczekana jako prawnik i radiowiec w jednej osobie, dala w elegancki sposob do wiwatu sekretarce SZEFA WSZYSTKICH SZEFOW.:haha:

Ale nadal zimno.:((

Zaraz lete do ulubionego ,,Tani Armani,,(dzis dostawa)

O 10.30 mam posiedzenie u fryzjera.

Za to jutro ,ach co bedzie jutro?

Kawitacja, oxybrazja ,maseczki, depilacja ,firanka rzes!

I tak cudnie odrestaurowana w niedziele fruuuu, Zlote Piaski.:)))

Lajtowego dnia forumisie.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...