Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.09.2019 at 13:17, salazar napisał:

Popołudniowe, słoneczne i urlopowe dzień dobry Opiekunkowo :)!

Pozdrawiam forumowych psiarzy z 25 marszu jamników, a wszystkim życzę spokojnego popołudnia i wieczoru :)!

 

 

 

 

IMG_20190915_123231_HDR-1040x780.jpg

IMG_20190915_123741-1040x780.jpg

@salazarwidzialam ten pochod jamniorkow w tv.

Radosc duza.

Najlepsza byla jamnisia z wianuszkiem w w krakowskim stroju:love:

PS: Ciekawam jak by wygladala corcia @violka

albo tosa @Grzegorz B:haha:

w takim stroju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz,ale sie zimno zrobilo!!!!

Zadbalam dzisiaj o siebie i poszlam na masaze.

Stopy, plecy i twarz.

Pieknie sie zrelaksowalam, po wczorajszym lataniu po drabinach (mylam okna)

Az tu nagle zonk!

Telefon od zmienniczki-babka korzystajac z tego ,ze jej corka urlopuje, zaczyna wprowadzac swoje rzady!:przekleństwa:

Wscieklam sie, bo co pop sobie wyobraza?

Co to za zadanie, aby na pauzie siedziec na tarasie(z nia?)!!!

Albo odlicza pauze od czasu robienia zakupow?

Chyba rozjechaly jej sie klepki.

Nigdy nie robila takich numerow, az tu masz.

Trudno, napisalam do corki,bo nie bedzie jej jeszcze kilka dni i babka zajezdzi zmienniczke,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem. Ja jestem uparta i jakby mnie ktoś chciał poprzestawiać to bym się zamykała na pauzie w pokoju albo wychodziła i wracała dopiero po pauzie. Bo pogoda teraz zmienną więc nie zawsze jest sens wychodzić. A córka swoją drogą niech interweniuje. Tylko z tego co pisałaś nie na długo to wystarcza...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Maria Jolanta babce lata to co mowi opiekunka.

Po niej musi przejechac sie corka,wtedy jest skutek.

Dalej jestem wsciekla,

chyba choleryk sie robie????

Tak . I jak będziesz dalej tak przeżywała na swoim urlopie to Twoje masaże pójdą w pistuuuu....:haha:Wrzuć na luz , Twoja zmienniczka na pewno już duża dziewczynka skoro na roboty wyjeżdża :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam po 16.

Jednak to był normalny ,  ewangelicki pogrzeb i w trumnie do grobowca pochowany. 

To był mój pierwszy ewangelicki pogrzeb. Podobne modlitwy,  tylko ichniemu księdzu żona kolację szykuje,  a nie kochanka. ;)

Na koniec pieśń  Andrei , i nawet ja się wzruszyłam bo kiedyś trzeba będzie się pożegnać. ..

Po krótkich modlitwach opis jego życia,  pracował do 70 roku życia  jako kolejarz. Był dobrym człowiekiem dla bliskich i przyjaciół,  zwiedził cały świat. 

Po zakończeniu ceremonii nie mieli co ze mną zrobić i zaprosili mnie na proszoną kawę i ciasto. Do jedzenia były również przygotowane połówki bułek z różnych wędlin i serów. Godzinę pogadaliśmy,  wspominali dziadka,  babcia niedawno zmarła i musi leżeć obok. Bo musi minąć 20 lat. 

Się odezwałam,  że u nas 25, ale tak teraz myślę może się mylę....

Na szczęście nie padało,  tylko wiatr po uszach dawał. 

Oczywiście znalazlam  polskobrzmiące nazwiska .

Uwielbiam stare cmentarze...

Nie chcą fotki wejść ..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Wróciłam po 16.

Jednak to był normalny ,  ewangelicki pogrzeb i w trumnie do grobowca pochowany. 

To był mój pierwszy ewangelicki pogrzeb. Podobne modlitwy,  tylko ichniemu księdzu żona kolację szykuje,  a nie kochanka. ;)

Na koniec pieśń  Andrei , i nawet ja się wzruszyłam bo kiedyś trzeba będzie się pożegnać. ..

Po krótkich modlitwach opis jego życia,  pracował do 70 roku życia  jako kolejarz. Był dobrym człowiekiem dla bliskich i przyjaciół,  zwiedził cały świat. 

Po zakończeniu ceremonii nie mieli co ze mną zrobić i zaprosili mnie na proszoną kawę i ciasto. Do jedzenia były również przygotowane połówki bułek z różnych wędlin i serów. Godzinę pogadaliśmy,  wspominali dziadka,  babcia niedawno zmarła i musi leżeć obok. Bo musi minąć 20 lat. 

Się odezwałam,  że u nas 25, ale tak teraz myślę może się mylę....

Na szczęście nie padało,  tylko wiatr po uszach dawał. 

Oczywiście znalazlam  polskobrzmiące nazwiska .

Uwielbiam stare cmentarze...

Nie chcą fotki wejść ..

Szkoda , że nie wchodzą ....bymy się rozerwali trochę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo :szydera:Dobry wieczór kochani:cmok:dzień leci w Pl bardzo szybko, odwiedziłam bank, aby wpłacić trochę euro:szydera: bo za dużo wybywa mi, buciki śmieszne oddałam za 170zl, odwiedziłam po drodze lumpa, 3 sukienki latowe, śliczne za 10zł, ale poszalałam, ale szybko do domu aby jeszcze zdążyć zamówić torbę że skóry w Venezia, aby do piątku ją odebrać, udało się i poszło 240zł i to po przecenie, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Blondity sie tez rychtuj  wyjdz za jaki maz!

Co sie na cudze fotki nacieszasz;))

Masz S i dawaj do oltarza!

Na ciebie kolej!

Do ołtarza to nie,już byłam przy ołtarzu raz i wystarczy, ale do urzędu stanu:tak2::święty:? Ale jeszcze trochę, muszę swoje sprawy do końca pozałatwiać, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dalej jest ok.:dobrze: Moja pdp jest bardzo miła, córka się nie wtrąca w nasze małe gospodarstwo domowe, obiadki smakują, pieniędzy spokojnie wystarcza nawet na zachcianki pdp.

Moja pdp nie jest niemką, to czeszka, jak była dzieckiem w  czasie wojny  zostali wypędzeni siłą i tak jej ojciec osiadł w Bayern. 

Bardzo się cieszę że dobrze trafiłaś, a to jest ważne :tak::tak2::cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, beatrix+ napisał:

I po wuj Ci Venecia. Kupiłabyś se Wenezuele za 24 zeta i tyz by bylo..

Ech ,.te baby....Boziuù,  ile ja bym miala krzaków do ogrodka...A tu takie marnotrastwo na jakieś pożydowskie tojebki :szydera::p

Betinka krzaków mam w ogródku i niech sonie rosną, a w ogóle to ja nie mam ogródka :szydera:, a Wenezuele za 24 zł nie kupię :przekleństwa: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi kupuj sobie, niczego nie żałuj, żyje się raz:cmok::trele:

No to przecież moje motto przez całe życie :oklaski: a że jestem rozrzutnica to tak mam:tak2: ostatnio nie kupuję duzo, ale jak co do czego, jak mnie stać to nie Eco skóra tylko naturalna, mam torebek z 30szok, ale nie zaszkodzi jeszcze jedna do kolekcji, Słodziak i tak się nie doliczy:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No to przecież moje motto przez całe życie :oklaski: a że jestem rozrzutnica to tak mam:tak2: ostatnio nie kupuję duzo, ale jak co do czego, jak mnie stać to nie Eco skóra tylko naturalna, mam torebek z 30szok, ale nie zaszkodzi jeszcze jedna do kolekcji, Słodziak i tak się nie doliczy:szydera:

Mój sam mi kupuje jak mu coś w oko wpadnie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@salazarwidzialam ten pochod jamniorkow w tv.

Radosc duza.

Najlepsza byla jamnisia z wianuszkiem w w krakowskim stroju:love:

PS: Ciekawam jak by wygladala corcia @violka

albo tosa @Grzegorz B:haha:

w takim stroju?

Mój Rinji w czapce urodzinowej. Słaba jakość, bo zdjęcie z mojej koszulki w której śpię, ale jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie

received_2500686973301950.jpeg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...