Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Nie zatkało bo man od wczoraj jest w chacie i przygotowuje się na przyjazd, nawet zapytał o mój koncert życzeń! Zatkało kakało:haha:.          Kurna - z pościelą i zmienniczką wygrałaś. Ale tylko o pół łba:haha:

Ale wysprzątaną chatą mnie nie przebijesz...Synuś zadbał o komfort psychiczny mamusi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar  Zawsze w Krakowie był ten marsz...kofam jamniory!

Mój Pierwszy Max był fetyszystą i kochał tarzać się w moich ciuchach. Z lubością przywlekał do łóżka mój szlafrok,  albo spodnie..

A nawet razu jednego spał na moich nowiutkich,  skórzanych klapkach...nie,  nie pogryzł. Zginął śmiercią tragiczną. :smutek:

Drugi Max znaleziony przywiązany w lesie...trudny charakter,  typowy dla jamnika. Nienawidził brata mego,  wiecznie podpitego. Bardzo czujny i uwielbiał przesadzać mieczyki. Co zdążyłam zakopać,  w sekundę było wykopane i wsadzone gdzie indziej..

Rów prawie mariański wykopał w trawniku,  i gdy zarósł girę skręciłam. 

Gdy się przeprowadziliśmy,  od razu pokochał męża mego. Uwielbiał jeździć samochodem. I pewnego razu,  wytarzał się w kurzym guano,  wskoczył do otwartego auta. Oczywiście się wściekłam i za wsiarz gnoja wyciągnęłam. Jego obrażone spojrzenie pełne żalu, i pretensji do dziś mnie prześladuje. Gdyż Max poszedł sobie w siną dal..

Przeszukana Cała wieś i pół lasu,  przepłakane noce i dni...niestety nie odnalazł się. 

Oj....tęsknię za moimi sierściuchami...:serce:

Byłam na kijkach. Ale to była przykrywka. Bo naprawdę to planowałam skubnąć nasion aksamitek  z wiejskiego klombu. Nie, nie były zwykle. Duże,  płaskie kwiatostany żółte lub pomarańczowe. Niestety ciągle ktoś się kręcił. A gdy już się odważyłam kucnąć udając,  że buta wiążę- but na rzepy- to się okazało,  że jakaś pikpikpik poobrywała suche,  dojrzałe nasienniki. Scheiße!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, beatrix+ napisał:

Bo naprawdę to planowałam skubnąć nasion aksamitek  z wiejskiego klombu.

Ja się cadzę na sadzonkę zawilca japońskiego :haha:I też pip...pip...pip....coś taje na przeszkodzie >:(:haha: Jutro ostateczna próba....z woreczkiem na psie odchody i łyżką podejdę poważnie do tematu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Ale nie było co właśnie zbierać. No i może dla tubylczej ludności das ist normal, ale ja zwyczajowo się boję i wstydzę. To tak jakby mnie nie było stać na kfiotki. Ale u nas takich nie spotkałam...Wynika z tego,  że co uschnie i przekwitnie zaraz jest usuwane. Dziwny kraj :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski po drugiej stronie mocy czyli w Kulkowie:)Wsio bz,może poza tym ,że zmienniczka wprowadziła jakieś wieczorne masaże.....mhm....

Rano w PL było lodowato i wietrznie,a w D jeszcze lat wściekłe,he he

W busie poznałam dziewczynę co podczytuje i zna nasze forum.Jeździ 19 lat.Rety,retyszcze:)Jeszcze 9 i też mi stuknie taka liczba ,hi hi hi.

Miłego wieczorku,lecę sobie stelomierzyk wybrać i ustawić:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Witaski po drugiej stronie mocy czyli w Kulkowie:)Wsio bz,może poza tym ,że zmienniczka wprowadziła jakieś wieczorne masaże.....mhm....

Rano w PL było lodowato i wietrznie,a w D jeszcze lat wściekłe,he he

W busie poznałam dziewczynę co podczytuje i zna nasze forum.Jeździ 19 lat.Rety,retyszcze:)Jeszcze 9 i też mi stuknie taka liczba ,hi hi hi.

Miłego wieczorku,lecę sobie stelomierzyk wybrać i ustawić:)

A ta zmienniczka to masażysta? W życiu się bym nie brała za masowanie, ręce opadają, co za włazidupy, masażysta bierze za to dobrą kasę i wie jak wymasowac, współczuję 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

A ta zmienniczka to masażysta? W życiu się bym nie brała za masowanie, ręce opadają, co za włazidupy, masażysta bierze za to dobrą kasę i wie jak wymasowac, współczuję 

Kulka cwaniuszek wykorzystała zmienniczkę,tu nakręciła,tam nazmyslała i tak  wyszło.Były tu kiedyś smarowania nóg szumnie masażami zwane na pol.domowej dr ,ale zostały po moich sugestiach zlikwidowane a teraz to.Nic to ,dam sobie radę:)Na szczęście co powie dr domowa jest niepodważalne,he he Wiztyta w następnym tygodniu i chyba ja pojadę z Kulencją:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi Tak,fajnie mieć rodzinę:dobrze:, swoje dzieci się inaczej wychowuje:d, wnuki rozpieszcza:haha:, od tego są babcie, podobno:trele:

Dlatego tylko jadę do Pl aby te szkraby  kochane moje zobaczyć, bo przylepy straszne, jak nie lubiały Kabanosów to przyszedł czas, że polubiły a ja zawsze jak jadę do nich to oczywiście z bułkami i jakąś wędliną czy kielbaskami, bułki tak ale Kabanos ble, ale jak wyciągnęłam na spacer i powrót, głód do doopy zajrzał to wcinały te Kabanosy i teraz już lubią bo były pyszne, :szydera: ja to bym je szybko nauczyła wszystko jeść,, no ale tatuś kupuje wszystko zdrowe na maxa:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...