Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie że tu gdzie pracuję jest też kilka osób po siedemdziesiątce nadal pracujących ? Wczoraj gadałam z kierowcą od Tagespflege. Facet ma 74 lata, przebytego raka kości a naprawdę jest bardzo sprawny fizycznie i nie widać po nim tylu lat. 

Kobiety w tym wieku też jeszcze pracują, nawet jedna babeczka co to ledwie chodzi a nadal pracuje. 

I ja też będę pracować dopóki zdrowie pozwoli. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:

I ja się witam z Wami....troszku mi się zaspało ale już wszystko ogarnięte, babcia nakarmiona i dalej w piernatach poleguje....:haha:Princessin....w mordkę jeża ale dobra z niej kobita tylko męczy mnie tym hazardem....no ale co zrobić jak jej to sprawia frajdę ?

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.20 było jak pierwszy telefon z jakiejś agencji dzwonił...oczadzialy,  czy jak? ;)

Widać bardzo się zestarzały Niemce,  że ludzi im brakuje do mycia doopy.

Kupilam kawę bezkofeoinową,  jako detoks. No, ale cholera ani jedno oko mi się nie otworzylo. 

Obiadek wczoraj se ugotowałam,  pierś kurczaka ze szpinakiem i serem gorgonzolą. 

Miłego dzionka!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam wszystkich i każdego z osobna tak na szybko, bo czasu nie mam, muszę trochę poleniuchowac  przy kawce i moim pleśniaku  

 

IMG_20190912_113900.jpg

Jeśli smakuje tak jak wygląda, to gratulacje Ci się należą:cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Jeśli smakuje tak jak wygląda, to gratulacje Ci się należą:cmok:

Dziękuję kochana poczestuj się :ciacho: proszę

Jest pyszny tutaj się wszyscy tym zjadają  

Czasem do tego dodaje lody i bitą śmietanę, ale tym razem zjadlysmy jeszcze gorący

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo,

korzystając z chwili oddechu (nie chcielibyście wiedzieć, jak wygląda w tej chwili moje silosowe mieszkanko :D) postanowiłam się z Wami przywitać i życzyć miłego popołudnia i wieczoru :).

 

Matkobosko, powiedzcie, że nie tylko ja mam taki totalny rozpiździaj przy pakowaniu :/. Wybywam na miesiąc, a mini mieszkanie wygląda, jakby bomba w nie walnęła.. Koszmar.

NIE CIERPIĘ SIĘ PAKOWAĆ!!!

 

Dla uspokojenia malownicza Japonia, kontynuacja z wczoraj. Mam też świeże zdjęcie z Hiroszimy, ale to byłoby zbyt dosłowne ;).

 

IMG_20190912_071441.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dziękuję kochana poczestuj się :ciacho: proszę

Jest pyszny tutaj się wszyscy tym zjadają  

Czasem do tego dodaje lody i bitą śmietanę, ale tym razem zjadlysmy jeszcze gorący

Dziękuję,  pyszne:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...