Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bry dzień o świcie  

:papieros:se zapalę bo :kawa2: kawkę już wysiorpałam :szydera:

Nö Co za wcześnie? Nieee ja idę spać z kurami i z nimi wstaję :haha:

Zapowiada się ładny dzień oby nie padało bo dziś idę do fryzjera z moją Andżelą  

 Hymm nawet kogut jeszcze nie pije a ja tu taki hałas robię  

OK miłego dnia życzę wszystkim i każdemu z osobna

sad avatar the last airbender GIF

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Ostatni przedurlopowy weekend za mną, pogoda była do bani, ale nastrój ok, a towarzysko i koleżankowo to już w ogóle świetnie :).

Jestem nagadana, dokarmiona (dostałam od Joli słoik sałatki warzywnej, pyszności!), odchamiona (Lawenda tradycyjne wyciągnęła mnie do muzeum), nawodniona (rozwijać nie będę :D) oraz przygotowana na przedwyjazdowe zmagania z rzeczami i ludźmi ;).

Jeszcze muszę się pochwalić rewelacyjnymi pachnącymi zakupami, ale to może w stosownym wątku, o ile uda mi się do niego dokopać :).

 

Życzę Wam i sobie ciepłego oraz spokojnego tygodnia i niech motyl będzie z Wami :D

 

 

IMG_20190909_063119-780x1040.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: 1055369082_dziedobryradosnegodnia.jpg.f80f24497dc504ed75447f241ec8bf1c.jpg A z ploteczek zapodam, że przespałam całe 8 godzin ciurkiem i jestem rześka jak skowronek :oklaski: Takie nomen omen z tą ósemką chyba, bo 8 dni zostało do końca wygnania :haha: Dzisiaj to moja ulubiona liczba :oklaski: A teraz sobie siorbię kawunię i podziwiam deszczową aurę za oknem :tak2: Tak...tak...po wielu tygodniach suszy dzisiaj nareszcie pada :oklaski: A berlińskie platany już umierały.....czyli deszczyk odsunie agonię w niebyt :oklaski: Czyż świat nie jest piękny? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Nie było raptem tydzień, a tyle mam do nadrobienia stron:czytaj:, gadacie i gadacie, palec boli od klikania:ostrzegam:.

Witam wszystkich milutko i cieplutko z nowej jeszcze niezagospodarowanej przez nikogo szteli.:oklaski: Wprowadzam swoje porządki:szydera:

Życzę miłego poniedziałku:cmok:

pobrane (8).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z domu!!

Nie ma to jak własne łóżko i świadomość że nie muszę się na określoną godzinę zrywać.

Schabowy czekał oczywiście i Darek też....czy może odwrotna kolejność powinna być.

Plany urlopowe jakieś tam są.Ale najpierw ogarnięcie chałupy po swojemu.

Miłego dnia i niech praca Wam szybko leci a kto w domu niech nie patrzy na kalendarz i zegar...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś się spierdacyło za oknem. Zatem skarpety na giry i pierzyna na wyro. Właśnie się wietrzy. Boziuù jak dobrze,  że se kurweczkę kupilam i ocieplacze na łapki i podgardle zrobiłam...

Przeca na Wschodzie bydzie jeszcze gorzej. Choć po cichu liczę na piękny piździernik,  wszak wesele w Małopolsce mam..

 

Mimo jesiennych oddechów,  ciepłych chwil życzę. 

A jeszcze niedawno chłodziku my se życzyli;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Blondi napisał:

Ale jesteś szczęsciara, super :szydera: Ja chętnie wezmę kamerę i będe udawać  bo zaoszczędzę 50 euro:szok: napisałam to w przenośni ,bo wiadomo ,że redaktor  nie płaci , a z drugiej strony , reportaż i zdjęcia nie zrobią się same, jutro jest w gazecie ,cała strona ,nie liczę czasu ile na to potrzeba, ale impreza była super,

Spokojnie, ja tak nie do końca rozumiem taki tok rozumowania, ale wiesz u nas zastaw się a postaw się. Zabiłbym śmiechem mojego małżonka jakby mi takie coś zaproponował. Ale co naród to inne obyczaje. Nie rozumiem, ale nie muszę . 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to dzien dobry poludniowo.

Stres przed wyjazdowy mnie dopada.

W 90% spakowalam sie.

I oczywiscie nie dam rady zabrac wszystkich geszenkow, mimo 20 kg plus 8 kgO.o

Zeby nie bylo, to wioze troche tylko Haribo dla wnuczek, lampke i torebke dla mamy, kilka par butow 

Dla wnuczek....

Kregoslup juz mnie boli, bo co chwila stawialam walize na podloge, aby ja zwazyc.:przekleństwa:

Boszsz zle ze mna 

zwazyc napisalam najpierw przez rzO.o

Jeszcze zostanie oproznienie biureczka i to bedzie zabawa!:(

Dziesiatki pierdulek,lakiery, kremy, tabletki ,nizyczki,cazki itp itd,:mur:

Trza to wszystko wyniesc do sauny,gdzie mam magazyn:haha:

POdrozujacym szczesliwej i szybkiej podrozy,do zobaczenia w PL:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...