Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, INEZ napisał:

Dobranoc :)

Szanowna @Moderator to do pani też było o ile pani jeszcze moderuje to forum. Może warto się przestać kulic pod tym murem? Mur się przed Panią nie cofnie nie ma takiej opcji. Może warto jednak zacząć reagować na hejt a nie nadal reklamować to forum  jako przyjazne i pozbawione hejtu?

Jak szanowna pani @Moderator ma zamiar spać dalej to jeszcze raz dobranoc.

Mam prośbę jedna

Prosze umożliwić jednorazowo osobie, która jest zablokowana na tym forum możliwości wypowiedzenia się  i wytłumaczenia że wszystkich swinst do których się posunal. 

Ty chyba jesteś bipolarna.  Naprawdę masz tupet pisać o reakcji na hejt? A Twoje posty dowalające w sam środek jestestwa to, przepraszam, taki milusi dodatek do przesłodkiej całości? :o

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:We Wrocławiu ponoć wczoraj lało :o to wyszło, że nie mieszkam we Wrocławiu i to prawie w jego centrum  :haha:Ale przyjemne ochłodzenie nastąpiło i jak się chata schłodzi człowiek będzie mógł spokojnie tęsknić z powrotem za ociepleniem xd

Miłego dzionka "bracia i siostry" z grzędy opiekunkowej :d i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Ja też niedługo do domku jadę. Co z tego że tylko na kilka dni. W październiku też sobie pojadę. A co !

A teraz włosy umalować, oko zafarbować czy jakoś tak i do roboty.

Ryjek uśminkuj ....też xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ty chyba jesteś bipolarna.  Naprawdę masz tupet pisać o reakcji na hejt? A Twoje posty dowalające w sam środek jestestwa to, przepraszam, taki milusi dodatek do przesłodkiej całości? :o

 

Na "jakimś" portalu społecznościowym był taki emotek z maczugą, który umiał przyłożyć z obrotu a później tylko poprawiał kapelusz , a oczy jego pytały - kto następny? xd Uwielbiałam go i bardzo za nim tęsknię .., choć korzystałam z jego usług tylko jak mi krew wrzała... Tak mi go brak, że dosłownie nie do końca odnajduję się tutaj :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao  nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc zdanie o" mnie". Proszę zacytuj post o którym mówisz. Mam wrażenie, że zaszło jakieś nieporozumienie. Nie jestem typem "narzekacza" - stąd zaskoczenie Twojej interpretacji.     Zaznaczam z całą mocą iż nie jest moją intencją wywoływanie jakiejkolwiek kłótni. 

Jestem zwolenniczką wyjaśniania wszelkich niedomówień i zgadywania "co autor miał na myśli". 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@aniao  nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc zdanie o" mnie". Proszę zacytuj post o którym mówisz. Mam wrażenie, że zaszło jakieś nieporozumienie. Nie jestem typem "narzekacza" - stąd zaskoczenie Twojej interpretacji.     Zaznaczam z całą mocą iż nie jest moją intencją wywoływanie jakiejkolwiek kłótni. 

Jestem zwolenniczką wyjaśniania wszelkich niedomówień i zgadywania "co autor miał na myśli". 

 

Skarbie. Niedawno napisałaś coś o tym że nie lubisz narzekania na zmienniczki. Ja też wtedy zareagowałam na ten post. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NNNdanuta napisał:

Na "jakimś" portalu społecznościowym był taki emotek z maczugą, który umiał przyłożyć z obrotu a później tylko poprawiał kapelusz , a oczy jego pytały - kto następny? xd Uwielbiałam go i bardzo za nim tęsknię .., choć korzystałam z jego usług tylko jak mi krew wrzała... Tak mi go brak, że dosłownie nie do końca odnajduję się tutaj :(

No. Tutaj jest też maczuga ale taka bardziej bierna.:ostrzegam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

Obiecanki, cacanki!  Mówi Ci to coś? Zmobilizuj narzeczonego, niech Cię przywiezie. Albo naszego kolegę! 

A czemu tak rechoczesz:szok::haha:

Prawda ? Niby kawę chce wypić a jakieś podśmiechujki odwala . Przecież kawa to nie ser , żeby śmiać się do niego xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta  ja słowa koleżanki odebrałam tak, jakby moim ulubionym zajęciem było narzekanie. 

Może już mi trza galopem do domu-bo że zrozumieniem tekstu pisanego, to u mnie niekoniecznie:haha:

Chyba już niedużo ci zostało ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

@aniao  nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc zdanie o" mnie". Proszę zacytuj post o którym mówisz. Mam wrażenie, że zaszło jakieś nieporozumienie. Nie jestem typem "narzekacza" - stąd zaskoczenie Twojej interpretacji.     Zaznaczam z całą mocą iż nie jest moją intencją wywoływanie jakiejkolwiek kłótni. 

Jestem zwolenniczką wyjaśniania wszelkich niedomówień i zgadywania "co autor miał na myśli". 

 

Potem poszukam, chodziło o to, że nie lubisz jak narzekamy na zmienniczki. A czasami i ponarzekać sobie trzeba. Nie wywołałaś żadnej kłótni, ot taka kulturalna wymiana zdań.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...