Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, awe59 napisał:

Pewnie gdzieś nad polskim morzem albo zagranicznym sie wyleguje,  drinki popija, nieróbstwo uskutecznia a my się o nią martwimy.....:d

Dobrnęłam do wątku o mnie .:d... miło ,że zauważyliście moją nieobecność .Nad żadnym morzem się nie wylegiwałam ,ani rodzimym , tudzież zagramanicznym , trochę nieróbstwa uskuteczniłam , drinkami w sobotę na przyjacielskim garden- grillo - party nie pogardziłam ,a było nas tam trochu .:haha:...nocne Polaków rozmowy zakończyły się o drugiej w nocy ,a to tylko dlatego,że nawałnica z piorunami nadciągnęła :szydera:.... także żyję i mam się ...tak sobie , kręgosłup sobie o mnie przypomniał ....jego mać .:mur:

Życie na "urlopie" jednak podlega innym prawom.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Dobrnęłam do wątku o mnie .:d... miło ,że zauważyliście moją nieobecność .Nad żadnym morzem się nie wylegiwałam ,ani rodzimym , tudzież zagramanicznym , trochę nieróbstwa uskuteczniłam , drinkami w sobotę na przyjacielskim garden- grillo - party nie pogardziłam ,a było nas tam trochu .:haha:...nocne Polaków rozmowy zakończyły się o drugiej w nocy ,a to tylko dlatego,że nawałnica z piorunami nadciągnęła :szydera:.... także żyję i mam się ...tak sobie , kręgosłup sobie o mnie przypomniał ....jego mać .:mur:

Życie na "urlopie" jednak podlega innym prawom.:d

Nigdy wiecej nie opiekuj sie hipopotamem:d

Fajnie, ze jestes:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

To nie wiem jaki jest sens? 

Przecież za paczkę też trzeba zaplacić. 

Chyba ze nie? 

Ale przez pocztę strach...żeby nie zginęło...to raz...Dwa to nie wiadomo ile można posłać...jak z ubezpieczeniem przesyłki...i czy to nie szmugiel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

image.png.36efaa1c044a5f10fdce143fb6c5ee3c.pngDzieńdoberek .Przywalona jestem strasznie . Zle spałam :| Alergia dowaliła mi na całego :( W nocy męczył mnie kaszel a rano obudziłam się z opuchniętym okiem . Jakiś taki do d.... początek tygodnia O.o

Może to oko to opóźniony efekt sobotniej burdy w D?  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Dobrnęłam do wątku o mnie .:d... miło ,że zauważyliście moją nieobecność .Nad żadnym morzem się nie wylegiwałam ,ani rodzimym , tudzież zagramanicznym , trochę nieróbstwa uskuteczniłam , drinkami w sobotę na przyjacielskim garden- grillo - party nie pogardziłam ,a było nas tam trochu .:haha:...nocne Polaków rozmowy zakończyły się o drugiej w nocy ,a to tylko dlatego,że nawałnica z piorunami nadciągnęła :szydera:.... także żyję i mam się ...tak sobie , kręgosłup sobie o mnie przypomniał ....jego mać .:mur:

Życie na "urlopie" jednak podlega innym prawom.:d

Wystarczyło tylko cię wspomnieć....I już jesteś...:oklaski: Widocznie policzki i uszy strasznie cię piekły...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kurdę, dopiero skończyłam przeglądać jakie włóczki chcę i okazuje się że są, ale nie te kolory i nie takie ilości jak potrzebuję. Niemcy to jednak dziwny naród, sklep internetowy a same resztówki.

Jak nabiorę sił i ochoty to za kilka dni znów zacznę szukać.

Papierosy to chyba paczką mi córa przyśle. A jak Wy to załatwiacie ?

A w ogóle to chciałam powiedzieć dobranoc.

obraz.png.4cf5c581398f7fcd98c3b6646c31a3fd.png

Był taki czas, że mnie również przysyłano papierosy z Polski. W kopercie bąbelkowej. Kilka razy si ę udało, aż pewnego razu, zamiast papierosów, otrzymałam grubą kopertę z Zollamtu. Skonczyło się na niczym na szczescie, ale.....korespondencja była długa i uciązliwa, oraz zaopatrzona w kłamstwa, ze to przez pomyłkę do mnie wysłano i takie tam, oraz ze ja niepaląca i przeznaczam zarekwirowane papierosy do utylizacji :d . Było tego raptem 7 małych paczuszek, ale kosztowało mnie to dużo zdrowia, oraz troszkę geldu za tłumaczenia dokumentów. Zatem Odradzam stanowczo.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale przez pocztę strach...żeby nie zginęło...to raz...Dwa to nie wiadomo ile można posłać...jak z ubezpieczeniem przesyłki...i czy to nie szmugiel...

Przez poczte odradzam.Z 7 lat temu maz wyslal mi tylko 4 paczuszki , i zlapali we Frankfurcie , przyszla mu kara 15 ojro do zaplacenia ,cale szczescie ze tylko tyle i skonczylo sie wysylanie.

Przez busy nie zamawiam bo licza sobie 30 e- to zaden interes , chyba ze sie ma kolege dobrego- ja nie mam takiego.

Tu mam o tyle dobrze, ze mam duzo znajomych kolezanek , wiem kiedy ktora przyjedzie , wiec jak cos to prosze o kupno , dobrze ze one nie pala , to i problemu nie ma.Trzeba se jakos radzic ))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Przez poczte odradzam.Z 7 lat temu maz wyslal mi tylko 4 paczuszki , i zlapali we Frankfurcie , przyszla mu kara 15 ojro do zaplacenia ,cale szczescie ze tylko tyle i skonczylo sie wysylanie.

Przez busy nie zamawiam bo licza sobie 30 e- to zaden interes , chyba ze sie ma kolege dobrego- ja nie mam takiego.

Tu mam o tyle dobrze, ze mam duzo znajomych kolezanek , wiem kiedy ktora przyjedzie , wiec jak cos to prosze o kupno , dobrze ze one nie pala , to i problemu nie ma.Trzeba se jakos radzic ))

Kiedyś już mieliśmy taki temat..przesyłanie czegoś do DE. Podpowiem, że @Heidi zna firmę kurierską, niedrogą. Sama z usług tejże korzystałam. Nie zapisałam numeru, ale za 10 kg zapłaciłam jakieś 80 zł. Fajki tyle nie ważą...może warto skorzystać?

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może to oferta dla panów? :haha:

Sadzac po samochodzie to tak:szydera:

W agencji mysla, ze pani sama wszystko zrobi a jazda autem z taka pasazerka to sama przyjemnosc.

Moja Alutka zrobi wszystko, ale jak sie przy niej stoi i ja pogania. A jak siedzi w aucie to wola "sztop" na  krzyzowce, bo mysli, ze z podporzadkowanej nagle ktos nam wyjedzie:szydera:

i we wszystkim mi pomaga:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, hawana napisał:

Nigdy wiecej nie opiekuj sie hipopotamem:d

Fajnie, ze jestes:d

A ja właśnie końcem czerwca do hipopotama jadę ,ale tam dźwigania nie ma ... jeszcze :p. Kręgosłup mnie się zepsuł w ciąży ,moje hipopociątko jedno mnie tak zrobiło ...no tak się fatalnie ułożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

A ja właśnie końcem czerwca do hipopotama jadę ,ale tam dźwigania nie ma ... jeszcze :p. Kręgosłup mnie się zepsuł w ciąży ,moje hipopociątko jedno mnie tak zrobiło ...no tak się fatalnie ułożyło.

Nie odwazylabym sie, ale kazdy ma swoje doswiadczenia. Jak dziadek hipopotam sie raz zatoczyl, a ja w odruchu obronnym sie odsunelam, to sie na mnie pogniewal. Twierdzil, ze ja podtrzymac go mialam, a ja ze z rolatorkiem powinien chodzic, a poniewaz z demencja sie nie wygra,nawet  nie probowalam go przekonac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A jako specjalny dodatek do autka zdrowy małżonek. :haha:

Podobno go nie ma, ale nawet telefonicznie moze zarzadzac, tak jak ja:szydera:

Wlasnie zlecilam zakup srodka na chwasty i opryskanie, bo moglabym autkiem z garazu nie wyjechac:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LUKSUS! zastępstwo/mobilna pani z Alzheimerem/ "-ha ha ha ,te agencje to juz na prawdę korby od upału dostają:)

Luksus bo mobilna czy luksus bo AL???BMW luksus,kasa 1500euro czy oddzielne mieszkanie.Jak taki luksus to czemu w ogóle wystawiają tę ofertę zamiast u siebie w firmie wyłonić którąś koordynatorkę ,żeby tego luksusu posmakowała?:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

"LUKSUS! zastępstwo/mobilna pani z Alzheimerem/ "-ha ha ha ,te agencje to juz na prawdę korby od upału dostają:)

Luksus bo mobilna czy luksus bo AL???BMW luksus,kasa 1500euro czy oddzielne mieszkanie.Jak taki luksus to czemu w ogóle wystawiają tę ofertę zamiast u siebie w firmie wyłonić którąś koordynatorkę ,żeby tego luksusu posmakowała?:)

Haha, wlasnie obsmiewam ten luksus taki jak moj:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Tylko się obijać...i te restauracje...i wizyty po rodzinie...ho, ho, ho....:haha:

Caly dzien nic nie robisz.A jeszcze  przez caly dzien pdp zadaje Ci mnostwo pytan,nie da sie jej wylaczyc to tylko zaleta,  jezyk podszkolisz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...