Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Dodzisława napisał:

Gdzie jesteś Aniu? Tam , gdzie jadę jutro tez podobno jeżdzi się na hamulcu, tak twierdzi kobietka, ktora teraz tam jest. Stella spokojna i w ogole super, ale jakos nikt tam nie wraca, ja tez nie wrócę, jak dotrwam do konca ma się rozumiec, bo to za daleko dla mnie. Jednak 1000 km nie w kij dmuchał i moja Izunia może nie dzwignąc :d 

Jestem koło Ulm, ale dom jest na szczycie góry, a miasto w dolinie. Nie mam zaufania do samochodu, wszystko klekocze, więc zima odpada. Pozytyw to wszędzie 30 albo 50, więc dam radę :haha:.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

Nie wierzę zadnej agencji, bo naocznie się przekonałam, że składek mi nie opłaciła.  

Możesz na priv zdradzić kogo omijać? Ja chyba ostatni raz jestem z moją. Wyżej finansowo już nie podskoczę, a stawka d**y nie urywa. Zus też taki sobie. Tylko, że ja z tych trochę bojących. Jak muszę to walczę jak lwica, ale jak nie muszę to najchętniej schowałabym się w mysią dziurę i tak kwitnę szósty rok w jednej agencji. Muszę mieć umowę ciągłą, nie tylko na wyjazd.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często zmieniałam agencje. I to nawet nie dlatego że osobiście coś do nich miałam. Po prostu w miarę upływu czasu i znajomości języka dostawałam w innej agencji lepszą ofertę. I nigdy nie miałam problemu z rozwiązaniem umowy. Dziękowałam za dotychczasową współpracę i prosiłam o rozwiązanie umowy.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i słoneczkiem :327_sunny: i kawusią :kawa: z ciasteczkiem :ciacho:, lubię ciastka :tak2:.

Życzę wszystkim spokojnego poniedziałku i niech ten tydzień upłynie tak szybko jak tylko się da, bo następny, to mój ostatni tu:hura:

Miłego :cmok::serce:

pobrane (1).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

Możesz na priv zdradzić kogo omijać? Ja chyba ostatni raz jestem z moją. Wyżej finansowo już nie podskoczę, a stawka d**y nie urywa. Zus też taki sobie. Tylko, że ja z tych trochę bojących. Jak muszę to walczę jak lwica, ale jak nie muszę to najchętniej schowałabym się w mysią dziurę i tak kwitnę szósty rok w jednej agencji. Muszę mieć umowę ciągłą, nie tylko na wyjazd.

Aniu, napisz do mnie, odpisze, mam pocztę otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dodzisława napisał:

 składki przy delegowaniu do kraju unijnego powinny byc od sredniej krajowej, żeby dostać A1, a pani w ZUS powiedziała mi, że nie muszą i nie jest ustalona kwota. Stawiam na to, że pani w ZUS jest jednak niedouczona. :d 

Pracuję niestety z firmami, które składki płacą niskie składki i druki A1 mam.

Fakt, że jedna z firm wysłała go dopiero po interwencji córki pdp, ale to już inna bajka.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BabaJagusia napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki. Coś tam na górze znów nawalił termostat, aż boję się patrzeć przez dwa tygodnie na termometr!  No ale zacznę martwić się tym później.   Teraz kawcia i nadrabianie forumowych zaległości. 

Słońca w serduchach :cmok:

Nie gadaj , że tym razem więcej zimowych niż letnich okryć  zabrałaś ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

No nie byłabym sobą jakbym czegoś nie "zmajstrowała".Szkoda tylko,że w poniedziałek bo to zły omen na nowy tydzień.Dziś niczego sobie nie obcięłam,nie poparzyłam .Straż pożarna też nie przyjechała.Dla odmiany zrobiłam przelew "w kosmos" na szczęście szybko się zorientowałam i udało mi się w banku anulować transakcję.Ale to znak,że muszę w tym tygodniu uważać:tak2: Łatwe to nie będzie,ale jak mus to mus:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

No nie byłabym sobą jakbym czegoś nie "zmajstrowała".Szkoda tylko,że w poniedziałek bo to zły omen na nowy tydzień.Dziś niczego sobie nie obcięłam,nie poparzyłam .Straż pożarna też nie przyjechała.Dla odmiany zrobiłam przelew "w kosmos" na szczęście szybko się zorientowałam i udało mi się w banku anulować transakcję.Ale to znak,że muszę w tym tygodniu uważać:tak2: Łatwe to nie będzie,ale jak mus to mus:szydera:

 

To po co w kosmos,  jak możesz na moje konto wysłać...:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak mi brakowało to kupowałam przez internet :haha:

Nie,  no jakoś dam radę. Został mi mały kordonek..

Tak Na tydzień..potem cza posprzątać,  potem spakować,  potem reisefiber to już nic nie utrzymasz w łapie...

Tylko absolutnie wszystko muszę robić langsamer. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam szanowne grono.

Chodze naladowana jak chmura burzowa.

Nie cierpie upalow.:przekleństwa:

Wspolczuje tutejszej pucfrauce, dzis zaczela prace od ogrodu, jakies galezie bedzie obcinac .

Jest goraco,duszno i wilgoc oblepia ludzia.

Zle spalam,w nocy chcac sie napic,wywalilam butelke w woda i postawilam na nogi caly dom:donos:

Zara zrobie szybki obiad

zaslaniam okna i wale sie do lozia.

Pop oczywiscie smazy sie na tarasie, lada moment zmumifikuje sie;)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aaaaa...nie zakumałam . Wczoraj @Blondi szlaucha nie zakumała , dzisiaj ja rakiety . Jelitówka mnie wymordowała i nie myślę  ...tak sobie tłumaczę :haha:

Najważniejsze w tym wszystkim to się dobrze bawić ,pożartować i brac wszystko z humorem, a nie szukać zaczepki i dowalac jak to niektórzy bardzo chętnie tylko na to czekają, ale nischt zu tragisch, większosć tutaj zna się na żartach i brawo kochani:hura: 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Najważniejsze w tym wszystkim to się dobrze bawić ,pożartować i brac wszystko z humorem, a nie szukać zaczepki i dowalac jak to niektórzy bardzo chętnie tylko na to czekają, ale nischt zu tragisch, większosć tutaj zna się na żartach i brawo kochani:hura: 

Sie pani nie przejmuje ...sie pani odgryzie , odpyskuje i będzie git . Coś Ty Blondasku , wiem o czym piszesz , ale ja odczytywałam tamte posty jako żart a nie dowalanie ...ciutkę sarkastyczny , ale żart ;) A jak się wk...zdenerwujesz na dobre to daj znać ...damy w dziób i gitarra :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie pani nie przejmuje ...sie pani odgryzie , odpyskuje i będzie git . Coś Ty Blondasku , wiem o czym piszesz , ale ja odczytywałam tamte posty jako żart a nie dowalanie ...ciutkę sarkastyczny , ale żart ;) A jak się wk...zdenerwujesz na dobre to daj znać ...damy w dziób i gitarra :haha:

:szydera::oklaski::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...