Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, beatrix+ napisał:

Janeczkaaaa!! Gadzina pijana była  , gdy się pestek z wiśniówki nażarła! Tak Chmielewaka pisała,  gdy ciotka na gnój pestki wywaliła I się kury ochlały I pokotem leżały! A na drugi dzień z pierza wyskubane pod topór miały isć,  ale wytrzeźwiawszy z gołymi kuprami po podwórzu latały!:szydera:

Miałam kiedyś pieska, na stole w miseczce leżały wiśnie z likieru:362_cherries:, piesek wszystkie zeżarł a było ich sporo no i się upił, wcale nie było mi do śmiechu:ostrzegam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Miałam kiedyś pieska, na stole w miseczce leżały wiśnie z likieru:362_cherries:, piesek wszystkie zeżarł a było ich sporo no i się upił, wcale nie było mi do śmiechu:ostrzegam:

Mógł chociaż pestki zostawić , żebyś miała co pociućkać . To pijus jeden xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomas1965 napisał:

Jak widzę flaszki i kieliszki u obecnych tu imprezowiczek, to pytam, czy ZNÓW sprzątać nie będzie trzeba. A jak nie kumasz, to znaczy, że masz zaległości. O!

Nie !! sprzątać po mnie ? nigdy w życiu , zapomnij, ale jesteś super kolega ,,śpi słodko i nie martwij się:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma komu witam!  powiedzieć ??? Budźcie się powoli :d To ostatnia niedziela moja na adresie :hura: I wy doczekacie się takiej niedzieli :tak2: U mnie będzie dzień leniwy, obiad tradycyjnie z wczoraj, a na termometrze przewidują 30 stopni. W planach nic nie mam, pewnie kopnę się na jakiś spacerek, dziwiąc się ponowie, że tak trudno mi się teraz zgubić w tym mieście gdy na początku nie wiedziałam jak tu się obrócić xd

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...