Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lucinda napisał:

melduję że dojechałam...i padam na pysk...wypadek i masa innych problemów..opisze ale dotrę psychicznie na miejsce..

dobrej nocy 

w domu cuuuudwonie mrucza moje koty i czuje swoje łóżko

nadrabiac będę was w tzw miedzyczasie 

 

Ale jak fajnie pada się na pysk we własnych czterech kątach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Od ponad godziny już nie śpię , jakiś wewnętrzny głos wołał wstawaj , bo jeszcze moment i będziesz w łóżku pływała ...zdążyłam xd A jak już sobie wstałam , w dachowym oknie cugaska wyjarałam to umyśliłam , że nie będę podkradała czasu z wolności , jaka dzisiaj nastąpi , tylko jeszcze o zmroku zrobię sobie SPA ...Teraz już nabalsamowana niczym towarzysz L. kawowego szatana siorbię i myślę , zastanawiam się od jakiego punktu handlowego swoje wędrówki rozpocznę ....a jest ich tutaj ....oj...aż za dużo , za gęsto . Dam radę , tylko tyle ojrasów ze sobą wezmę , żebym wymianę tych środków płatniczych na towar ....mogła udźwignąć . Nic więcej nie kupię  , tylko same potrzebosie ...chyba , że mi się na oko coś bardzo rzuci :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No i nie było komu przygotować dla mnie kawuni :haha: Musiałam sama zakasać rękawy i wykonać tę katorżniczą pracę....ale teraz cieszę się smakiem napoju mego ulubionego :oklaski: I nawet nie przeszkadza mi, że 928672014_sobotainnimajawolne.jpg.86514c6eaa9d76adc5d76c50619c3cd7.jpg, bo przed południem wybyję sobie na flohmarkt i odbiję tę niedogodność :szydera: A tymczasem witam was serdecznie :oklaski: I życzę miłego dnia :oklaski:

alez ty wyglądasz dzisiaj koleżanko..jakos zmęczona czy jakos tak:)

potrzebujesz fryzjera

 

ja zamiast łazęnia po flohmarkach mam opcję kosmetyczki i malęnkich zakupów wieć też przyjenosć Tobie zostawiam

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochani, dzisiaj trochę luzu, choć popołudniu szykuje się fajna imprezka oczywiście z moim wnusiolinem, więc teraz wpadłam się przywitać z w łapce, bo jak to na urlopie bywa za dużo czasu nie mam  

Pięknego weekendu życzę wszystkim i każdemu z osobna   A ja szykuję się do pokazów sportów motorowych  Verva Street Racing oto namiastka dla was

received_744674445965538.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Pogoda piękna, dom zlekka odgruzowany. Wieczorem jakiegoś grilla przydałoby się zrobić i wreszcie że znajomymi spotkać :)

Dzieci mi w nocy spać nie dały no takie to uroki wspólnego mieszkania z pociechami :|

Pięknej pogody i smacznego grilka  

Moje dziecię czytaj wnusiolinek już śpi w nocy więc i ja się wysypiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No i niech mi ktoś powie że nie mamy ocieplenia klimatu. Upalne lato a na dodatek nie odpuszcza i znów trzydzieści na termometrze. 

Skończyła się zimna wojna to i klimat się ociepla, lody puszczają ... :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano, po kolejnej serialowej nocy mój podopieczny, ciągle z tym samym imieniem, nie śpiewa ani sprośnych, ani politycznie zaangażowanych pieśni. Wzięło go na filozofowanie:

- Tomas, którego dziś mamy?

- 24

- Ale czego?

- Sierpnia

- To niedługo lato się skończy.

- No tak, we wrześniu to już raczej jesień.

- No popatrz, a ja ciągle żyję. Śmieszne, nie?

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Późno już, najwyższy czas się przywitać. Dzisiaj trochę później,bo wnuki uraczyły nas wizytą z samego rańcia i przetargały umytą i najedzoną babcię do fotela. Dziś babcia podżemie w fotelu trochę krótko, bo około 12 mają wrócić przetaszczyć ją na powrót do beta:tak2:.

Kot 08.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

@❤️Wenusia ❤️ Tobie super przeżyć na tym pokazie. Baw się dobrze :cmok:

Muszę poczekać na wnuczki to może one dają mi się wysypiac :haha:

Na razie to młodzi cieszą się jeszcze swoboda we dwoje :)

Nie spiesz się do tych wnuczkow  

Bo jak 'babcię' mówię nie wypisz się  

Buziole i do sklikania kochana

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Patrycja781 napisał:

Żegnaj dzisiejsza pauzo...

Jak tooooo???? Po wydaniu obiadu oznajmiasz,  że wychodzisz na przerwę,  bodajby lało,  piorunami waliło I gdybyś nawet miała jak żul przesiedzieć w krzakach...

Po prostu zwyczajnie NIE OBIERAJ. Zajmij się prasowaniem (sic!) albo milionem innych rzeczy w zakresie Twoich obowiązków I wykonuj je zdecydowanie LANGSAMER!!

Pausa rzecz święta...powiedz jej,  że musi ci zapłacić za ten czas pracy...

 

Dziadek mój wieczorem-no tak kolo 23.wołał mnie. 

Nie spałam,  bo kolo północy idę spać. Ale JUŻ NIE PRACUJĘ. 

Poszłam do niego,  I mówię, ze pracowałam do 20 godz.A w nocy śpię. Musisz mi zapłacić za wstawanie!

Oczy zrobił jak 5ojro! Dziad się wyśpi cały dzień,  a w nocy mu się przypomina,  że giry bolą!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 nie rezygnuj że swojej pauzy na rzecz obierania jabłek i robienia z nich przetworów. Może do tego obierania zachęcić również  babcie??? Chyba nic złego w tym by nie było jakby babcia Ci pomogła?? 

Przerwę masz zagwarantowania w umowie i ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żebym rezygnowala z niej z powodu obierania jabłek :|

Miłego dnia. 

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...