Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie wierzę Ci w to podmuchanie. Jak nic swoim młoteczkiem byś przylutowała:szydera:

:szydera: Nigdy , przenigdy w życiu :cool: Jak możesz podejrzewać mnie o takie rzeczy ? :grzmotnąć: Przecież ja zawsze z sercem na dłoni :cool: ...... Osobiście znalazłam po  wielu dniach poszukiwań , w pocie i znoju , piękny azyl na starość dla naszej @Maria Jolanta . https://www.instagram.com/azylchrumkowo/?hl=pl :haha: Teraz szukam przystani dla pozostałych  małp :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

:szydera: Nigdy , przenigdy w życiu :cool: Jak możesz podejrzewać mnie o takie rzeczy ? :grzmotnąć: Przecież ja zawsze z sercem na dłoni :cool: ...... Osobiście znalazłam po  wielu dniach poszukiwań , w pocie i znoju , piękny azyl na starość dla naszej @Maria Jolanta . https://www.instagram.com/azylchrumkowo/?hl=pl :haha: Teraz szukam przystani dla pozostałych  małp :d 

Taa. Serce. Chyba, ze z piernika co to Ci ze Swiąt Bożego Narodzenia pozostał:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Na BN miałam domek z piernika :p Od trzech lat wystawiam go i pakuję na kolejny rok :d Pewnie jeszcze kilka lat pożyje .Chyba , że jakaś wredna mysz go wyczuje

Moze jakaś wyczuje. Ale na pewno nie ta w fioletach. Gdyz ona nie lubi pierników. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się choć :cześć: bo zaraz sobie pójdę het xd Zmęczona jestem, ale powoli mnie puszcza napięcie tych ostatnich tygodni, przede mną ostatnie  dni... nawet nie 10, takie 8 i pół :dobrze:Tym zleceniem kończę osiem lat moich wyjazdów, wrzesień otwiera drzwi dla dziewiątego roku... kawał czasu, ale byle do przodu i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauzuję sobie  w domku , nie chce mi się dzisiaj łazić . Pogoda piękna ...25 stopni  , jest tak , jak lubię , ale mam lenia totalnego na włóczęgę . Jutro wyjdę na spacer , dziś na tarasie , przy kawce i też fajnie . Słodkie lenistwo to jest to , co lubię najbardziej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Dodzisława no co ty!

Ty masz boja?:kopara:

DDR umarl.

Niech zy:cześć3:je RFN!

Sayonarka, tak naprawdę tylko idiota się nie boi. Ja ostatnio skaczę sobie z kwiatka na kwiatek i za każdym razem mam lekkiego stracha na jaki "kwiatek" trafię. :d. A, Dodzisława siedziała osiem roków w jednym miejscu, a "świat mocno poszedł do przodu" :haha:. Wreszcie zdobędzie "dziki zachód" i trzymamy kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Sayonarka, tak naprawdę tylko idiota się nie boi. Ja ostatnio skaczę sobie z kwiatka na kwiatek i za każdym razem mam lekkiego stracha na jaki "kwiatek" trafię. :d. A, Dodzisława siedziała osiem roków w jednym miejscu, a "świat mocno poszedł do przodu" :haha:. Wreszcie zdobędzie "dziki zachód" i trzymamy kciuki. 

Zawsze mam pietra przed nowym :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

:szydera: Nigdy , przenigdy w życiu :cool: Jak możesz podejrzewać mnie o takie rzeczy ? :grzmotnąć: Przecież ja zawsze z sercem na dłoni :cool: ...... Osobiście znalazłam po  wielu dniach poszukiwań , w pocie i znoju , piękny azyl na starość dla naszej @Maria Jolanta . https://www.instagram.com/azylchrumkowo/?hl=pl :haha: Teraz szukam przystani dla pozostałych  małp :d 

Będę miała blisko :oklaski: I do Chełmży i do oliwskiego zoo :oklaski: A i dla ciebie znajdzie się jakieś terrarium w pobliżu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Sayonarka, tak naprawdę tylko idiota się nie boi. Ja ostatnio skaczę sobie z kwiatka na kwiatek i za każdym razem mam lekkiego stracha na jaki "kwiatek" trafię. :d. A, Dodzisława siedziała osiem roków w jednym miejscu, a "świat mocno poszedł do przodu" :haha:. Wreszcie zdobędzie "dziki zachód" i trzymamy kciuki. 

 

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zawsze mam pietra przed nowym :tak2:

Tylko dureń twierdzi, że się nie boi. Strach to zjawisko normalne. I choćby było się największym twardzielem z największych, to strach jest rzeczą dobrą. Pokazuje, że mamy uczucia. A że łapki latają, serduszko kołacze...cóż...adrenalina też ma znaczenie, bo krew w żyłach szybciej krąży, dostarcza tlenu do mózgu...und so weiter :szydera: I ja się boję...za każdym razem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry , w poniedziałek ruszam na nową miejscówkę. Po zapuszczeniu korzeni przez 8 lat w DDR, lekko i łatwo mi nie jest. Mam stracha jak jasna cholera. Myslicie, że nie powinnam się bać? Kurła, jak słowo daje, boje się :( . Podziwiam Was Skoczki, naprawdę podziwiam, ja się nie nadaję.

Dodzia dasz radę, masz kontakt z opiekunką tam teraz pracującą? zawsze rozmowa dużo uspokaja, bo wiesz na co jedziesz, głowa do góry, masz język i rozum,a jak co to :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pauzuję sobie  w domku , nie chce mi się dzisiaj łazić . Pogoda piękna ...25 stopni  , jest tak , jak lubię , ale mam lenia totalnego na włóczęgę . Jutro wyjdę na spacer , dziś na tarasie , przy kawce i też fajnie . Słodkie lenistwo to jest to , co lubię najbardziej :d

Ja też cały dzień pauzowałam w domku bo u mnie trzasło 30 stopni ,,więc ja w piwnicę,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

:szydera: Nigdy , przenigdy w życiu :cool: Jak możesz podejrzewać mnie o takie rzeczy ? :grzmotnąć: Przecież ja zawsze z sercem na dłoni :cool: ...... Osobiście znalazłam po  wielu dniach poszukiwań , w pocie i znoju , piękny azyl na starość dla naszej @Maria Jolanta . https://www.instagram.com/azylchrumkowo/?hl=pl :haha: Teraz szukam przystani dla pozostałych  małp :d 

Ty jesteś niemożliwa,:szydera:,tylko mi nie szukaj ,bo już mam,,jestem maupą już z domem:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...