Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ano...nie powinna :haha: Ale tak się w ciebie, po twoim powrocie, zapatrzyła, że chyba zapragnęła się w bolesny sposób zintegrować :smutek:

To wszystko z tego, że ja tu naprawdę sypiam po parę godzin, albo wcale. Dzisiaj byłam totalnie nieprzytomna, dobrze, że kawę odstawiałam na stolik, bo miałabym jeszcze oparzenie. 

Już wiem jak mniej więcej wygląda sztela z nocnym wstawaniem :papieros:... Za wafla bym takiej nie wzięła! A mam z powodu parszywej natury m:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Dla mnie nie zaczął się dobrze. Rozj... sobie palec drzwiami balkonowymi, a dokładniej, te france przecieły mi paznokieć od dużego palucha, od początku do końca, mniej więcej w 3/4 szerokości :mur:>:(... Trzyma się, ale odstaje, podeszło krwią i o dziwo nie boli. Szlag by to... 

Pogodności w dniu dzisiejszym. 

Podmuchałabym paluszek , ale nie sięgam tak daleko :cmok: Na pocieszenie wspomnę tylko , że idą upały i wciąganie pełnych butów nie będzie koniecznością . Byłoby szkoda wycinać dziurę w buciku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Podmuchałabym paluszek , ale nie sięgam tak daleko :cmok: Na pocieszenie wspomnę tylko , że idą upały i wciąganie pełnych butów nie będzie koniecznością . Byłoby szkoda wycinać dziurę w buciku :haha:

Ano...dobra rada to nie jest :haha: Rok temu, jeszcze w zamku, przywaliłam małym paluszkiem prawej nogi w podstawę (betonową) tarasu >:( Nie poszłam do lekarza, bo i po co, ale parę miesięcy chodziłam w człapakach :haha: Zatem twoja propozycja "lekkich" bucików ( nie mylić z lekkimi obyczajami :haha:) nie do końca jest dobrym pomysłem :haha: Może ta dziurka w buciku jest jakimś "wyjściem"...no tak na wszelki słuczaj? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mowę ci odebrało z wrażenia? :haha:

Chiba tak.Dostałam 20 euro na zakupy od synowej Pdp.Klapa mi opadła i tak sobie wisi.A tak w ogóle ,to z tego sobie coś dokupie ,resztę ona.No i gitarra .Swojej dupie zawsze kupię.>:( I za swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Afryka napisał:

Trzyma się, ale odstaje, podeszło krwią i o dziwo nie boli. Szlag by to... 

Dziwne. Dziwne że nie boli i to cię tak denerwuje. :haha:

Nie słuchaj tych maup, co by ci chętnie dziury w butach powycinały. Jak opuchlizna zejdzie to tylko plasterek z opatrunkiem i czekać aż pazur urośnie poza skaleczenie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dziwne. Dziwne że nie boli i to cię tak denerwuje. :haha:

Nie słuchaj tych maup, co by ci chętnie dziury w butach powycinały. Jak opuchlizna zejdzie to tylko plasterek z opatrunkiem i czekać aż pazur urośnie poza skaleczenie. 

No...czekać tylko....z pół roku, albo dłużej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Angielski temat przemilczę:haha:. Przejdę do ad remu:@Afryka współczuję:cmok:. Ja kiedyś uszkodziłam sobie palucha pracując w knajpie:podniosłam skrzynkę z czymś tam-przy pomocy kogoś tam ale tak, że naderwałam do imentu pazura od palucha

. Umarłam z bólu. Potem miałam dwa pazury:odrastający i stary. Oszczędzę szczegółów:smutek:

                                        Słońca w serduchach :cmok:

PS. nie znoszę tego "samo piszącego, najczęściej durnych słów" tableciaka:kawa2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , w poniedziałek ruszam na nową miejscówkę. Po zapuszczeniu korzeni przez 8 lat w DDR, lekko i łatwo mi nie jest. Mam stracha jak jasna cholera. Myslicie, że nie powinnam się bać? Kurła, jak słowo daje, boje się :( . Podziwiam Was Skoczki, naprawdę podziwiam, ja się nie nadaję.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

@Afryka no to stópkę se urządziłaś.Pomocz w sodzie.Polecam.5 lat temu tak samo rozwaliłam sobie palucha u nogi.

Nie! Rozmiękczy pazura i podkorci ją aby wycinać. A jak znam Agatona to ją poniesie i wykarczuje za dużo. No a wtedy to już będzie napitalać takie mięcho odsłonięte. Niech sobie to rozwalone miejsce spokojnie zaziarninuje. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry , w poniedziałek ruszam na nową miejscówkę. Po zapuszczeniu korzeni przez 8 lat w DDR, lekko i łatwo mi nie jest. Mam stracha jak jasna cholera. Myslicie, że nie powinnam się bać? Kurła, jak słowo daje, boje się :( . Podziwiam Was Skoczki, naprawdę podziwiam, ja się nie nadaję.

A po co się masz bać? Jak będzie lipa to zrezygnujesz albo odbębnisz swoje i już. Chyba, że po kątach pająki tam się chowają. W tym wypadku strach Twój jest uzasadniony:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Podmuchałabym paluszek , ale nie sięgam tak daleko :cmok: Na pocieszenie wspomnę tylko , że idą upały i wciąganie pełnych butów nie będzie koniecznością . Byłoby szkoda wycinać dziurę w buciku :haha:

Nie wierzę Ci w to podmuchanie. Jak nic swoim młoteczkiem byś przylutowała:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...