Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 13.08.2019 at 13:16, Darekr napisał:

Na szczęście my mamy tylko wiosła, bo po ostatnim zamieszaniu w Kazimierzu, gdyby koledzy mieli oszczepy - to może bym już dzisiaj nie pisał

Wiem, że jestem porąbany, ale lubię mieć wszytsko zaplanowane, każdy odcinek spływu Wisłą. Na przyszły rok jest już zaplanowany spływ, nocleg, Dęblin i lot samolotem, za dwa lata w Warszawie skoki na spadochronie ( oczywiście są takie dwuosobowe z instruktorem), we Włocławku - przenoszenie kajaków przez tamę, w Toruniu - wiadomo zamek, na zatoce gdańskiej mam znajomego, który ma wypożyczalnie jachtów , więc pół dnia pod żaglami,

brakuje mi jeszcze tylko pomysłu na Bydgoszcz i Grudziądz.

Za tydzień jedziemy rowerami z GRUPĄ do ŚW. Katarzyny, tam nocleg, na drugi dzień Św. Krzyż i powrót do Kielc.

Niestety Marta się nie załapie - bo woli być na wyspie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy inne ćmy xd

Eeeee....motylki wolę, bo one dzień kochają...jak ja :oklaski: A ćma...to nocą się paskuda rozbija, miast spać snem zasłużonym :haha:A to mi przypomniało, że muszę grzędę, tfu...kokon na noc sobie przygotować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Eeeee....motylki wolę, bo one dzień kochają...jak ja :oklaski: A ćma...to nocą się paskuda rozbija, miast spać snem zasłużonym :haha:A to mi przypomniało, że muszę grzędę, tfu...kokon na noc sobie przygotować :haha:

Ja jeszcze z pół godzinki .No i jak tu przy lapku nie siedzieć ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomas1965 napisał:

@Darekr "brakuje mi jeszcze tylko pomysłu na Bydgoszcz"

Chłopie, masz problem. Jej mieszkańcy szukają pomysłu na Bydgoszcz od lat...

@Darekr kokietuje ...pomysł ma , tylko na zaproszenie @maras1a liczy ...taki spryciula z niego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr A na Kielce nimosz? Bo jeden miał i plaże se pod oknem pracy zrobił. Ale przyszła burza i plaża do podziemi poszła...

Teraz cza rynsztoki czyścić,  coby kolejny descyk nacialstwu aut nie zalał...

 

Martuś normalna dziewczyna,  woli odpoczywać niż z waryjotami się włóczyć. ;)

 

Dobrzewnoc państffoo..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas1965 napisał:

A w Toruniu na zwiedzanie "zamku" to też za dużo czasu nie musi rezerwować. Jakieś... 3 minuty?

 xd

Niepokoi mnie jednak to przenoszenie kajaków przez tamę ...przecież to niebezpieczne bardzo . Chyba , że biega mu o przenoszeniu kajaków przez most na tamie ...e ... to nie ma to tamto ...dadzą radę . Moje dzieci zawsze biegały sobie po nim i ...jak bum cyk cyk ...ani jeden filar nie drgnął :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Darekr kokietuje ...pomysł ma , tylko na zaproszenie @maras1a liczy ...taki spryciula z niego :haha:

Nie wiem gdzie @maras1  mieszka, ale w zeszłym roku w Sandomierzu faktycznie miałem - komfort,

Całą ZAŁOGĘ wysłałem do centrum na piechotę,

a Martę i mnie @geronimo woził po całym Sandomierzu swoim Jeepem, czy czymś podobnym

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Nie wiem gdzie @maras1  mieszka, ale w zeszłym roku w Sandomierzu faktycznie miałem - komfort,

Całą ZAŁOGĘ wysłałem do centrum na piechotę,

a Martę i mnie @geronimo woził po całym Sandomierzu swoim Jeepem, czy czymś podobnym

A to nieładnie z Twojej strony ...załoga zu fuss a Ty się Jeepami po mieście rozbijał ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, beatrix+ napisał:

@Darekr A na Kielce nimosz? Bo jeden miał i plaże se pod oknem pracy zrobił. Ale przyszła burza i plaża do podziemi poszła...

Teraz cza rynsztoki czyścić,  coby kolejny descyk nacialstwu aut nie zalał...

 

Martuś normalna dziewczyna,  woli odpoczywać niż z waryjotami się włóczyć. ;)

 

Dobrzewnoc państffoo..

Wybrała wariata - to ma

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A to nieładnie z Twojej strony ...załoga zu fuss a Ty się Jeepami po mieście rozbijał ? :haha:

Marta nie miała łatwo, bo na tylnym siedzeniu leżało 10 aparatów i fotoobiektywów, 

nie wiem jak ona się tam zmieściła z tym wszystkim :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...