Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako że za niebawem brak kontaktu ze światem nastąpi, poprzywitać sie bym chciała....DZIEN DOBRY:cześć3: - od dzisiaj popołudniu pogrążę sie czeluściach braku zasiegu z netem na parę dni, już się bojam ile stron będę miała potem do nadrobienia :haha:

kawa wysiorbana , fajurka wypalona, potężny ból głowy tez mam w komplecie ....uświadamiam sobie co czeka mnie w najbliższych dniach :mur: i dokładnie jak ten ludek bedę walić glową w mur...mówi się ze na głupote innych rady nie ma...

gdzieś przeczytałam na forum, że co nas nie zabije to nas wzmocni....patrząc w ten sposób skórę powinnam mieć mega twardą, albo od dłuższego czasu oglądać  świat od dołu

nie dając się jednak ponurakom czarnomyślom i innej wersji deprsyjnych nastrojów melduję swoj odjazd dzisiaj o godzinie 12ej i cokolwiek sie nie zadzieje, na swoim i u siebie zawsze dobrze, nawet jeżeli to tylko kąt maleńki, cytując "dobrze jest mieć gdzie wrócić"....

trzymcie sie zatem i spokojnosci zycze w pracy i na wolnych zasłużonych urlopach:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastukam i ja w forumowe okienko :oklaski: Sen krótki, acz intensywny mi się przydarzył :haha: Dzisiaj dzień przedszkolny :oklaski: Jest dobrze :oklaski: To tak w telegraficznym skrócie zameldowałam :haha:A teraz przyszła pora na siorbanko, jaranko i powitanko :oklaski:493890305_dziedobryczwartek.thumb.gif.d0745f089e55460e9e26d5c506686575.gif życzę foremkowiczom od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lucinda napisał:

jako że za niebawem brak kontaktu ze światem nastąpi, poprzywitać sie bym chciała....DZIEN DOBRY:cześć3: - od dzisiaj popołudniu pogrążę sie czeluściach braku zasiegu z netem na parę dni, już się bojam ile stron będę miała potem do nadrobienia :haha:

kawa wysiorbana , fajurka wypalona, potężny ból głowy tez mam w komplecie ....uświadamiam sobie co czeka mnie w najbliższych dniach :mur: i dokładnie jak ten ludek bedę walić glową w mur...mówi się ze na głupote innych rady nie ma...

gdzieś przeczytałam na forum, że co nas nie zabije to nas wzmocni....patrząc w ten sposób skórę powinnam mieć mega twardą, albo od dłuższego czasu oglądać  świat od dołu

nie dając się jednak ponurakom czarnomyślom i innej wersji deprsyjnych nastrojów melduję swoj odjazd dzisiaj o godzinie 12ej i cokolwiek sie nie zadzieje, na swoim i u siebie zawsze dobrze, nawet jeżeli to tylko kąt maleńki, cytując "dobrze jest mieć gdzie wrócić"....

trzymcie sie zatem i spokojnosci zycze w pracy i na wolnych zasłużonych urlopach:cześć:

Dasz radę...ważne, że na swoje śmieci jedziesz :oklaski: A resztą się nie martw...czas i los znajdą dobre rozwiązanie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochani Popijam w towarzystwie moich kotełów, które przywitały mnie w progu biegnąc jak oszalałe Przy sumie fal i świergocących mew

Dotarłam szczęśliwie  ok 23.30 , dobrze że nie było upału, tylko 2 przesiadki i miłe towarzystwo

Dobra to na tyle, muszę nacieszyć się istotami tegoż domostwa  

Miłego dnia życzę wszystkim i każdemu z osobna ❤️

 

 

nr22_4_glowne.jpg

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Na tarasach wilgotno , chyba całą noc padało , ale umiarkowanie ciepło . Dłoń trzymająca cugasa nie marznie i git . Jadzia pochrapuje , szerściuch znów na lotach . Kawa przyjemnie parzy pysiola ....chce się żyć :d

Miłego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja witam się ździebko sennie. U mnie właśnie zaczęło padać i zimno jak w psiarni. Na szczęście mam sweterek. Tak naprawdę, to wyrychtowałam się z letnim bambetlami. No bo na drugie mam "Miszczunio" :haha:

                                   Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

To i ja witam się ździebko sennie. U mnie właśnie zaczęło padać i zimno jak w psiarni. Na szczęście mam sweterek. Tak naprawdę, to wyrychtowałam się z letnim bambetlami. No bo na drugie mam "Miszczunio" :haha:

                                   Słońca w serduchach:cmok:

Mogę Ci pożyczyć jakąś bluzę. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz dzięki, ale nie. Za karę. Za swoją głupotkę. A niech mi doopsko marznie:szydera:. A tak serio-to wyjeżdżając w panujące wówczas upały-wróciłam do chaty po sweter. Miałam chwilowe natchnienie:szydera:. I dzięki Bogu i partii. Nawet rajstopki złapałam. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz dzięki, ale nie. Za karę. Za swoją głupotkę. A niech mi doopsko marznie:szydera:. A tak serio-to wyjeżdżając w panujące wówczas upały-wróciłam do chaty po sweter. Miałam chwilowe natchnienie:szydera:. I dzięki Bogu i partii. Nawet rajstopki złapałam. 

Ostatnio , przed urlopem nie zapakowałam do walizki jakichś bluzek , koszulek bez rękawków , krótkich legginsów ....grzałam się okrutnie . Nawet Jadzia proponowała mi , żebym sobie coś z jej szafy lekuchnego wybrała ...nie skorzystałam z propozycji , bo nie lubię jak czyjaś za krótka koszulka do pięt by mi wisiała  :haha:

Tym razem zapakowałam większość typowo na upały . Nie mam bladego pojęcia , czy kiedykolwiek za tym pobytem ubiorę coś z tych ciuchów. Dobrze , że mnie natknęło i zabrałam kilka " normalnych " i długie spodnie i...dwa sweterki też . Nic to ...najwyżej coś dokupię ...marznąć nie mam zamiaru  :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko za oknem mokro szaro i ponuro:(, zatem słoneczka i pogody ducha w serduszkach życzę:serce:, wszystkiego dobrego na ten dzisiejszy dzień:cmok::spioch:

pobrane (8).jpg

Dziekuski i wzajemnie kochana ❤️

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ Cieszę się, że dojechałaś do domu w całości i szczęśliwie kotełki Cię przywitały, te najważniejsze stworzonka pod słońcem:cmok: 

kot 127.jpg

Oj tak Przy biegły jak pieski i zaczęły się łasić aż nie mogłam wejść do korytarza  

Musiałam najpierw je wymiziać w końcu pozwoliły mi wejść do środka nie odstepujac mnie na krok  

Och jak dobrze być w domu

Pozdrawiam serdecznie @Janeczka1963

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się ja ponownie jestem na zadoopiu i... po pierwsze primo-nie miałabym gdzie coś kupić a po drugie primo - nie mam karty do konta. Zwyczajnie nie zdążyłam jej wyrobić. Zmieniłam bank ale w/g słów naszej forumowej koleżanki-popełniłam błąd. Bo za "chwilę" okaże się, że prowadzenie konta walutowego wcale nie jest bezpłatne. O chamany jedne! Jak powrócę na ojczyźniane łono, to pomknę rączo do banku i zapytam wprost. W razie"coś"-złożę wymówienie i" pocałujta... wójta". W tym miejscu-gest Kozakiewicza:tak2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, beatrix+ napisał:

Heloł Robaczki! Ja już z górki zaczęłam zjeżdżać,  zatem cza się do roboty zabrać. ;) Ale to po niedzieli dopiero. Może. ;)

Świętujemy zatem, w Bawarii święto. 

Miłego dzionka!

Powiem więcej-w Polsce też święto:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@beatrix+ A w Hessen nie ma święta:854_bangbang:, normalny roboczy dzień:słabo:

Dziwni,  co?  Mówią,  że zakorkowane trasy na wzmorie,  na góry. 

Boziu,  podziwiam ludzi,  którzy lubią odpoczywać w tłumie..

 

Spacerek niegdysiejszy po Środkowej Frankoni..

6f8915bb0365.jpg

A to wczorajszy..

cfef73bd0652.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...