Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi  dziwnie tanio zapłaciłaś za tego wizytowego zęba:szok:. W kraju za tą cenę, to pewnie tzw. srebrną plombę mogłabyś jeno mieć! Na froncie:haha:. Czyli :nie ma tego złego i rym, cym, cym! 

W Pl bym miala pół gęby zrobionej za tą cenę,,no może nie pół ,ale dwa zębiska, :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokój opróżniony.....tzn szafa półki itd....nawet kurze wygarnełam z kątow.....pranie zrobione zeby jednak "pajęczyn" po sobie nie zostawiac...

wczorajsza  rozmowa . pardon w poniedzialek z moja JESZCZE obecna - w zasadzie byłą już firmą położyła mnie na łopatki....mobilna 87latka , ja jako dama do towarzystwa , "małe niedogodnosci" to windele i ciotka D...stawka 1300....letko mnie zatkalo i....po krótkiej aczkolwiek spokojnej rozmowie podziekowałam...nie dewaguje czy to dużo czy mało..wiem, ze stawki sa bardzo zróżnicowane i wiem ze pracujemy z różnych powodów za takie czy inne pieniadze,  ale jakoś mnie jednak....nieteges....

tak czy owak żadnych planów, szukania....póki co myśle o odreagowaniu , wyspaniu sie, ...zaczne pewnie się werbowac po 5tym września...

czy możecie mi wytłumaczyć, jakim sposobem mimo zawiezionych waliz do kraju nadal mam  "nadbagaż"????przecież na zakupach nie byłam kurka wodnaO.o

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ewal8 napisał:

jakiś koszmarny sen, niech mnie ktoś uszczypnie.

To niemeickie realia  zwyczajnie.Opiekunka juz nie jest potrzebna ,niech spada.Opiekunka to tylko opłacany pracownik.I nie ma co tej sytuacji rozkminać bo to nic nie da.Praca umarła,pensja wpłynęła,pora do domu .

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ewal8 napisał:

@sayonara 52  ja myślę, że tu nie ma co myśleć. Nasza mentalność i podejście do tematu śmierci jest całkiem inne niż podejście Niemców. Ja to akceptuję i rozumiem. Ja tylko nie rozumiem niespełnienia ostatniej woli, a w zasadzie zgrabnego obejścia zapisów w testamencie. No i nie rozumiem tych wszystkich stwarzanych przez lata pozorów, że mamusia najważniejsza i takie tam. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, choć zawsze staram się dostrzegać dwie strony medalu.

A ja już przestałam zastanowiać się nad czymkolwiek u niemieckich Pdp.Przekazuję moje spostrzeżenia dotyczące Pdp,ewentualnie coś zasugeruję.Dzieciątka Pdp nie chcą porad,są najmądrzejsi bo to przecież moja mama czy tato.Napatrzyłam się przez te12 lat na różności,że chyba już nic mnie nie zaskoczy.I robię wg.sumienia to co do mnie należy,żeby dobrze współpracować z Pdp.A reszta to już nie moja bajka.Jestem pracownikiem ,dostaję pieniądze za swoją pracę i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

To niemeickie realia  zwyczajnie.Opiekunka juz nie jest potrzebna ,niech spada.Opiekunka to tylko opłacany pracownik.I nie ma co tej sytuacji rozkminać bo to nic nie da.Praca umarła,pensja wpłynęła,pora do domu .

:tak: dobrze prawisz jak zawsze

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Klameczka grzecznie leży poza zasięgiem wzroku , na lodówce :haha: 

Ale nie każda klameczka da się tak lekko wyciągnąc, i nie w każdym mieszkaniu i na stelli można takie atrakcje robić, nie jednej babce by takiego nerwa podniosła,że hej,,dewastacja drzwi:szydera: @violka ma dużo szczęscia,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...