Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dobranoc wszystkim:cmok:

images (30).jpg

Dziękuję bardzo kochana

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ dobranoc kochana i szczęśliwej podróży:476_red_car::cmok:

Mam nadzieję że w tym tłoku jadących na długi weekend nie będę się wlokła  

Dobrej nicki życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Jeszcze nie śpię @Blondi a już czuję  moje hemoroidy od tego 'jechania' uff to tylko 17 h normalnie boję się zasnąć

17 godz???:szok: masakra jedna wielka, ale dasz radę, z półdupka na półdupek i przerwa i wysiadka i wyprostowanie, i znowu powtórka z rozrywki,,itd i tak  do domu,, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

17 godz???:szok: masakra jedna wielka, ale dasz radę, z półdupka na półdupek i przerwa i wysiadka i wyprostowanie, i znowu powtórka z rozrywki,,itd i tak  do domu,, 

Nö ja myślę że dam radę tylko se krema od Andżeli użyczę

Dobrej nocki życzę, slepia mnie się już nie słuchają

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani serdecznie,  

Tak jak obiecałam przyszłam z Wami wypić i odliczam minuty do końca turnusu  

Tak, to już dzisiaj za chwil parę, wsiadam do busika i kierunek domek :oklaski:

Życzę wszystkim i każdemu z osobna  super relacji z Pdp i oby czas zleciał tak szybko jak mi  

Do zobaczenia w domu

6d0dfe89361c11115ef4870f431e9811.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że wypada...witam sie grzecznie:cześć2:

wczorajsza kawa w knajpeczce przy plazy smakowlła wybornie , następna juz w kraju w scenerii ogrodu i oczka wodnego , z pewnoscia będzie celebrowana uczuciem luzu i pozbawiona zerkania na zegarek i swiadomości ze trzeba manatki zwijac do pdp, troche sie moja koleżanka wzburzyła faktem że to jednak tylko symboliczne parę kamyczków z duńskiej plazy a nie wór pelen głazów....ale uspokoilam ja stwierdzeniem ze nastęnym razem przytargam cieżarówkę

wczorajszy wieczór, moj przedostatni na tym miejscu spędziliśmy z szogunem wypadowo we friedrichstadt-palast - ogladalmiśmu VIVID grand show.- ponad dwie godziny wygibasów spiewu mega efektow specjalnych i smiechu. takie widowiska jednak jak dla mnie lepiej brzmi w języku angielskim. polecam jeżeli bedziecie mieli taką możliwosc , obejrzenia widowiska na żywo.

pakowanie mnie czeka dzisiaj mały wypad po zakupy w miescie, pranie moich resztek , kilka chwil w kuchni , ostatni masaż .....jutro w zasadzie juz nic nie będę robic, pokręcę sie zapewne pooglądam kąty i będę odliczac godziny do wyjazdu ...

życząc miłego dnia gronu opiekunów , spadam sie na człowieka zrobić - wiecie :papieros: i kawą w łapkę

bywajcie i tylko na wesoło i pogodnie 

szogun wlazł właśnie i to mi nieoczekiwanego kopa na rozruch dało....zepsuł mi mój rytm pobudki:kawa2:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:

Jak pani zasypia? 

Bez problemu, liczę owce przed snem... 

Do której pani doliczyć, zanim pani zaśnie? 

Do trzeciej... 

Tak szybko!? 

No, czasem do wpół do czwartej... No tak można zobrazować moją dzisiejszą noc :mur::papieros:

Ze spuszczoną głową, powoli, idę budzić dziadka do przedszkola.

Pogodnego dnia Mordecki. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie......powinno być o poranku :haha: A nie jest, bo Diva już się kręci i wyczekuje na śniadanie, a to burzy mój ustalony porządek poranka :haha: Nic to...siorbię szybciorkiem kawunię moją i zaraz biorę się za bary z demencją, tfu...z dniem :szydera: Zatem.... 1154919538_roda.jpg.d3c167fb846d15a9244ab2ff7e0320b5.jpg....ale po niej, już za chwileczkę, nadejdzie kolejny dzień świstaka :szydera: Genisujmy więc dzień...niepodobny do dnia....puste kartki bez dat...und so weiter :oklaski: Miłego dnia niemniej życzę, jakikolwiek by nie był :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Afryka napisał:

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:

Jak pani zasypia? 

Bez problemu, liczę owce przed snem... 

Do której pani doliczyć, zanim pani zaśnie? 

Do trzeciej... 

Tak szybko!? 

No, czasem do wpół do czwartej... No tak można zobrazować moją dzisiejszą noc :mur::papieros:

Ze spuszczoną głową, powoli, idę budzić dziadka do przedszkola.

Pogodnego dnia Mordecki. :d

Mnie się udaje do dziesiątej policzyć....a jedenasta to już jakiś kosmos, więc nie narzekaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygoniłam szoguna spać, co się mi tu kręcić będzie i pod nogi włazić:ostrzegam:

ogarnąwszy się wypadam rowerowo na miasto bo jak już wspomniałam zakupy musze poczynic 

miłego jeszcze raz...słonko juz w robocie wiec oby tak sie ładnie dzien nam potoczył jak pogoda zapowiada ....

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak fajnie......powinno być o poranku :haha: A nie jest, bo Diva już się kręci i wyczekuje na śniadanie, a to burzy mój ustalony porządek poranka :haha: Nic to...siorbię szybciorkiem kawunię moją i zaraz biorę się za bary z demencją, tfu...z dniem :szydera: Zatem.... 1154919538_roda.jpg.d3c167fb846d15a9244ab2ff7e0320b5.jpg....ale po niej, już za chwileczkę, nadejdzie kolejny dzień świstaka :szydera: Genisujmy więc dzień...niepodobny do dnia....puste kartki bez dat...und so weiter :oklaski: Miłego dnia niemniej życzę, jakikolwiek by nie był :oklaski:

czyżby sie z moim szefem dogadali psuć nam początek dnia??

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dziewczyny i chłopaki. Nadrabiam zaległości forumowe ale... przez durną migrenę nie złapałam się na łódkowe przyjątko. Trudno:haha:

                                                          Słońca w serduchach, alleluja i do przodu :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim. Porządkowania rzeczy po babci ciąg dalszy. Na szczęście jeszcze tylko 2 dni. Wczoraj zadzwonił wnuczek i na wieść, że nie będzie mnie na Trauerfeście, żądał wręcz wyjaśnień warum i warum. Trochę poczułam jakby wyrzuty sumienia i pytam syna, czy jest na mnie sauer, że nie zostanę. No stwierdził, że absolutnie nie, więc ja mu gadam, że Michael (czyli wnuczek) był bardzo zdziwiony, na co synus mi odpowiada: Michael to sam czasu nie ma i nie wiadomo , czy przyjedzie. Normalnie szczena mi opadła. Opiekunka babcie pielęgnowała, opiekunka za rekę podczas umierania trzymała, opiekunka formalności w szpitalu załatwiła, to i opiekunka za rodzinę babcię "opłacze" Qurna, to jest jakiś koszmarny sen, niech mnie ktoś uszczypnie.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne towarzystwo :d Bosze.., dobrze że ja miałam dobrze noc przespaną bo po wczorajszym dniu to na rzęsach bym chodziła a rzęsy niestety nie takie jak kiedyś :haha:

No ale idziemy do przodu, choć czas mi się wlecze tu jak nigdzie :( Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...