Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...jak miło :d

Ja Tobie również życzę miłego :)

P. S ...żeby tylko reszta  Ciebie nie papugowała , bo jak zaczniemy sobie pojedynczo życzyć to serwer padnie xd

Witaj Basiu :cmok:

(to byla proba serwera:haha:).

Może wytrzyma, bo serduszek, kfiotkow i kotow nie wciepalam:haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Rozumiesz bez slow.

Zaczynam sie powaznie zstanawiac nad szukaniem dziadka. Rozmowy z facetami wydaja mi sie prostsze.

Bo my proste stworzenia jesteśmy. 

Dla nas kolory, to niebieski, czerwony, zielony, żółty, fioletowy i już.

Fryzja, to Fryzja /cała/,  jak widzimy cycki, to lajkujemy, a świnia, to świnia:cześć3::d

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Nieładnie że nie uszanowali jej woli Ona się przecież modliła więc chciała mieć katolicki pogrzeb...

Chyba koszty tradycyjnego pochówku okazały się zbyt wysokie? I po kryjomu będzie pochowana,ech....

Wiem, że nieładnie. To już nawet sąsiedzi za głowę się łapią i nie dowierzają, ale powszechnie wiadomo, że synuś siedzi pod pantoflem młodej żonki i robi to, co ona zadecyduje. Ten Trauerfest przed Urnenbeisetzung to tez jakiś kabaret. Tylko najbliższa rodzina i 2 sąsiadki. Nie mają zamiaru nawet nekrologu upubliczniać. Wszystko po kryjomu. po cichu, żeby śladu nie było.

Zaczynam nawet mieć podejrzenia, czy prochy babci faktycznie w tych nogach u swatowej wylądują, czy gdzieś bezimiennie na grüne Wiese. Tego się nie dowiemy, bo nikogo oprócz rodziny, na Beisetzung nie będzie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darf ich?:)

Dobrego dnia.

Nie, nie jestem obrażalska, mam dystans do siebie a w szczególności do innych:d mimo, że jestem z ludźmi i dla ludzi:tak2:

@violka przepraszam, że zareagowałam jakos nerwowo, nic się nie stałoxd

 

Jeszcze nie wiem czy pójdzie coś nie tak, czy pójdzie "oooo tak!

Muszę nauczyć się inaczej funkcjonowac i przyzwyczaić do innych form, metod, planowania, postrzegania u.s.w

Pdp bardzo przypomina mi moją mamę, gdy ta weszła w stan demencji. Jest spokojna, cicha, wycofana. Jest inaczej ale trochę obserwuję, proponuję pomoc ale nie narzucam się. Po prostu uczę się i powolutku notuje wszelkie wnioski. Na pewno tu nie będzie miejsca na nude, co jest wlasciwie plusem. Wyzwania do lekkich nie należą ale rozwijają. Jeszcze sporo przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewal8 napisał:

Wiem, że nieładnie. To już nawet sąsiedzi za głowę się łapią i nie dowierzają, ale powszechnie wiadomo, że synuś siedzi pod pantoflem młodej żonki i robi to, co ona zadecyduje. Ten Trauerfest przed Urnenbeisetzung to tez jakiś kabaret. Tylko najbliższa rodzina i 2 sąsiadki. Nie mają zamiaru nawet nekrologu upubliczniać. Wszystko po kryjomu. po cichu, żeby śladu nie było.

Zaczynam nawet mieć podejrzenia, czy prochy babci faktycznie w tych nogach u swatowej wylądują, czy gdzieś bezimiennie na grüne Wiese. Tego się nie dowiemy, bo nikogo oprócz rodziny, na Beisetzung nie będzie.

Przykro mi to czytac.

Trzymaj się piratko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Witaj Basiu :cmok:

(to byla proba serwera:haha:).

Może wytrzyma, bo serduszek, kfiotkow i kotow nie wciepalam:haha:

 

 

Jednego chociaż mogłaś pierdyknąć ...serduszka tego czerwonego . Skąd mam wiedzieć , że tylko tak dyżurnie , dla zapełnienia stron tego nie robisz ? :(

Pomyłeczka z mojej strony ...sorki ...przecież buziaczki wciepałaś :cmok:....ale serduszka , koteczka jakiegoś to już nie ....@ jedna ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MisiekFfm napisał:

A jednak świnia :trele:

A moze tylko krotkowidz? Ja widze Cie w otoczeniu...hm...glist?...nie...larw?...fuj, tez nie.

Jak sie zwa robaczki rodzaju zenskiego?

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krista napisał:

Darf ich?:)

Dobrego dnia.

Nie, nie jestem obrażalska, mam dystans do siebie a w szczególności do innych:d mimo, że jestem z ludźmi i dla ludzi:tak2:

@violka przepraszam, że zareagowałam jakos nerwowo, nic się nie stałoxd

 

Jeszcze nie wiem czy pójdzie coś nie tak, czy pójdzie "oooo tak!

Muszę nauczyć się inaczej funkcjonowac i przyzwyczaić do innych form, metod, planowania, postrzegania u.s.w

Pdp bardzo przypomina mi moją mamę, gdy ta weszła w stan demencji. Jest spokojna, cicha, wycofana. Jest inaczej ale trochę obserwuję, proponuję pomoc ale nie narzucam się. Po prostu uczę się i powolutku notuje wszelkie wnioski. Na pewno tu nie będzie miejsca na nude, co jest wlasciwie plusem. Wyzwania do lekkich nie należą ale rozwijają. Jeszcze sporo przede mną.

Będzie git . Miałam kiedyś taką cichutką , demencyjną Babciunię ...czasem wesoło też z nią było ( czyt. wk...nerwowo ) , ale więcej na plus niż na minus . Byłam tam z przerwami na urlopy  2,5 roku :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednego chociaż mogłaś pierdyknąć ...serduszka tego czerwonego . Skąd mam wiedzieć , że tylko tak dyżurnie , dla zapełnienia stron tego nie robisz ? :(

Pomyłeczka z mojej strony ...sorki ...przecież buziaczki wciepałaś :cmok:....ale serduszka , koteczka jakiegoś to już nie ....@ jedna ! :haha:

Koteczka masz swojego.

Na seduszka nie licz, bo mnie sie nie chce emotkow szukac. Ty mnie znasz, wiec wiesz , kiedy sie smieje.

Tak sie rozleniwilam przez ta robote w opiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...