Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Wraz z wegetarianami:szydera:

A taki wege gej, ekolog, co to śmieci segreguje, psa ze schroniska przysposobił, sąsiadom dzień dobry mówi, zawsze uśmiechnięty i jeszcze na rowerze popitala... No "szumowina" taka, wywrotowy, podejrzany element m:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Noo... Wyćwiczony i pięknie umie mówić : Von... z mojego hausa :szydera:

Ale najpierw powiedziałby , że se pójdzie w pistuuuu....po wszystkiemu dopiero von ...z mojego hausa . Bo to wiadomo , czy jego maczeta dałaby radę wykarczować przeszkody xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale najpierw powiedziałby , że se pójdzie w pistuuuu....po wszystkiemu dopiero von ...z mojego hausa . Bo to wiadomo , czy jego maczeta dałaby radę wykarczować przeszkody xd

A potem jak prawdziwy pisior ,   powiedziedzialby, ze on prawa nie zlamal i to mu sie po prostu nalezalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

A czytać postów ze zrozumieniem w szkole nie nauczyli ? Nic nie wspominałam o przełamaniu blokady . Wspomniałam o usunięciu blokady , a co tą blokadą jest , to musisz znowu powtórzyć dzisiejszą lekturę , ale tym razem bardziej uważniej .

@violka Z przykrością przeczytałam twój post do mnie, nie był to miły tekst a ja nie jestem prostaczka i ciemnotka. Nie tyle bez zrozumienia przeczytałam widocznie, co trochę nonszalancko i pośpiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BabaJagusia napisał:

Pamiętasz takiego dziadka z filmu "U Pana Boga za miedzą" albo w ogródku? Właził niemota na jakiś balkon i tylko Halynka pokazująca biust była w stanie sprowadzić go na parter:szydera:

No i tak mi się pomyślał, że facetem rządzi wacek, nawet jak już nie pamięta do czego on służy-oprócz sikania. Hi, hi. Zaraz koledzy się obrażą. Sorki, sorki:haha:

Pamiętam:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Afryka napisał:

A taki wege gej, ekolog, co to śmieci segreguje, psa ze schroniska przysposobił, sąsiadom dzień dobry mówi, zawsze uśmiechnięty i jeszcze na rowerze popitala... No "szumowina" taka, wywrotowy, podejrzany element m:d

To wina PO:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, violka napisał:

Ci z von z przodu , szukają majętnych partnerek , aby miał kto sfinalizować renowację upadającego zamku . To nie te czasy co onegdaj , kiedy szlachta nie pracowała , a kasy w c..... miała :haha:

Ach...z ubiegłego roku wspomnień czar :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...