Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mnie cukrowo...ale tak opchana różnościami jestem, że już nic nie zmieszczę :smutek: A w zamrażarce tyle lodów czeka :haha: I żelki...i czekoladki...i wiele innych różności :szydera: A muszę się fajeczką zadowolić :haha:

 Cukier, cukier, wszędzie cukier...tfu, tfu. Chyba jeszcze się raz sztachnę bo mnie mdli od samego myślenia:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, kris napisał:

Chyba nałogi.:) Kopcił 75 fajek dziennie, chlał zdrowo, ale miał bardzo mocny łeb!O.o

Poniżej ciekawy link o polskich pisarzach i poetach. Nie każdy o tym wie...;)

http://know-howhistoria.pl/nalogi-slabosci-polskich-poetow-pisarzy/

Nie wiem czy jakbym o tym wiedziała to bym maturę zdała O.o Ja nie lubię w ludziach takiego rozdwojenia :| Link świetny, dzięki :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, emma napisał:

Ja również doświadczyłam na jednej stelli częstego kontaktu że zmienniczka, ale tylko wtedy gdy miała problemy z PDP i jej rodziną.  Nie potrafiła stawiać granic. Jak jej pomogłam, dużo na stelli pozmienialam na naszą korzyść, to dowiedziałam się,  że mnie tak obgaduje do naszych koleżanek-opiekunek z tej miejscowości,  to Mi przykro dług było.  Ale wnioski wyciągnęłam :)

No coś Ty ...przecież moja ma same problemy ...no to jak ma kobitka nie dzwonić ? ! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris napisał:

Tak, ale cały czas mówiłaś o Wyspach Fryzyjskich, bez rozróżniania czy to wschodnie, zachodnie, czy północne. I pewnie stąd cała zamieszanie i nie ma o co kruszyć kopii i pouczać innych.(nie chodzi tu o Ciebie):|

Tak,masz rację.

No jakoś nie pomyślałam że ktoś umieści moje Baltrum w pobliżu Danii.

Zamieszanie z tymi wyspami.

Nic to,znam kogoś kto na moje słowa że jadę na niemiecką wyspę spytał

A to Niemcy mają wyspy????

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

No dobrze, minęła 22. Jako samozwańczy sędzia ogłaszam, że w pojedynku, na który czekały tłumy poległ Misiek. Rzucił rękawicę i uciekł ze szranków. 

Dobranoc państwu. Zapraszamy jutro.

Dobry :cześć2:

Panie sędzio, a kto wygrał? :szok:

Choroba ciężka, przysnęło mi się troszkę :oops:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..krotko sie powitam z forumowiczamiz - zatem sie klaniam :cześć2:

pakowanie prawie zakonczone, na cale 4 dni jedzie polowa kuchni...O.o i cos na czyszczenie domku zeby tylek bylo mozna  na czyms czystm posadzic....i jak przewidywalam program zajec uszczupli  moj czas na lezenie bykiem na piasku ...i tak uciekne chociaz na troche a co:ostrzegam:

lapek idzie do torby tora do auta i wypad :oklaski:na wyspe :szydera:malownicza 

poczytawszy debate o geografii mysle ze najwazniejsze dobrze trafic dobrze zarobic i sie nie narobic...nawet na zleceniu w kongo

kartki_z_humorem_0.jpg.a1742290d57a4b3a13a924ddeb976aea.jpg

czyli krotko mowiac..idziemy dalej 

milego dnia 

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lucinda napisał:

hej..krotko sie powitam z forumowiczamiz - zatem sie klaniam :cześć2:

pakowanie prawie zakonczone, na cale 4 dni jedzie polowa kuchni...O.o i cos na czyszczenie domku zeby tylek bylo mozna  na czyms czystm posadzic....i jak przewidywalam program zajec uszczupli  moj czas na lezenie bykiem na piasku ...i tak uciekne chociaz na troche a co:ostrzegam:

lapek idzie do torby tora do auta i wypad :oklaski:na wyspe :szydera:malownicza 

poczytawszy debate o geografii mysle ze najwazniejsze dobrze trafic dobrze zarobic i sie nie narobic...nawet na zleceniu w kongo

kartki_z_humorem_0.jpg.a1742290d57a4b3a13a924ddeb976aea.jpg

czyli krotko mowiac..idziemy dalej 

milego dnia 

 

 

Szczęśliwej drogi, uważaj na dziury z tą bryczką

Milusiego i przyjemności życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani  

Normalnie już pije na świeżym powietrzu jakiś pacan tlucze się od rana na parkingu i spać nie daje... Zmora blokowisk grrr  

Nö to chlusniem bo usniem na drugą nóżkę i  powietrza w plucka zapodam :papieros:

Miłego czwarteczku życzę

happy cat GIF

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d :oklaski:

U mnie chłodno i deszczowo. Nareszcie. 

Jamniczka coś zeżarła na spacerze, nie zdążyłam jej wyrwać z pyska. Dwa dni były sensacje żołądkowo jelitowe, nic nie jadła i nie piła wody. Kroplówka i 4 zastrzyki u weta bo sie odwodniła. Dziś wizyta kontrolna.

Przy okazji dowiedziałam sie, że ma ciąże urojoną i muszę ją wysterylizować.

No i jak nie sraczka to przemarsz wojsk  :szydera:

Miłego dnia  :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jeszcze leniwie , pomalutku ...jak zwykle . Popłoch będzie jutro wieczorem , kiedy przypomnę sobie ....że czegoś zapomniałam :haha:Na razie kawka , cugasek na warę zarzucony i ....dmucham dymek w otwarte na oścież okno . Jeszcze ostatnie urlopowe podrygi , jeszcze powolutku a potem sruuuu...biegusiem za robotę :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...