Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Bosze ,jak mam dość tej roboty.Jakiś mnie dół załapał.Końca nie widać,ale sama tak wymyśliłam.

Spokojnego dnia.

Tereniu spokojnie, też mnie jakieś zniechęcenie ogarnęło, mimo, że miejsce nudne i spokojne, aż do zerzydania. Trzeba wziąć na przeczekanie i zająć łeb czym innym. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucinda napisał:

odliczanie ostatniego tygodnia do zjazdu strasznie sie dluuuuuuuuzy masz pomysl jak podkrecic???

juz w myslach ukladam co i jak.....pewnie czas na relaks potem mala imprezka ze znajomymi a potem szukam lokum ...jest co robic tylko ten czas.....sie tak wlecze

Dokładnie tak jak piszesz, strasznie się dłuży,  pomału się pakuję, chodzę na shopping , idę w miejsca gdzie jeszcze mnie nie było bo z natury jestem łazikiem i lubię zachwycać się naturą, więc wybieraj co ci pasi

A w domu czekają na mnie bliscy, moje kotełki i mój wnusio, napewno im poswiecę większość czasu, więcej planów nie mam choć telefony się rozdzwonily ale to wszystko ma swój czas, pierwsza jest rodzina

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Druga noc na projekcie za mną, a ile przede mną, tego nie wie nikt :haha:508240212_dziedobryjeyk.jpeg.d79f5705e0456eace91364a88e9f3da4.jpeg Czas pokaże jak długo będzie mi się chciało chcieć :haha:A tymczasem siorbię sobie kawunię, słuchaweczki na uszach odgradzają mnie od świata zewnętrznego i jest dobrze :oklaski: Witajcie Skarbeńki :oklaski: 

I tak powinno być

Milusiego i dla Cb

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Bosze ,jak mam dość tej roboty.Jakiś mnie dół załapał.Końca nie widać,ale sama tak wymyśliłam.

Spokojnego dnia.

Hejka Teresko

Wyjdź, przewietrz się, weź coś do czytania, posłuchaj muzyki... odetnij się myślami choć na chwilę, wiem nie jest łatwo i łatwo się mówi, ale nawet 5 minut dużo daje. 

Tak to jest czasem i zapewniam że nie jesteś sama, trzymaj się kochana

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Piękna , słoneczna pogoda , umiarkowanie , tak jak lubię cieplutko...do 25 stopni :d W planach ( o ile je wykonam ) jakieś drobne prace w związku z powolnym szykowaniem się na roboty , dalsze spotkania z bliskimi ...dalszymi też i wystarczy na dziś . Busik na sobotę ( nad ranem ) zamówiony i jak mawiał profesor mniemanologii stosowanej - Jan Tadeusz Stanisławski - ...." to by było na tyle " :haha:

Miłego , ciepłego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Witam serdecznie Milusińskich :cześć2:

Pogoda taka se, popadywa, ale ciepło, a jak będzie padać, to nici ze spacerku i dzień będzie jeszcze bardziej nudny, chyba, że w ramach atrakcji wyskoczę na zakupy, ale popadywa :szydera:

Dobrego dzionka Ludeczkowie. :całus:

Hejka @Afryka 

Miłego nudzenia się życzę, wpadaj do mnie to razem się ponudzimy

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd pomyśl sobie, że te pieniądze pozwalają Ci na odrobinę luksusu....ja tak robię i wracam....na tę wieś gdzie diabeł mówi dobranoc...i jak sobie pomyślę, że niedlugo znowu bedę skazana na nudę i te same czynności codziennie to mnie skręca....tylko piosenka Lisy Minelli z filmu Kabaret poprawia mi humor....czego i Tobie życzę....:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Bosze ,jak mam dość tej roboty.Jakiś mnie dół załapał.Końca nie widać,ale sama tak wymyśliłam.

Spokojnego dnia.

Cześć Tereska :d Sie nie dołuj . W sobotę zasuwam na adres ... codziennie biadolić se będę ...będzie Ci lżej ,że nie tylko Tobie jest ciężko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Piękna , słoneczna pogoda , umiarkowanie , tak jak lubię cieplutko...do 25 stopni :d W planach ( o ile je wykonam ) jakieś drobne prace w związku z powolnym szykowaniem się na roboty , dalsze spotkania z bliskimi ...dalszymi też i wystarczy na dziś . Busik na sobotę ( nad ranem ) zamówiony i jak mawiał profesor mniemanologii stosowanej - Jan Tadeusz Stanisławski - ...." to by było na tyle " :haha:

Miłego , ciepłego dnia :cmok:

 

Hejka @Baśka powtarzająca się 

U mnie też słoneczko, choć trochu popadywuje albo Bożek wie co... może jakaś ptaszyny przeleciała z luźnym zaworkiem :haha:

Spokojnego dnia życzę i mało roboty

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewal8 napisał:

Serdeczne dzień dobry wszystkim.  Też mnie dopadło zwątpienie centralne, że nic mi się nie chce. Jeszcze 2 i pół tygodnia. Wszystkiego dobrego dla wszystkich.

Hejka @ewal8 

To nie jesteś sama wydaje mi się że to pogoda  jest temu winna

Miłego i dla Cb

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

@Teresadd pomyśl sobie, że te pieniądze pozwalają Ci na odrobinę luksusu....ja tak robię i wracam....na tę wieś gdzie diabeł mówi dobranoc...i jak sobie pomyślę, że niedlugo znowu bedę skazana na nudę i te same czynności codziennie to mnie skręca....tylko piosenka Lisy Minelli z filmu Kabaret poprawia mi humor....czego i Tobie życzę....:d

Przecież to normalka , że tylko te ojrasy powodują uśmiech na twarzy ....mojej też . Chyba nie myślisz Aweniu , że ja to z czystej , niewinnnej miłości do starszej pani ( jeszcze ...dużo starszej ode mnie ...no !  ) jadę na roboty ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Hejka @Baśka powtarzająca się 

U mnie też słoneczko, choć trochu popadywuje albo Bożek wie co... może jakaś ptaszyny przeleciała z luźnym zaworkiem :haha:

Spokojnego dnia życzę i mało roboty

Dziękuję i wzajemnie :d Nie przemęczam się ...pomaluśku wszystko robię . Nawet pakowanie walizki zaplanowałam na czwartek , bo w piątek odwiedzam stolicę województwa w związku z wyściskaniem tych , których z Wysp przywiozłam i podrzuciłam w obce gniazdo ...niczym kukułka jaja . Taka wredna babka jestem :haha:Poprawię się , wyściskam , że aż soki puszczać będą ....bo z nimi znów nie będę się widzieć bardzo , bardzo długo . Taki nasz zasrany los :( Nic nie poradzimy , trzeba brać się w garść i ....uzupełniać bardzo opróżnioną skarbonkę . Coś za coś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież to normalka , że tylko te ojrasy powodują uśmiech na twarzy ....mojej też . Chyba nie myślisz Aweniu , że ja to z czystej , niewinnnej miłości do starszej pani ( jeszcze ...dużo starszej ode mnie ...no !  ) jadę na roboty ? xd

A już myślałam, że robisz to z potrzeby serca i miłości do starszej pani....:szydera: musiałaś wyprowadzić mnie z błedu @ jedna...Ty....?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

A już myślałam, że robisz to z potrzeby serca i miłości do starszej pani....:szydera: musiałaś wyprowadzić mnie z błedu @ jedna...Ty....?

Niestety... nie z miłości . Jadzię polubiłam , ale do miłości droga daleka . Miłość moja to ojro , które powoduje uśmiech na mem licu . Dla idei to za towarzysza Lenina popitalać można było :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dziękuję i wzajemnie :d Nie przemęczam się ...pomaluśku wszystko robię . Nawet pakowanie walizki zaplanowałam na czwartek , bo w piątek odwiedzam stolicę województwa w związku z wyściskaniem tych , których z Wysp przywiozłam i podrzuciłam w obce gniazdo ...niczym kukułka jaja . Taka wredna babka jestem :haha:Poprawię się , wyściskam , że aż soki puszczać będą ....bo z nimi znów nie będę się widzieć bardzo , bardzo długo . Taki nasz zasrany los :( Nic nie poradzimy , trzeba brać się w garść i ....uzupełniać bardzo opróżnioną skarbonkę . Coś za coś :haha:

I tak trzymaj kochana, zabierz do wora wszystkie uściski i po trochu wyciągaj na turnusie

Ja do długodystansowców nie należę, jeździłam tak koła razy alem za bardzo teskniła, obrałam system niestandardowy bo 5 tygodni na 3 tyg. i to mi pasi

Życzę leniwego rozpieszczania i oby do przodu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Spokojnego wtorku życzę .

Hejka @violka  dziekuski i wzajemnie, dużo słoneczka życzę

40 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Pomijam "klimatyczny"ból głowy,bo mam fo zawsze na początku wyjazdu,spało się dobrze,czekam na powrót Pani D.ze szpitala

Cześć Pati  

Zapewne to czekanie się przedłuży do godzin popołudniowych jak znam życie  

Goździkową weź se zapodaj i będzie dobrze, a tymczasem rozkoszuj się spokojem

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam serdecznie :d dotarłam powolutku .., dziś taki luzacki dzień bo pdp co wtorki chodzi na jakieś spotkania . Ja coś upitraszę,  zgodnie z życzeniem ma być to kartoflanka :szydera: Byle do przodu i buziaki :cmok:

Witaj @NNNdanuta  

Chętnie też wysłałbym moja Andżelę na jakiś melanż ale  najpierw musi nabrać sił witalnych po klinice, wampiry jedne wyssali z niej wszystko  

Zatem Milusiego dnia życzę kochana

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...