Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Ale się śmiesznie zrobiło...

Leżaczek co miesiąc musi mieć wymieniony cewnik. 

Przyjechał szef szefów to zrobić. 

I chyba nie umiał,  bo się dziad tak darł,  no Tak się  darł!!

Jestem w piwnicy,  słyszę,  poszłam bio wyrzucić...słyszę,  pranie zbieram...słyszę. 

Wracam , a szef szefów poległ przy wymianie. 

Nie da się,  bo krwawi..my do karetka przyjechać i na urologię to zabrać i wymieniać.

Prośbę bardzo,  niech wymieniają..

Wydzwaniał po całym świecie,  zamiast zwykłe 112.Z wacka leci jak ze świni, no Ale on musi do andere patienten. A jedź w piss..!

Przyjechał bajerische rotes...zwykły ambulans do przewożenia niepełnosprawnych...

Wyciągają wózek inwalidzki...Liebe Gott!

Żaden Wózek,  on JEST leżący...keine sietzen!

Weszli ,  popatrzyli,  wzruszyli ramionami i chcieli odjechać. No no NIE mają tego do Tragen. Kazałam im zadzwonić pod 112.

No i po kolejnym czekaniu Hans prawie zaszlachtowany wyje z bólu. Nareszcie!

Jeden osiłek i panienka z krainy Elfów. Boziu...tarasem to wynosili.

Uff...może niebawem go przywiozą,  korzystając że wyro puste,  zdezynfekowałam materac,  zmieniłam pościel i wszystkie gadżety. 

Po porannych emocjach,  teraz się robię na bóstwo.

Sąsiad przyjedzie zabrać nad na zakupy. Mnie i Rumunela.:szydera:

Żem się popisiała w majtalony że śmiechu :haha:

Ale toć to nie śmieszne jest jak szef szefów robi krzywdę na fujarce pdp co nie? 

Niedołuki jakieś czy cuś, a od nas się wymaga cudów na kijach :grzmotnąć:

Milusiego życzę @beatrix+

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 prawie taki sam jak dziadkowi ulubieniec też czarny z białymi wstawkami :)

Takich kotelkow jest qupę ale są najcudownieksze na świecie

2 minuty temu, INEZ napisał:

Twoim kociakiem kto się zajmuje? :)

Mój super Maan

Codziennie muszę mu przypominać że najpierw koty trza ogarnąć potem możesz się sobą zająć :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

@Wiola7658 Tak, Miłunia zmarła w czerwcu 2008, a Myszka we wrześniu 2010. :( 

Miłunia się okociła na moich kolanach, kociątka pomagałam jej karmić i nigdy nie fuczała jak zabierałam małe.:serce:

Własną piersią ....pomagałaś karmić ?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Własną piersią ....pomagałaś karmić ?:d

Nie musiała, ja np karmilam małą strzykawką a później butelka z najmniejszym smoczkiem :hura:

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój boszszeeee :d

@Baśka powtarzająca się

Nö Co byś zrobiła jakby Ci twoje dziecko przyniosło do domu 2 tygodniowe kocię, porzucone przez matkę... Ja zadzwoniłam do weta i zapytałam się co mam robić, była sobota wieczór, miałam tylko mleko w proszku w domu... Bo często używam do robienia szyszek hi na 1 wizycie w poniedziałek, 9 lat temu wydałam 300 zł żeby ratować kotełka, którego nazwaliśmy Śmiałek

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Mój pdp ma dziś urodziny.

Nie jest to mój debiut urodzinowy w De, więc wiem, że nie jest wyjątkiem w wystawianiu prezentów, kartek urodzinowych.

Zarąbiście wygląda na komodzie w salonie kiełbasa podsuszana, soki owocowe, pumpernikiel w otoczeniu bombonierek przy stałej ekspozycji zdjęć rodzinnych......

@Basiaimszczel fote tej kompzycji:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam na miejsce.Ale chyba agencja troche przegięła z opisem sytuacji.Miał być pan po chemii,mobilny i w pełni sprawna żona.Pan owszem,jest po chemii ale leżący a małżonka też będzie wymagała opieki bo dopiero jutro wróci ze szitala.Oczywiście u obojga ze względj na stan zdrowia jest problem z jedzeniem.No i internetu też niet...Zobacze jurto co sie będzie działo,ale sumie już sie czuje wykiwana.Na szczęście rodzina zapowiada się na plus...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dotarłam na miejsce.Ale chyba agencja troche przegięła z opisem sytuacji.Miał być pan po chemii,mobilny i w pełni sprawna żona.Pan owszem,jest po chemii ale leżący a małżonka też będzie wymagała opieki bo dopiero jutro wróci ze szitala.Oczywiście u obojga ze względj na stan zdrowia jest problem z jedzeniem.No i internetu też niet...Zobacze jurto co sie będzie działo,ale sumie już sie czuje wykiwana.Na szczęście rodzina zapowiada się na plus...

"... i to nieprawda, że dach przeciekał. Zwłaszcza, że prawie nie padało."

Droga Pati, warunki rodzinie pod nos, albo uciekaj stamtąd. Inaczej zajadą Cię w bardzo miłej atmosferze.

Sam zmądrzałem dzięki pewnej mieszkance Wybrzeża. Pomogło.

PS

Wiadomo, konno lub pieszo.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomas1965 napisał:

"... i to nieprawda, że dach przeciekał. Zwłaszcza, że prawie nie padało."

Droga Pati, warunki rodzinie pod nos, albo uciekaj stamtąd. Inaczej zajadą Cię w bardzo miłej atmosferze.

Sam zmądrzałem dzięki pewnej mieszkance Wybrzeża. Pomogło.

PS

Wiadomo, konno lub pieszo.

Niech podpieczni wrócą ze szpitala i zobaczę jak sytuacja realnie wygląda.Od biedy to tylko 4 tygodnie,a zawsze można spróbować negocjować stawkę

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z zakupów. Ło sielpiańsko...

Rumunela prosiła,.żebym cajtung fir ire frał kupiła. Ponieważ kierowcą był Facet, sąsiad,  bez problemu powiedziałam że może z nami jechać. I Tak było .Żeby tylko nie wyglądało,  że żądzę się w jego samochodzie, zapytałam czy Marija może z nami jechać. 

Keine problem. O Gott!

Zawiózł Nas do Aldi,  aber andere Aldi. Und ich nicht finden!!

Zobaczył mnie z obłędem w oczach..to on do auta pójdzie wartet. To waruj! Było pojechać normalnie,  jak ludzie..

Z powrotem do Rewe,  bardziej do ichniego kiosku Ruchu po gazetę. Ale Rumunela weszła na ogólna salę, bo chciała kupić Lenor Golden Orchidee. Bo ładnie pachnie. JAK zobaczyła, że jest aktionpreis,  to szału dostała. Bo nie wzięła se geldóff. A była promo na 1.39 ojro. Mówię,  że pożyczę ci kasy. Ile chcesz jedna,  dwie butelki?

Fünf!!

ŁO LOSIE!! Czyli co??? Na handel,  czy po ch uj?? Lub po prącie,  ew. po fallus??? Fynf flaszen zum płukanen?? UND du,  und du?? Nerwowo podpytuje ..

Wzruszyłam ramionami,  bo jeszcze 2 miechy tu siedzę..

Filajśt 1 oder zwei...bo mi wstyd było NIE KUPIĆ 

I Rumunela dobiła mnie,  dobierając z półki jeszcze 2 butelki dla siebie..

I się nie dziwię już skąd powiedzenie...

Obładowana jak Rumunka. 

 

P.s. Jej zmienniczka po 3 miesiącach miała uzbierane 7 waliz. 

P.s.2 A właśnie przypomniało mi się,  jak moja koleżanka jadąc do sanatorium na 3 wochen,  zabrała..7 walizek. 

Tak że ten tego tamtego...No!

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Niech podpieczni wrócą ze szpitala i zobaczę jak sytuacja realnie wygląda.Od biedy to tylko 4 tygodnie,a zawsze można spróbować negocjować stawkę

Współczuję . Zostałaś oszukana po całości . Stawki nie wynegocjujesz , bo niby jak ? Podpisałaś umowę na której widnieje już określona stawka . Rodzina też nie dołoży , ponieważ dostali zapewnienie od agencji , ze za określoną kwotę , będą mieli zapewnioną opiekę i również  nie będzie ich interesował fakt , ze Ty zostałaś wprowadzona w błąd przez polską agencję . Masz pełne prawo do natychmiastowego zerwania umowy , gdyż zlecenie nie jest zgodne z opisem . Zastanów się nad tym i nie kieruj się sympatią rodziny , gdyż już tak bywa , że na tych najcięższych Stellach , ludzie są przesadnie mili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...