Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda,  że drobny gest się liczy. 

Moja koleżanka kupiła se autko. 

Noje aftko. Takie babskie,  malutkie i czerwone. Nóż mać,  śliczne! Wygląd skojarzył mi się z biedronką i żartowałam , że ma fajną Biedronkę. No i ksywa się przyjęła. Dla żartu wysłałam jej breloczek do kluczy. Biedronkę,  taką szmatkę z suwaczkiem na pieniążka. 

A ta mi potem bucy,  że nie pamięta kiedy dostała prezent,  ot tak...I się rozrycała koncertowo. 

A ja razem z nią,  bo właśnie takie chwile stanowią o naszym człowieczeństwie...czyż nie?

Buziole ,  Robaczki..bo cuś mi nosek zmókł na wspomnienie. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 dobranoc :)

Jeszcze tylko 3 niedzielę i do domku. Już się nie mogę doczekać :smutek:

Jesso jak ten czas leci,,, ja też nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mojego wnusia i moje kotełki spokojnej nocki kochana i już nie ryc mała nie ryc :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Sznur gości przewinął się przez mój pałac, trzykilowe ciasto zostało pożarte do ostatniej drobinki, morze kawy wychlupane, graty spakowane i nareszcie mam czas dla siebie :haha: Świętuję więc ostatnie chwile wolności, przed drogą w kierunku zachodzącego słońca, przy hoboczku kawuni :haha: Pozostaje się przywitać...2108375906_dziedobryniedzielamysz.gif.c90177a627655afeea211ae9493231b5.gif, a teraz lecę czytać zaległości klepankowe :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Sznur gości przewinął się przez mój pałac, trzykilowe ciasto zostało pożarte do ostatniej drobinki, morze kawy wychlupane, graty spakowane i nareszcie mam czas dla siebie :haha: Świętuję więc ostatnie chwile wolności, przed drogą w kierunku zachodzącego słońca, przy hoboczku kawuni :haha: Pozostaje się przywitać...2108375906_dziedobryniedzielamysz.gif.c90177a627655afeea211ae9493231b5.gif, a teraz lecę czytać zaległości klepankowe :szydera:

Hejka ranny ptaszku, miłego dnia życzę i lektury

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim

 Pięknej Leniwej niedzieli życzę,  planów na lenistwo nie mam ale myślę że same z czasem przyjdą  

Pochlipując kawusię słucham świergotu ptaszyny, patrząc na niewyraźne słoneczko i tak się zastanawiam będzie dzisiaj padać czy nie   

whatcha doin wanna hang GIF

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Kawka , cugasek ...okno na oścież otworzone , trochę zimnawo jeszcze ...a ja taka nieubrana :haha:Na dziś zaplanowane małe spotkania rodzinne , niedzielny , obowiązkowy spacer i nic poza tym ...nadal słodkie lenistwo . Długo ono już nie potrwa , bo  za tydzień  na adresie na usługach Jadzi będę popitalała :haha:Koniec biadolenia ...napawam się wolnością ...jeszcze :d

Miłej , ciepłej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Kawka , cugasek ...okno na oścież otworzone , trochę zimnawo jeszcze ...a ja taka nieubrana :haha:Na dziś zaplanowane małe spotkania rodzinne , niedzielny , obowiązkowy spacer i nic poza tym ...nadal słodkie lenistwo . Długo ono już nie potrwa , bo  za tydzień  na adresie na usługach Jadzi będę popitalała :haha:Koniec biadolenia ...napawam się wolnością ...jeszcze :d

Miłej , ciepłej niedzieli :cmok:

Hejka

Toć... Nic nie może przecież wiecznie trwać... Tak to leciało

Miłego dnia życzę  i słodkiego lenistwa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień Milusińscy :cześć2:... Oczywiście po koszmarnej nocy, w dodatku z atrakcjami akustycznymi. :mur:. Tuptuś mieszka w dość gęstej i dziwacznej zabudowie domów jednorodzinnych, no taki projekt pijanego architekta. Tu wszystko słychać co kto mówi na sąsiednim ogródku, a nawet czuć, co kto będzie spożywał na obiad. :haha:. No i pierwszy raz miałam okazję posłuchać nocnych rozmów Niemców przy grillu. W pewnym momencie było to kwadro, potem stopniowo się wykruszali, ale ci zza płota nie do zdarcia, skończyli o 3 rano. W innych okolicznościach powiedziałabym "moja krew" k:szydera:.. 

Szybkiej niedzieli i alleluja i do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ykym... Od czego tu zacząć

Nö dobra,,, jako że moja Andżela zaniemogła ostatnimi czasy, chciałabym jej umilić tą przedostatnią niedzielę... 

Czy ktoś z was kochani wie na jakich częstotliwościach jest kanał transmisyjny Kościoła ewangelickiego  

Radio, TV , godzina... 

Z góry dziękuję

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d :cześć2:Słońce już całą gębą świeci,  a ja powoli otwieram oczy ... Obiad będę miała tu tradycyjnie wczorajszy, więc czasu od groma i ciut-ciut xd Dzisiejszy flohmarkt będzie udany mam nadzieję, a ja sama ciekawa jestem na co się skuszą moje oczka :haha:

Miłego dzionka i :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d :cześć2:Słońce już całą gębą świeci,  a ja powoli otwieram oczy ... Obiad będę miała tu tradycyjnie wczorajszy, więc czasu od groma i ciut-ciut xd Dzisiejszy flohmarkt będzie udany mam nadzieję, a ja sama ciekawa jestem na co się skuszą moje oczka :haha:

Miłego dzionka i :cmok:

Hejka Danusiu

Miłego dzionka życzę i udanych zakupów

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko intensywnie ale warto bylo..torby rozpakowane koty wysciskane dzieci przytulone moj wnusio w brzuszku u mamy tez ladnie dzienbry mi powiedzial....szogun grod nadmorski obcykal nogi w doope mu wlazy ale....

zajechalismy dzisiaj w nocy z przytupem po 12godzinach jazdy...520kiloskow...korki korki objazdy wypadek i znow korki....dobrze jest...calo i szczesliwie to najwazniejsze

wizyta u kolezanki kawa i ciacho pyszne pochloniete

witam sedrecznosci zyczac na niedziele...teraz ide dalej sie budzic...dzisiaj dzien luzny....obiad w knajpce ....

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...