Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maria Jolanta pozwolę sobie a konkretne pytanie: a jak to wygląda od strony finansowej? Oczywiście nie dopytuję o szczegóły! Tylko:czy jest to lepiej płatna praca czy plusem jest stała ilość godzin pracy. Pewnie ważne jest to, że nie masz na garbie famuły z jej całym "dobrodziejstwem inwentarza". No i wybija godzina-(podobno jest tam 7-mio godzinny dzień pracy) berecik na głowę i do widzenia państwu. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Afryka napisał:

A czy ja, powiedziałam, że nie!?... Gromnica w "łapkę", płaczki zamówić i... :szydera:

Tee...Tobie to upał na czapę się rzucił , że aż czacha dymi ?xd...Nic , ino byś dzisiaj wszystkich chowała ,  kremowała ...czy tam inne lotiony stosowała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Pracusiom życzę ekspresowo płynących dni i leniwcom na urlopach niech się wlecze żółwiowo w ślimaczym tempie :d

Bóg Ci zapłać ....dobra kobieto :haha:Sama bym Ci zapłaciła za te miłe słowa , ale z kasą już u mnie niezbyt luksusowo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No i proza życia mnie dopadła...kły trza umyć i z Niuniusiem do "autowego dohtora" się udać należy :haha: Bywajcie wiaro :cześć3:

Trzeba mieć worek pieniędzy na stare autko. A jeszcze lepiej dwa:haha:

Jak kła umyjesz, to jeszcze włóż zgrzebne giezło-co by autkowy dohtor nie "zdarł za wiele" :tak2:

Bywaj:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tee...Tobie to upał na czapę się rzucił , że aż czacha dymi ?xd...Nic , ino byś dzisiaj wszystkich chowała ,  kremowała ...czy tam inne lotiony stosowała :haha:

Ja to mam chyba z nocy niespokojnych, no co zrobisz jak nic nie zrobisz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Trzeba mieć worek pieniędzy na stare autko. A jeszcze lepiej dwa:haha:

Jak kła umyjesz, to jeszcze włóż zgrzebne giezło-co by autkowy dohtor nie "zdarł za wiele" :tak2:

Bywaj:cześć3:

Że niby łatwiejsze do rozbiórki ....takie zgrzebne ? Coś Ty , ona , ta @Mirelka1965 jest szczęśliwą posiadania dwóch Niuniusiów . Ten na dwóch nogach , chyba byłby niezbyt zadowolony jakby dochtor z niej zdzierał .....Sama niech je zdejmie . Później manowi wytłumaczy , że tak ją ten dochtor od autka wk...zdenerwował , że aż szaty na sobie zaczęła drzeć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Ja to mam chyba z nocy niespokojnych, no co zrobisz jak nic nie zrobisz :haha:

No ni sosny nie zrobię . Dzięki ...z " dobry jeżu " zjechałam na nucenie " Za daleko mieszkasz miły " ....taka tam piosneczka , którą śpiewała niejaka ( śp. ) Helena Majdaniec ...chyba ... kiedy dziecięciem jeszcze byłam  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się dzięki "zagrożeniu zdzierania" - Niuniuś na 2 nogach, powinien być bardziej czujny. Bo tak sobie myślę, że tak z wiekiem to te wszystkie Niuniusie jakoś tak się rozleniwiają. 

Wiesz:bo to o tzw. gonienie króliczka chodzi. Tylko nie można przesadzić z tym zwiewaniem! :haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się dzięki "zagrożeniu zdzierania" - Niuniuś na 2 nogach, powinien być bardziej czujny. Bo tak sobie myślę, że tak z wiekiem to te wszystkie Niuniusie jakoś tak się rozleniwiają. 

Wiesz:bo to o tzw. gonienie króliczka chodzi. Tylko nie można przesadzić z tym zwiewaniem! :haha:

Noo...żeby nie było jak z tą starą kurą co ją młody kogut goni : czy aby za szybko nie uciekam ? ....o czym wielokrotnie pisałam , kiedy pisałam coś o sobie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...