Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kameraden :d :oklaski:

Czytam o tych upałach z przerażeniem w oczach i mam nadzieję, że do centralnej Polski nie dotrze to morowe powietrze....teraz jest temperatura odpowiednia, można normalnie żyć i oddychać.

Dziś byłam u dentysty. Znieczulenie puściło i boli mnie szczęka. Nie wiem czy tylko u mnie są takie ceny czy u Was rownież....leczenie kanałowe pod mikroskopem jednego kanału 600 zł....jak ząb ma dwa kanały to 1200...qźwa...czy oni powariowali ? 

Poza tym wszyscy zdrowi....:d

Miłego popołudnia.

Tym co wybierają się na urlop życzę szczęsliwej podróży i fajnego urlopu a mróweczkom w Demenclandii chłodu, szybkiego powrotu i mało upierdliwych podopiecznych. :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Lepiej przywitać się  późno niż wcale :haha:Późno , bo spałam do oporu , później odśpiewanie " sto lat " z okazji zięciowego Geburtstaga , jutro się pierdyknie życzenia imieninowe a pojutrze córeczce będzie trzeba życzyć ....qwa bezalkoholowo :( Chyba się wkur ...zdenerwuję i z zięciem wino wypiję ...a ta niech se te zdrowe  diety i gimnastyki robi . Jej strata będzie :haha:W sobotę powrót do Polski i Bogu niech będą dzięki . Targają mną tutaj okropnie . Dziecina trening ( 45-50 min. ) zakończy i idziemy z buta  naokoło Dużego Orme'a ( góra ) a jest tego pod górę i z góry podobno TYLKO  6,5 km ....wykończą starą matkę.Musi na szybki spadek liczą . Niedoczekanie , zaprę się  i niech se czekają :d Wczoraj mieliśmy typowy plażing . Spiekłam się okrutnie . Na jutro zaplanowane jakieś przecudnej urody ogrody botaniczne . A tak bym już chciała posiedzieć i polenić się trochę :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Pojechałam przez niemiecką agencję pracy tymczasowej. Warunki finansowe mam dzięki temu lepsze. I mam wynajęte przez firmę fajne mieszkanko. Jedne co dobre to podszkolę język. Bo muszę :haha:

Ja od czterech lat,ponad pracuje przez niemiecka firme 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 dziwnie tania ta Twoja kanałówka:tak2:. Przyjedź do mnie, zobaczysz wtedy ilekosztuje leczenie kanałowe pod mikroskopem;). Najlepsze jest to, że martwe zęby są do wyharatania jeśli serducho nawala. Robi się tak ze wskazań kardiologia lub reumatologa. No i tyle "kasy" idzie się bujać. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

Chyba ocip.e. 

Non stop ktos przychodzi z zyczeniami. 

Matko bosko Czynstochowsko, ja bez stanika bo do południa luzik, a tu szok. ..

Oj kusisz koleżanko, kusisz... :haha:

Że też Niemcy nie przejmują się golizną! na naszych plażach. Bez najmniejszej żenady wystawiają swoje zwiędłe doopska na widok publiczny.       

A Ty masz jakieś obiekcje... w bluzce jesteś! 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiłam Was w kwestii temperatury.

Stacja pogodowa pokazuje, że na zewnątrz jest +40 stopni. Nie wiem, czy jej wierzyć....nie mam odwagi wyjść na taras, żeby sprawdzić, ale czujnik jest na pewno w cieniu.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się i ja :oklaski: Lekko później daję znak życia, bo telefoniczne ploty czas mi zajęły o poranku :haha:Ale bumerang doleciał, czyli melduję, że jestem :haha: Informuję, że cera moja nie poprawiła się po kąpielach błotnych, ale może dzisiaj ten cud nastąpi? :haha: A bo....dalej będę staw odszlamiać :szydera: Cztery lata zaległości robią swoje i robota nie Gołota...nie chce uciec :haha: Szybciorkiem powitam was i znikam w czeluściach stawu :oklaski: A tymczasem... 637052208_roda.jpg.5eff5c425a12caeba628a8ba56575e84.jpg a skoro środa, to znak, że już niedługo weekendzik i koniec mojej harówki, a czas na przyjemności się znajdzie...czyli będzie wypadzik na grzybki :oklaski: Bywajcie wiaro :cześć3:

czy myslalas moze o budowie tezni?? mialabys ogrod i uzdrowisko w jednym:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BabaJagusia napisał:

Oj kusisz koleżanko, kusisz... :haha:

Że też Niemcy nie przejmują się golizną! na naszych plażach. Bez najmniejszej żenady wystawiają swoje zwiędłe doopska na widok publiczny.       

A Ty masz jakieś obiekcje... w bluzce jesteś! 

mialam okazje w berlinie wprawdzie przez szyby samochodu widziec golasow w parku obok ichniej zlotej elzy...nie powiem ze mnie zaszkokowalo ale bylam..letko zaskoczona 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucinda napisał:

nie powiem ze z wygnania  ale na lono forum wrocilam:cześć:... majac obecnie wiecej wolnego czasu....taki live:$ , nick zmieniony wprawdzie ale to koniecznosc byla..

 

Hmmmmm.....ale, że konto miałaś usunięte...?

Tak "małopisząca" jestem, że przeoczyłam ;) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...