Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poranne dzieńdoberki :oklaski: Wieczór zakończyłam zabawą w odszlamianie stawu i pomimo tego nie miałam horrorów o wsyssającym mnie bagnie, ale ta zabawa wyssała ze mnie wszystkie chęci na wieczorne klepanie :haha:Na dzisiaj zafunduję sobie powtórkę z rozrywki, bo w nocy dopuściłam świeżej wody i nadal będzie odsysanie tego, co wyprodukowała natura  :haha: Jedni jeżdżą pod palmy sącząc drinki, a inni urlopują się sącząc błocko pompką na rabatki :szydera: I każdy ma taką rozrywkę jaką lubi :szydera: Ale moje dzisiejsze plany nie ograniczają się tylko do prac manualnych, gdyż na przedpołudnie zaplanowałam jeszcze wizytę do "autkowego dohtora" :haha:I po niej, jako niezmotoryzowana, będę podziwiać widoki z okien mknącego autobusu komunikacji miejskiej :haha:A teraz, na koniec moich wynurzeń, pozostaje mi każdemu  1732142953_dziedobrywtorekruchomymisiek.gif.509756445510c504f9d0b04f9d06fd68.gif I niech ten wtorek będzie ze wszech miar udany na tyle sposobów, ilu jest nas na forum :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poranne dzieńdoberki :oklaski: Wieczór zakończyłam zabawą w odszlamianie stawu i pomimo tego nie miałam horrorów o wsyssającym mnie bagnie, ale ta zabawa wyssała ze mnie wszystkie chęci na wieczorne klepanie :haha:Na dzisiaj zafunduję sobie powtórkę z rozrywki, bo w nocy dopuściłam świeżej wody i nadal będzie odsysanie tego, co wyprodukowała natura  :haha: Jedni jeżdżą pod palmy sącząc drinki, a inni urlopują się sącząc błocko pompką na rabatki :szydera: I każdy ma taką rozrywkę jaką lubi :szydera: Ale moje dzisiejsze plany nie ograniczają się tylko do prac manualnych, gdyż na przedpołudnie zaplanowałam jeszcze wizytę do "autkowego dohtora" :haha:I po niej, jako niezmotoryzowana, będę podziwiać widoki z okien mknącego autobusu komunikacji miejskiej :haha:A teraz, na koniec moich wynurzeń, pozostaje mi każdemu  1732142953_dziedobrywtorekruchomymisiek.gif.509756445510c504f9d0b04f9d06fd68.gif I niech ten wtorek będzie ze wszech miar udany na tyle sposobów, ilu jest nas na forum :oklaski:

Miłego również życzę  

Hihi wykorzystaj blotko do kąpieli, po takim czymś można wyglądać jak młody... 'bożek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Po wczorajszym , urywającym głowy wietrze nie ma śladu . Cichutko , niebo bez jednej chmurki , można by było gdzieś pojechać , ale doopa ....dopiero można późnym popołudniem . Starsze dzieci zajęte dzisiaj bardzo i nic nie poradzimy . Nic to ...może ładna pogoda utrzyma się trochę dłużej ...mam taką nadzieję . Ostatni tydzień mojego pobytu tutaj , więc byłoby fajnie nie odgarniać zasłaniających oczy włosów albo kryć się przed deszczem . Taki tutaj klimat ...słońce , wiatr , deszcz na przemian , pogoda zmienia się błyskawicznie i to nie z dnia na dzień , tylko na godziny  :haha:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ty zlotoreka jesteś moją droga :oklaski:

Zobaczę gdzie to jest a jak nie poblisku to złożę zamówienie internetowo:)i

91522 50 km na zachód Od Norymbergii. 

Nie rozśmieszaj mnie. ;)

Nie mam towaru na tyle. Wzięłam tylko zamówione z Polski na obrus i 2 serwetki. 

Wczoraj u Teddi kupiłam włóczkę spróbować tych mitenek. 

Ja słaba jestem w te klocki. 

No, ale jak SIĘ uprzesz...:szydera:

Zadzwoń jak będziesz po tej stronie Odry. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomniało mi się...Wczoraj w sklepie Teddi miałam głupią sytuację,  bo ichni osprzęt nie przyjmował mojego PIN.

Kwota do zapłaty była niecałe 15ojro. Dobrze,  że miałam gotówkę już odłożoną na busa. Ale tersz będę musiała się nauczyć wypłacać z bankomatu. 

Ciekawe dlaczego tak się działo?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, beatrix+ napisał:

A przypomniało mi się...Wczoraj w sklepie Teddi miałam głupią sytuację,  bo ichni osprzęt nie przyjmował mojego PIN.

Kwota do zapłaty była niecałe 15ojro. Dobrze,  że miałam gotówkę już odłożoną na busa. Ale tersz będę musiała się nauczyć wypłacać z bankomatu. 

Ciekawe dlaczego tak się działo?

Podziwiam Cię! 

Nazwać wyczyszczone konto po prostu głupią sytuacją... Respect!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomas1965 napisał:

Podziwiam Cię! 

Nazwać wyczyszczone konto po prostu głupią sytuacją... Respect!

Niestety....Jesteś w błędzie. No, ale wyliniałyś młokos,  to Ci daruję!:szydera:

Dziś kalafiorowa na obiad. W zasadzie taka śmieciowka,  lubię takie latosie zupki. Mimo, że wontrąbę będę mieć na plecach..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

A przypomniało mi się...Wczoraj w sklepie Teddi miałam głupią sytuację,  bo ichni osprzęt nie przyjmował mojego PIN.

Kwota do zapłaty była niecałe 15ojro. Dobrze,  że miałam gotówkę już odłożoną na busa. Ale tersz będę musiała się nauczyć wypłacać z bankomatu. 

Ciekawe dlaczego tak się działo?

Też tak kiedyś miałam.

Nie przyjęło mi karty w Rossmannie (a już nią tam płaciłam), po czym poszłam do bankomatu i bez problemu kasę wypłaciłam.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...