Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojjojj co się porobiło, ukrop jak w piekielni uff jak gorąco puff jak gorąco... Moja Andżela śpi przez cały dzień, wstaje kiedy zaburczy jej w brzuchu albo i co innego coś mnie się zdaje że z nocki nici bendo  

Oj czym się raczycie w taki ukrop? Ja już całą studnię mam wypitą a o polewaniu... już nie wspomnę chyba rachunek wysoki przyjdzie  

Nö to tak dla odmiany wassamelon do skosztowania miłego wieczorku życzę  

 

IMG_20190722_184314.jpg

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo was przepraszam że Moja wypowiedź jest bez znaków przestankowych ale nerwy nie pozwalają mi pisać zatem nagrywam moją wiadomość dla was Ja muszę komuś to powiedzieć Bardzo mi przykro musicie mnie wysłuchać temat dotyczy mojego pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik remontów w Polsce kiedy już łazienka jest zrobiona fertich okazało się że drzwi nie można zamontować ponieważ krzywe są tynki o 3 cm i trzeba moją nową śliczną łazienkę moje śliczne nowe płytek i trzeba zrywać no i proszę Powiedzcie mi czy ja mam się zabić napić czy zabić na razie idę w tej pierwszym względzie tam tam miętóweczka  się do tego przyczyniła potem cała Trójca łącznie z moim mężem uznali że może jest szansa nie zbijać płytek tylko wyprofilować ściany tak żeby mniejszym kosztem po prostu to naprawić Ja tu w niemczech Miałam 44 razy zawał Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej fizycznej finansowej Żeby było ciekawiej drzwi na które czekałam miesiąc czasu Mają złe dobrane klamki zatem teraz idę palnąć sobie w łeb Niestety mój małżonek jest niezwykle spokojnym człowiekiem dobrym człowiekiem ale nie mający wigoru Anii pomysł żeby takimi rzeczami się zajmować w naszym związku to ja mam jaja amen Dziękuję za wysłuchanie mojego płaczu obiecuję że od jutra będę grzeczna w znakach przestankowych.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beatrix+ napisał:

Bardzo was przepraszam że Moja wypowiedź jest bez znaków przestankowych ale nerwy nie pozwalają mi pisać zatem nagrywam moją wiadomość dla was Ja muszę komuś to powiedzieć Bardzo mi przykro musicie mnie wysłuchać temat dotyczy mojego pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik remontów w Polsce kiedy już łazienka jest zrobiona fertich okazało się że drzwi nie można zamontować ponieważ krzywe są tynki o 3 cm i trzeba moją nową śliczną łazienkę moje śliczne nowe płytek i trzeba zrywać no i proszę Powiedzcie mi czy ja mam się zabić napić czy zabić na razie idę w tej pierwszym względzie tam tam miętóweczka  się do tego przyczyniła potem cała Trójca łącznie z moim mężem uznali że może jest szansa nie zbijać płytek tylko wyprofilować ściany tak żeby mniejszym kosztem po prostu to naprawić Ja tu w niemczech Miałam 44 razy zawał Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej fizycznej finansowej Żeby było ciekawiej drzwi na które czekałam miesiąc czasu Mają złe dobrane klamki zatem teraz idę palnąć sobie w łeb Niestety mój małżonek jest niezwykle spokojnym człowiekiem dobrym człowiekiem ale nie mający wigoru Anii pomysł żeby takimi rzeczami się zajmować w naszym związku to ja mam jaja amen Dziękuję za wysłuchanie mojego płaczu obiecuję że od jutra będę grzeczna w znakach przestankowych.

Ojjj miętóweczka dobra na wszystko kochana, ukoji wszelkie bóle, jutro wstaniesz jak nowo nagrodzona, tylko nie zapomnij o aspirynce przy łóżeczku i jakimś kwaszonym dodatku do popitki  

Współczuję szczerze, bo wiem jak to jest ze wszystkim co niewymiarowe... 

Ale dobrego masz mężusia i napewno zajmie się tym, głowa do góry i relaksuj się kochana

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Idę się napić,  zapić,  zabić...

Tylko nie wiem od czego zacząć...

Najpierw sie napij, potem wszystko przemyslisz. 

U mnie tez taka duchota ze idzie zdechnąć. 

Zaraz zabieram babki do domu, tam przynajmniej chlodniej. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch...za dwa tygodnie jadę na nową sztelę.Trzęsę gaciami jak panienka...Czy dam radę,czy to co będę gotować będzie smakowało(szałową kucharką nie jestem)czy się dogadam...To tylko 4 tygodnie(pierwszy raz poprzez agencję)ale mam stresa...Przedtem były koleżanki do których mogłam zadzwonić i pogadać ,ale znudziło im się kumplowanie i praktycznie zostałam sama(partner pracuje dość dużo)Jak ja przetrwam?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

Uch...za dwa tygodnie jadę na nową sztelę.Trzęsę gaciami jak panienka...Czy dam radę,czy to co będę gotować będzie smakowało(szałową kucharką nie jestem)czy się dogadam...To tylko 4 tygodnie(pierwszy raz poprzez agencję)ale mam stresa...Przedtem były koleżanki do których mogłam zadzwonić i pogadać ,ale znudziło im się kumplowanie i praktycznie zostałam sama(partner pracuje dość dużo)Jak ja przetrwam?

Grunt to się nie przejmować i mieć wygodne buty.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Patrycja781 napisał:

Uch...za dwa tygodnie jadę na nową sztelę.Trzęsę gaciami jak panienka...Czy dam radę,czy to co będę gotować będzie smakowało(szałową kucharką nie jestem)czy się dogadam...To tylko 4 tygodnie(pierwszy raz poprzez agencję)ale mam stresa...Przedtem były koleżanki do których mogłam zadzwonić i pogadać ,ale znudziło im się kumplowanie i praktycznie zostałam sama(partner pracuje dość dużo)Jak ja przetrwam?

Dzięki miętoffce przetrwasz wszystko. No i my jestesmy od podpierania się nawzajem. 

Będzie dobrze!  Weź namiar od zmienniczki,  zadzwoń i niech ci opowie wszystko. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Patrycja781 napisał:

Uch...za dwa tygodnie jadę na nową sztelę.Trzęsę gaciami jak panienka...Czy dam radę,czy to co będę gotować będzie smakowało(szałową kucharką nie jestem)czy się dogadam...To tylko 4 tygodnie(pierwszy raz poprzez agencję)ale mam stresa...Przedtem były koleżanki do których mogłam zadzwonić i pogadać ,ale znudziło im się kumplowanie i praktycznie zostałam sama(partner pracuje dość dużo)Jak ja przetrwam?

Hejka Pati ugotujesz to co umiesz a jakby co to PDP czni lubią niemieckie gotowe dania, które możesz kupić w każdym markecie Ja gotuję polskie dania i smakują a do tego biorę zawsze że sobą swoje przyprawy

Dasz radę na nowym zawsze jest stres 1,2 dni iwejdziesz w buty będziesz śmigać jak talala. Ściągnij sobie Translator do tłumaczenia i w wolnych chwilach ucz się z notatek. Zaladuj WhatAppa by gadać do woli w chwilach zwątpienia Głowa do góry kochana  

PS. tak z ciekawości gdzie jedziesz? 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wiola7658 napisał:

Hejka Pati ugotujesz to co umiesz a jakby co to PDP czni lubią niemieckie gotowe dania, które możesz kupić w każdym markecie Ja gotuję polskie dania i smakują a do tego biorę zawsze że sobą swoje przyprawy

Dasz radę na nowym zawsze jest stres 1,2 dni iwejdziesz w buty będziesz śmigać jak talala. Ściągnij sobie Translator do tłumaczenia i w wolnych chwilach ucz się z notatek. Zaladuj WhatAppa by gadać do woli w chwilach zwątpienia Głowa do góry kochana  

PS. tak z ciekawości gdzie jedziesz? 

Bielefeld.A wracając do gotowania:ex mąż nie umarł z powodu zatrucia,PDP tez nie, to tak do końca źle nie jest... ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

ac89526da4e8.jpg

 

O jesuuuuuuu...nie przyniosłam se butelki do wanny...buuuu...

 

Miłego wiesziru kifanj...

Tomaszeh,  biecg ci będzimll  Tomassek...Buziole w kyfe szólko!

Skarbie po jakiemu Ty piszesz że ni uja nie rozumię? @beatrix+

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Bardzo was przepraszam że Moja wypowiedź jest bez znaków przestankowych ale nerwy nie pozwalają mi pisać zatem nagrywam moją wiadomość dla was Ja muszę komuś to powiedzieć Bardzo mi przykro musicie mnie wysłuchać temat dotyczy mojego pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik pik remontów w Polsce kiedy już łazienka jest zrobiona fertich okazało się że drzwi nie można zamontować ponieważ krzywe są tynki o 3 cm i trzeba moją nową śliczną łazienkę moje śliczne nowe płytek i trzeba zrywać no i proszę Powiedzcie mi czy ja mam się zabić napić czy zabić na razie idę w tej pierwszym względzie tam tam miętóweczka  się do tego przyczyniła potem cała Trójca łącznie z moim mężem uznali że może jest szansa nie zbijać płytek tylko wyprofilować ściany tak żeby mniejszym kosztem po prostu to naprawić Ja tu w niemczech Miałam 44 razy zawał Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej fizycznej finansowej Żeby było ciekawiej drzwi na które czekałam miesiąc czasu Mają złe dobrane klamki zatem teraz idę palnąć sobie w łeb Niestety mój małżonek jest niezwykle spokojnym człowiekiem dobrym człowiekiem ale nie mający wigoru Anii pomysł żeby takimi rzeczami się zajmować w naszym związku to ja mam jaja amen Dziękuję za wysłuchanie mojego płaczu obiecuję że od jutra będę grzeczna w znakach przestankowych.

Coś sobie wybrała to masz. 

Zaraz doczytam resztę, bo mam gorący tydzień przed wyjazdem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...