Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nooooo.....następna mnie wpienia o poranku....:ostrzegam::szydera:

Jakie tam wyparcie O.o Mopa wymyślili i cycki już nie stoją w żadnej pozycji bo przecież nie myjesz podłogi na kolanach.... :szydera: obsuwają się france i tyle :szydera:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Afryka napisał:

Lach - om bez łeb .:hura:

Widać ktoś nie zrozumiał mojego żart ,a więc tłumaczę ...ostatni raz ... powinno być tego we dwa kije , inaczej lacha ,laska ...wykorzystałam grę słów wynikającą z nicka Lach...a i dankeszyn za mordę .:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja chcę mieć dłużej przyjemność...czasy minione dłużej wspominać...:szydera:

Ja tam wolę analizy.... :szydera:, ale wspominać to tak nie bardzo, bo to nie te ręce były , a w przyszłość już nie wybiegam bo nie ma z czym :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Afryka napisał:

Widać ktoś nie zrozumiał mojego żart ,a więc tłumaczę ...ostatni raz ... powinno być tego we dwa kije , inaczej lacha ,laska ...wykorzystałam grę słów wynikającą z nicka Lach...a i dankeszyn za mordę .:hura:

Czas było przywyknąć , że niektórzy nie wiedzą co to żart ....Możliwe , że takie jakby tępawe ....lekko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Czas pędzi jak szalony i mija już prawie drugi tydzień mojej banicji.

Jeszcze trzy z małym haczykiem i do domu.

Życzę wszystkim dobrego dnia. Tym na urlopach megawypoczynku, tym w pracy spokojnych chwil.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry .Za parę godzin wyruszam do De.Spokojnego dnia źyczę wam kochani.

Szerokości Tereniu .:cmok:...a i nie spiesz się za bardzo ,bo dzisiaj na obiad Kasiula serwuje odmrażaną zupkę :haha:.... przynajmniej mam pewność,że @foczka63 żart zrozumie ... chyba !? O.o :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Szerokości Tereniu .:cmok:...a i nie spiesz się za bardzo ,bo dzisiaj na obiad Kasiula serwuje odmrażaną zupkę :haha:.... przynajmniej mam pewność,że @foczka63 żart zrozumie ... chyba !? O.o :szydera:

Nie nabijaj się...Kasia opróżnia dla Tereni zamrażarkę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z tym D ,bo miska się zgadza ...to niee...kuźwa z tym 75 mnie wk..zdenerwowała ta @ ...Michasia ...jedna :haha:

Mię też ...ale u mnie ,to dalej w tym alfabecie ,jakieś ch ( h) uje muje , dzikie węże :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Słońce świeci, ptaszki świergolą. Żyć nie umierać.

 

Mój ch***wy nastrój poszedł weg. Oby na zawsze.

Wczoraj wieczorem odwiedziła mnie koleżanka pracująca po drugiej stronie mojego zadupia, a dziś........(WERBLE) czeka mnie spotkanie ze Skorpionką, czyli hiltonową Kobietką  

Mam nadzieję, ze nic się nie wydarzy i uda nam się zobaczyć.

 

A w temacie dzisiejszego "Święta"- jest za co łapać :haha:wszystko u mnie na miejscu, jędrne i w sam raz (tak twierdzi Freund) hi hi hi

 

image.png.d7df45504f0e36b5b82df20d4fb4baf9.png

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...