Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, BabaJagusia napisał:

No to tradycyjnie-pierwsza. Po cichutku zrobiłam kawę, jeszcze ciszej czytam i piszę.

                                              Słońca w serduchach :cmok:

To ja druga,hi hi:)

Kawka po prawej:)Łóżeczko po lewej ,ale staram się w tamtą stronę nie patrzeć:)

Fajnego dnia:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami z niemieckiej już ziemi. 

Dotarłam na adres po 15 godzinach jazdy przymusowo zwiedzając "po drodze" Berlin. 

Projekt na pierwszy rzut oka wydaje się bez zmian, póki co zaskoczenia nie ma. Zmienniczka (inna tym razem) też dużej rewolucji nie zrobiła. 

Bidulka na busa niemożebnie długo czekała. Mieli być o 22,a przyjechali o 1:30,w ogóle bez żadnego telefonu o spóźnieniu. 

Niewyspana dziś więc jestem. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Mija juz 12 dzień pracy. Podopieczna jednak, mimo początkowego mojego optymizmu, bardzo słabiutka. Nie daje rady wstawać. Cały czas w łóżku. Zaczyna narzekać, że ją wszystko boli. Przede mną jeszcze 39 dni. Nie wiem, jak to psychicznie wytrzymam. Jest ciężko.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Mija juz 12 dzień pracy. Podopieczna jednak, mimo początkowego mojego optymizmu, bardzo słabiutka. Nie daje rady wstawać. Cały czas w łóżku. Zaczyna narzekać, że ją wszystko boli. Przede mną jeszcze 39 dni. Nie wiem, jak to psychicznie wytrzymam. Jest ciężko.

Ewa a może niech trochę chociaż na łóżku usiądzie.

Obłóż ją poduszkami dla rownowagi ,ewentualnie mozesz usiąść obok i ją trochę podtrzymać.

My tak robiłyśmy z moim Tatą.

Zawsze to jakaś zmiana pozycji. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dzika lokatorka , która wczesała się wieczorem do mojego łóżka / 3,5 letnia Marynia / jeszcze śpi ...a ja sobie przy kawce siedzę , cugasek zaliczony ...zaraz będzie następny , ale już jako przekąska do kawy . Nie co się rozpisywać , trza się od mistrzów uczyć ...:cześć2::kawa::papieros:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzien dobry Kochani :)

Szlag mnie trafia jak mam tu pisać.

Dopiero za 5 !!!! razem udało mi się wysłać odpowiedz do @ewal8.

Ciekawe za którym teraz. 

Miłego dnia wszystkim :)

Też czuję się jak na dzikiej plaży, bez ratownika... :( też ciągle mi coś tekst wcina :(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Też czuję się jak na dzikiej plaży, bez ratownika... :( też ciągle mi coś tekst wcina :(

Mnie może nie wcina, bo tekst pozostaje tam gdzie go napisałam tylko wyrzuca z forum. 

I komunikat,, ta witryna jest nieosiągalna ".

O zdjęciach to już nawet nie wspominam :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...