Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Basiaim napisał:

oblanym niestety egzaminem na prawo jazdy.

Praktyczny?Bo ja ,niestety po 3x oblanej teorii jakoś odpusciłam.Wciąż sobie obiecuję ,ze się za to wezmę ,ale....weny ni ma:(I włąściwie to nic już nie pamietam ani z teorii ani tym bardziej z jazdy-czysto świeżynka:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 praktyczny.

Przy naszym trybie życia trudniej niż innym to wszystko płynnie ogarnąć.

Teorię zdałam za trzecim podejściem w kwietniu. Na praktykę zabrakło czasu, bo byłam tylko 2 tygodnie w domu.

Zła jestem, bo znów przerwa do kolejnego urlopu w Pl i znów wypadnę z rytmu :( 

 

Kasiu, ja kurs robiłam 14 lat temu i po trzech nieudanych podejściach do praktycznego, olałam. I to był ogromny błąd, bo sama widzę, że teraz gorzej mi to idzie.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie kole polednia.

Dzis lajtowo znow, bo przychodza comiesieczne kolegowny pop- grac w rumi,

One zawsze przynosza jedzenie i razem spozywaja,

Najczesciej jest to matjas i kartofle,

Ja wylaczona ze spozywania,bo rybow nie jadam.

Machne se papryke z serowym farszem.,bo mi wiednie(paryka,zeby nie bylo)

Jeszcze corka pop dobrze nie zamknela drzwi, juz babka robi sie arogancka i mowi paskudnym tonem.

Nic to oleje.Oby gorzej nie bylo.

Wszystko przedemna.

Cale 10 dni.

Miejta sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scarlett Mnie nie denerwuj!Poszedł profil do rodziny,ale nic nie wiem:(Już raz poszedł a kobieta się rozmysliła:(Gadałam dziś z jedną ,słaby niemiecki ,ale b chętna ,miała dzwonić do firmy.Zobaczymy.Wczoraj gadałam z przynajmniej 20-toma kobietami i każdej coś nieteges.Nawet nie o tę kasę biega-a to PDP za wczesnie wstaje,a to sklepów nie ma ,a to, a śmo.Rynce opadywujom:( Mam dosyć :(Jesli znów się sytuacja powtórzy nie będę nikogo szukała,niech się firma martwi:( Na razie ,ponieważ zależy mi na jesiennym terminie i BN nic nie robię ,wrócę ,ale potem mocno się zastanowię co dalej.Motywacji do powrotu od strony agencji absolutnie żadnej:(

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

@scarlett Mnie nie denerwuj!Poszedł profil do rodziny,ale nic nie wiem:(Już raz poszedł a kobieta się rozmysliła:(Gadałam dziś z jedną ,słaby niemiecki ,ale b chętna ,miała dzwonić do firmy.Zobaczymy.Wczoraj gadałam z przynajmniej 20-toma kobietami i każdej coś nieteges.Nawet nie o tę kasę biega-a to PDP za wczesnie wstaje,a to sklepów nie ma ,a to, a śmo.Rynce opadywujom:( Mam dosyć :(Jesli znów się sytuacja powtórzy nie będę nikogo szukała,niech się firma martwi:( Na razie ,ponieważ zależy mi na jesiennym terminie i BN nic nie robię ,wrócę ,ale potem mocno się zastanowię co dalej.Motywacji do powrotu od strony agencji absolutnie żadnej:(

nie zazdroszę...w dupach już poprzewracało niektórym i banie też zryte mają..czytam komentarze pod twoimi postami na FB...wrrrr....pytam bo jedna na grupie wczoraj zjechała bo była molestowana i szuka innej pracy, myślałam was skontaktować jakbyś nie miała..żal mi się jej zrobiło

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Basiaim napisał:

Przy naszym trybie życia trudniej niż innym to wszystko płynnie ogarnąć.

Teorię zdałam za trzecim podejściem w kwietniu. Na praktykę zabrakło czasu, bo byłam tylko 2 tygodnie w domu.

Zła jestem, bo znów przerwa do kolejnego urlopu w Pl i znów wypadnę z rytmu:(

No właśnie, ten nasz tryb życia :( Albo czegoś nie zaczynam, albo rezygnuję ... Z jogi zrezygnowałam bo nadgonić jak nie mam swojej grupy, a w planie miałam i kurs komputerowy i coś jeszcze, ale tego nawet nie mogłam zacząć bo lądowałam zawsze w jakimś środku tego wszystkiego. :( Trzymam kciuki za prawko bo wydaję mi się, że jak najbardziej pasujesz do kierownicy choćby nawet ferrari :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, foczka63 napisał:

@beatrix+ te podtynkowe sa do bani,co się mój na ośrodku nanaprawia:(Wiecznie się psują i to wcale nie te najtańsze.ładnie to wygląda ,ale wadliwe koszmarnie.Daj chłopom wolną rękę ,sami niech sobie radzą:)

Najczęściej niestety psuję się toto od stawania na kibelek ... Do ośrodka niestety ale najlepiej takie co nogę mają i na podłodze stoją ...)))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Ty nam natychmiast pisz gdzie jesteś i co zastałaś ???? :tak2:

Oczywiście na zadoopiu ale nie wśród gór i obór-dobre i to:haha:

Odnośnie "prac ręcznych" to :muszę się nauczyć od koleżanki z 20-sto letnim stażem w tej robocie, jak robić żeby się nie narobić a... itd. Bardzo pożyteczna wiedzą. A i jeszcze odpowiednich min-w sensie gry prawie aktorskiej. Prawdą jest, że całe życie się uczymy a i tak durni umieramy.:)

Cieszy mnie, że nie boję się nowych wyzwań i daję radę.  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...