Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Maleńka zmiana planów ....z przyczyn technicznych , złośliwości rzeczy martwych . Nie obieram kierunku Warszawa z najmłodszym , tylko przed południem przyjedzie po mnie mój pierworodny . Może nawet lepiej ....kilka godzin w urodzinowym hałasie wytrzymam . Stamtąd o 18 z minutami podwiezie mnie dziecię do Modlina i pofrunę do miasta The Beatlesów ...i jeszcze tylko 120-130 km samochodem i będę ściskała , dusiła , miętosiła moje słodkości ...zięcia ucałuję jeszcze w Liverpool ....córce też się trafi , żeby mi nie gadała , że tylko z dzieciaczków się cieszę . Niech ma :haha:Paczkę z  "wartościowymi" rzeczami kurier wczoraj odebrał , walizeczka zapakowana , podręczna torba jeszcze nie do końca , ale to pikuś ....kosmetyki tylko takie na poprawienie niedostatków urody i  maźnięcie oka zabieram ....kurde balans ...nerwuję się troszeczkę :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne witaski odstawiam...ale nie niedbale :haha: Zapracowana od rana jestem...kwiatki na balkonie podlewałam :haha: I teraz, po ciężkiej harówce, zasiadłam do kawuni i mogę nieco poklepać :oklaski: Temperaturka znośna, upałów niet...i dobrze :oklaski: Moja Diva się przykulała do mojego miejsca nadawania, bo jej się godzinki pomyliły :haha: I teraz pojada jogurcik, a ja robię za J-23.....czyli nadaję :szydera: Zatem przywitać się należy 1885038910_dziedobrysobotasiemanko.jpg.53b1fd52d3721e9826e8bd2d38dc990e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry- ja do..."Jolki". Nareszcie upały zelżały i tak jakbym zbystrzała.Na jak długo?tego nie wie nikt.:haha:

Nadrobię zaległości w czytaniu,zobaczę co słychać w opiekunkowym świecie i zacznę się stresować wtorkowym wyjazdem. Czas w domku przeleciał z prędkością światła i pora ruszać na "barykady".

                                          Słońca w serduchach:cmok:

 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja samodzielnego wytworzenia puzzli 3D:

Bierzemy buty sportowe produkcji People's Republic of China

Wrzucamy je do pralki w celu odświeżenia 

Wrzucamy je do suszarki

Wyjmujemy wszystkie części byłych butów

Układamy przed sobą i przyglądamy się

Mamy gotowe puzzle

Brawo ja!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się dalej wymięta i nieobudzona :d To pewnie to żarcie bokiem mi wychodzi, coś muszę z tym zrobić ... Trzy desery dziennie; śniadanie ciasto, obiad racuchy i na deser ciasto ... :szok: Kolacja do wyboru, ale może też być ciasto... :haha:Jeszcze chwila, a na widok słodkiego zwymiotuję xd Zresztą jak tu jeść śniadanie, jak obiad jest o 11-tej :o Idę myć głowę, bo tylko to mi pomoże żeby mi się oczy szerzej otworzyły, a Wam miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Dzień dobry- ja do..."Jolki". Nareszcie upały zelżały i tak jakbym zbystrzała.Na jak długo?tego nie wie nikt.:haha:

Nadrobię zaległości w czytaniu,zobaczę co słychać w opiekunkowym świecie i zacznę się stresować wtorkowym wyjazdem. Czas w domku przeleciał z prędkością światła i pora ruszać na "barykady".

                                          Słońca w serduchach:cmok:

 

Ciebie to juz mialam poszukiwac. 

Rozumiem ze urlop, ale ani słowa? 

Buziole :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Tomas1965 napisał:

Instrukcja samodzielnego wytworzenia puzzli 3D:

Bierzemy buty sportowe produkcji People's Republic of China

Wrzucamy je do pralki w celu odświeżenia 

Wrzucamy je do suszarki

Wyjmujemy wszystkie części byłych butów

Układamy przed sobą i przyglądamy się

Mamy gotowe puzzle

Brawo ja!

To jesteś miszczu :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tomas1965 napisał:

Wrzucamy je do pralki w celu odświeżenia 

Jako miszcz puzzli i niewątpliwe mężczyzna nie wpadłeś na pomysła,że buty wkłąda się najpierw do specjalnego woreczka lub do poszewki....A może nastawiłeś na 90stopni i ekstra wirowanie????Mhm...piorę buty w pralce ,ale jeszcze nigdy puzzli nie wyjęłam:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

Jako miszcz puzzli i niewątpliwe mężczyzna nie wpadłeś na pomysła,że buty wkłąda się najpierw do specjalnego woreczka lub do poszewki....A może nastawiłeś na 90stopni i ekstra wirowanie????Mhm...piorę buty w pralce ,ale jeszcze nigdy puzzli nie wyjęłam:)

Jak byś przy tym była...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skoro świt;) i pozostancie przywitani aż do zmroku:d

Zaległa korespondencja:

@Barbara48 sprzedam i jak po myśli pójdzie to nawet niebawem. Niemniej jednak w głowie walka dwóch przeciwieństw: serca i rozumu. Naobserwowalam się życia, wnioski umiem wyciągać, pragmatyzm nie jest mi obcy.Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że rozum rzadko kiedy zawodzi a serce...sami wiecie. Ta walka w mojej głowie nie jest równa i chyba serce będzie w odwodzie:|

@Tomas1965 realy? seriously? Zdziwiłam się, że się zdziwiłes:haha:po tym, z jaką materią miałeś do czynieniaxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza uczyć się gotować :szydera: Wygląda, że nie umiem bo ja zwolenniczka polskiego pieprzu ziołowego, a tu używa się tylko świeżych ziół, z których nie wszystkie poznajęxd Ale grzecznie proszę o korepetycje to pdp mi ich udziela :haha:no i jest jakaś poprawa bo drugi dzień nie lata po piętrach ogarnięta jakąś idea fix .., ale ciągle zastanawiam się czy zamykać się na noc w pokoju..? Zadzwoniłam z tym pytaniem do zmienniczki i powiedziała, że na noc się zamyka bo tak lepiej jej się śpi O.o Zaraz idę na miasto, trzeba powoli je poznawać :d:cześć:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...