Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa moja będzie krótka, wejdź @Mirelka1965 do mojego ogródka...z tym optymizmem:tak2:

4 wysokachne podskoki powiedziały wszystko, co miały powiedzieć-nima biadolynia, wojny tyż nie byndzie, i hurrrra:trele:

Ja przekroczylam próg, żeby znaleźć sie po stronie pracy. Jakoś idzie, jakoś. Nie jestem aby pewna, czy nie naśladuje niejakiego syzyfa.

Pyta: posprzątałas?

To tera pacz!

20170320_095251(1)-1.jpg

20170412_161127-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Za dużo dzisiaj się działo, czuję zmęczenie i chce mi się spać.  Normalnie sama siebie nie poznaję bo lubiłam siedzieć do północy a teraz idę spać z kurami.

Zupełnie jak Mirelka :haha::szydera:

To pasujemy do siebie....kura i świnia :haha: Tylko jak ty się wdrapiesz na grzędę? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krista napisał:

Mowa moja będzie krótka, wejdź @Mirelka1965 do mojego ogródka...z tym optymizmem:tak2:

4 wysokachne podskoki powiedziały wszystko, co miały powiedzieć-nima biadolynia, wojny tyż nie byndzie, i hurrrra:trele:

Ja przekroczylam próg, żeby znaleźć sie po stronie pracy. Jakoś idzie, jakoś. Nie jestem aby pewna, czy nie naśladuje niejakiego syzyfa.

Pyta: posprzątałas?

To tera pacz!

20170320_095251(1)-1.jpg

20170412_161127-1.jpg

Rozejm...pani...rozejm :oklaski: Idzie ku lepszemu :szydera: Pokój....pokój możesz posprzątać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani serdecznie :D

Ja jak zwykle zabiegana jestem, bo nawet nie zauważyłam jak szybko minął mi urlopik a tu już w poniedziałek czas wracać na sztelę' :O 

Pozdrawiam wszystkich takim oto klimacikiem z urlopiku w Górach i do zobaczyska z czasem :dobrze::haha::cmok:

 

IMG_4952.JPG

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wiola7658 napisał:

Witam kochani serdecznie :D

Ja jak zwykle zabiegana jestem, bo nawet nie zauważyłam jak szybko minął mi urlopik a tu już w poniedziałek czas wracać na sztelę' :O 

Pozdrawiam wszystkich takim oto klimacikiem z urlopiku w Górach i do zobaczyska z czasem :dobrze::haha::cmok:

 

IMG_4952.JPG

@Wiola7658 Karpacz, Karkonosze.No powiem ci, że takie ujęcie ze Śnieżki to majstersztyk, mnie szczęście omijało bo po dwóch wejściach za kazdym razem, zgodnie z uprzedzeniem, pogoda już na szlaku zmieniała się jak w kalejdoskopie obraz a ze szczytu już nie dało się przejrzystości uzyskać. Śnieżka z tego hmm... słynie.

Congratulations:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista Przypomniałaś mi opowieść Istvana, znajomego Węgra.

Przyjechał kiedyś ze znajomymi na narty do Polski. Z niedowierzaniem słuchał jak się wypowiada nazwę Szczyrk. Po istvanowemu - Shiiirk. Jak po kilku browarach w miarę opanował tę nazwę, dowiedział się, że góra, z której będzie zjeżdżał to Skrzyczne...

Ale Żywiec wychodzi mu perfekcyjnie!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz bez jaj. Okay, współczucia nie ma, strawie to ale...zapamietam:ostrzegam::trele:

Niestety naprawdę nie jest mi dziś do śmiechu. Dzwoniła zmienniczka, że pdp jej się przewróciła i wylądowała w szpitalu. Zaprzyjaznimy się prawdopodobnie z rolatorem, nie wiem co będzie nocami, a z resztą powinnam sobie poradzić. A pokładają podobno we mnie nadzieję bo czekają na mój przyjazd. Dziewczyna wystraszona ale przecież to wypadek losowy, mógł się zdarzyć każdemu i o każdej porze.

Poza tym ta robota w domu to mi się slimaczy. Jak ja kiedyś dawałam radę? Dom 130m2, praca zawodowa, małe dzieci, warzywnik, życie towarzyskie i jeszcze by się znalazło parę innych wyskokow. Dawałam, było na tip top a teraz z tego wszystkiego zostało tylko te 130m2, acha, przypomniałam sobie  powód- SKS Qwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po nocach wszystkich i przesyłam buziole :tak2::serce::cmok: jestem w Pl, spotkania z siostrą ,która też przyleciała z Londynu ,ja to jestem taka rodzinna przylepa,kocham te swoje siostry, wszędzie pojadę aby się z nimi spotkać, a moje szalone wnusie to marzą tylko aby z babcią spać i u babci,,bo mają luz blus,no przecież wszystkim wiadomo jak babcie rozpieszczają, ale są śliczne i kocham je,  musze napisać ,bo nie wytrzymiem, odnowiłam starą torebkę ecri ze skóry Wittchen,zafarbowaną od dzinsów,coś zawsze znajdę do odnowienia,torba jest jak nowa, :oklaski: fajna bo miękka skórka ,córka chciała wyrzucić a mamusia zabrała :szydera: 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się witam. :)

Wczoraj moja podopieczna miała rewelacyjny dzień, nawet po wertepach chodziła bez laski, tylko pod rękę ze mną. Współczuję zmienniczce bo teraz to dopiero trzeba jej pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobiła. W grudniu pechowo upadla, złamała kość, wylądowała w szpitalu i na wózku. Jeszcze jak przyjechałam to albo wózek albo rolatorek był w użyciu. Potem laska a wczoraj nawet laski nie chciała.

Z jednej strony to dobrze ale z drugiej strony demencja jednak też swoje robi i trzeba jej pilnować by sobie krzywdy nie zrobiła.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...