Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, foczka63 napisał:

Dobrodziejstwo w postaci przedszkola dla starszaków powinno być przy każdym mobilnym PDP:)Zupełnie inaczej się pracuje.Kolejną sztelę taką właśnie będę szukać:)Z przedszkolem:)

jeszcze niech ci się trafi taka jak moja..:tak2: jak nie mam terminów u artzów, to idzie 5 razy w tygodniu ;) trafiłam też na kumulację w tym turnusie..1-4 sierpnia jadą na wycieczkę na 4 dni..:oklaski:a ja sama będę chałupy pilnować..może jakie party zrobię :zdrówko: :haha:

 

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za franca z łóżeczka mnie wywaliła o piątej,ale jak dorwę to nogi z doopy powyrywam!Ranek cieplejszy od wczorajszego.:)Deszcz się chyba przeniósł na inną planetę,chociaż serwis nadmorski melduje zimnice i opady właśnie.

Wczoraj dzień telefoniczny,kilkanaście rozmów z ew.zmienniczkami,w tym jedna z chyba nawaloną, bo tak bełkotała ,że szok! Ano zobaczymy co z tego będzie.

Kawusia zaliczona:)Ide się podelektować kolejnym papieroskiem,co se będę żałowała i tak mi tytoniu zabraknie:( Zaś wydatek:(

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam xd wczoraj po kolacji zamknęli mi okno na świat i internetu nie było :(, co spowodowało przykucie mnie do książki. Na kawę muszę poczekać, więc idę pod prysznic choć wiem, że nic oprócz kawy nie postawi mnie na nogi... Ciągniemy ten wózek dalej, miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nie ma co się rozpisywać . Kawę muss wypić ...bez niej nie funkcjonuję . Papieros to się wie , że zakąsić trzeba , ale już swobodnie , bez wstawania z krzesła . A poza tym ....mało mam casu kruca bomba , mało casu . Pół godzinki  posiedzę , kawę spokojnie wypiję a potem  wpadam w bardzo ostre zakręty :d

Miłego ,spokojnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Wczoraj robiłam za kierowcę i gościa urodzinowego. Urwałam się na lekki spacerek bo zachciało mi się ładnie wyglądać i ubrałam niewygodne sandałki. Cierp ciało jeśliś chciało. Więc zamiast łazikować objadłam się jak... jak... jak świnia oczywiście. :)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nadejszła wiekopomna chwila i dziś robię rząd i spadam stąd.....:oklaski: wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która urlopuje nad naszym, polskim morzem i na pytanie o pogodę poleciał stek niecenzuralnych słów....:szydera: no i gdzie tu jechać na urlop ? Od poniedziałku pilnuje zwierzyńca żeby tałatajstwo miało co jesć bo córka z rodziną jadą na urlop, więc może pogoda nad morzem się unormuje do ich powrotu ?

Milego dnia kochani

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie tylko słów parę, bo złość na kawusiowe urządzenie mowę mi odebrało :haha:Idę powalczyć z kapryśną damą, bo inaczej cały dzień będzie spiergolony :tak2: Niemniej jednak....906645623_dziedobrypitekwiewirka.gif.6be37803347e9cd7a3c8d02d412c3049.gif, a to oznacza, że weekendzik przed nami :oklaski: I niech będzie dobry ten dzień, czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Witam,

Nadejszła wiekopomna chwila i dziś robię rząd i spadam stąd.....:oklaski: wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która urlopuje nad naszym, polskim morzem i na pytanie o pogodę poleciał stek niecenzuralnych słów....:szydera: no i gdzie tu jechać na urlop ? Od poniedziałku pilnuje zwierzyńca żeby tałatajstwo miało co jesć bo córka z rodziną jadą na urlop, więc może pogoda nad morzem się unormuje do ich powrotu ?

Milego dnia kochani

1316414710_podraba.jpg.c1ec11e8a332a7569d0c9789573c2867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry Milusińscy :cześć2:

Nie wiem jak u Was, ale na moje oko Pani Lato jak nic jest w ostrej fazie mendopauzy! :haha:Po wybuchach gorąca i zlewających potach nadeszła faza "oziębłości", kapryszenia i" lodowatych spojrzeń ". :d

. A od Hanki zimne poranki, także ni ma to tamto... jesień idzie. :szydera:

Dobrego dzionka Ludeczkowie :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze... :szok: Jak zobaczyłam jak mam ten dół przygotowany do odkurzania i ścierania na mokro to nie wiedziałam czy sobie już łeb odstrzelić czy jeszcze trochę poczekać :szydera: Meble co przenośne (a i tak prawie wszystko na kółkach) były wypchnięte na środek, a wszystko normalnie stojące na podłodze zostało przeniesione na wyższe piętra :szydera: Jak żyję takiego cyrku nie widziałam i sama nie robiłam choć jedno z moich dzieci, po zaszczepieniu na tężca i błonicę w trakcie trwania krztuśca, wałczyło z astmą z pięć lat. Jednak dzięki temu cyrkowi migiem mi poszło, a i jeszcze zdążyłam zrobić i upiec racuchy... :szydera: Poprawiać mi nie kazano, więc chyba dobrze :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Bosze... :szok: Jak zobaczyłam jak mam ten dół przygotowany do odkurzania i ścierania na mokro to nie wiedziałam czy sobie już łeb odstrzelić czy jeszcze trochę poczekać :szydera: Meble co przenośne (a i tak prawie wszystko na kółkach) były wypchnięte na środek, a wszystko normalnie stojące na podłodze zostało przeniesione na wyższe piętra :szydera: Jak żyję takiego cyrku nie widziałam i sama nie robiłam choć jedno z moich dzieci, po zaszczepieniu na tężca i błonicę w trakcie trwania krztuśca, wałczyło z astmą z pięć lat. Jednak dzięki temu cyrkowi migiem mi poszło, a i jeszcze zdążyłam zrobić i upiec racuchy... :szydera: Poprawiać mi nie kazano, więc chyba dobrze :szydera::szydera::szydera:

Danka, a może malowanie mieszkania miałaś zrobić, tylko nie zrozumiałaś.!? :szydera::szydera::szydera:... Wiesz człowiek w stresie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dzionek prawie za nami :oklaski: A taki fajny był...krótki :haha: Moja Diva pojechała z kumpelką "na miasto" i miałam full czasu dla siebie :oklaski: Lumpeksik zaliczony, spacerek wykonany, chociaż nieduży, bo tylko 4 km :haha: Po tak ciężkim wysiłku Lalunia, czyli ja, kąpiułkę wykonała, nóżki sarenkowe oczyściła z włosia, odebrała Divę i teraz gnije na sofce w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku :oklaski: I kawunią się delektuję :oklaski: Życzę wszystkim 1872846009_miegopopoudnia.jpg.218e43710be5904e6b1263d92958c909.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...