Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kris napisał:

W każdym domu mają książki telefoniczne. Z reguły każda książka telefoniczna na początku posiada plan miasta ze spisem ulic. Wyrwać, i jest plan. Książka nie musi być aktualna, może być trochę starsza. Wbij do google swoje miasto. Po prawej stronie w wynikach wyszukiwania z reguły masz zdjęcie i mapkę. Kliknij na mapkę i masz plan. Wbijasz swoją ulicę, powiększasz i widzisz co masz w swojej okolicy i nie tylko. Stąd możesz obejrzeć panoramicznie swoje miasto. Chyba robili to z wieży kościoła.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kris napisał:

W każdym domu mają książki telefoniczne. Z reguły każda książka telefoniczna na początku posiada plan miasta ze spisem ulic. Wyrwać, i jest plan. Książka nie musi być aktualna, może być starsza.. Wbij do google swoje miasto. Po prawej stronie w wynikach wyszukiwania z reguły masz zdjęcie i mapkę. Kliknij na mapkę i masz plan. Wbijasz swoją ulicę, powiększasz i widzisz co masz w swojej okolicy i nie tylko. Stąd możesz obejrzeć panoramicznie swoje miasto. Chyba robili to z wieży kościoła.

Kris i tu właśnie widać różnice pomiędzy męską a damską logiką :haha: To takie proste... Dzięki... Z rady skorzystam :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak jasny gwint . Młodnieję w oczach .......na pysku nie bardzo . Oczy lśnią niczym gwiazdy xd

Nie wycieraj lustereczka zbyt dokładnie :szydera: Takie lekko przydymione...przykurzone daje najlepsze efekty odmładzające :szydera: Przetestowane na żywym organizmie :szydera:  A oczęta lśnią...po kroplach nawilżających :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wycieraj lustereczka zbyt dokładnie :szydera: Takie lekko przydymione...przykurzone daje najlepsze efekty odmładzające :szydera: Przetestowane na żywym organizmie :szydera:  A oczęta lśnią...po kroplach nawilżających :szydera:

Mało , że nie przetrę to jeszcze uświnionymi paluchami odciski będę robiła . Będzie na co zganiać ...te niedostatki urody xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry się z Państwem w ten uroczy lipcowy poranek, taki fajny, jak z przedwojnia, rześki i pachnący. I to tyle zachwytów nad aurą, bo "nie ma, nie ma wody na pustyni", totalna susza i nic i nikt, choćby kapuśniaczku czy inszej mżawki nie zapowiada. O.o

Miluśkiego, fajnego dzionka Milusińscy. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, chłodniejszy. No już, już nie narzekajcie na ...nascie graduskow bo pon bucek znów podeśle klimat znad Sahary. Tego chcecie? Nie? No to sweterki na siebie i oddychać głęboko, płuca napełnić, nawilżyc póki słońce znów nie wysuszy:tak2:

Pogodnych chwil, znaczy słonecznych a nie upalnych i chwalmy te chwile:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Mój dzień też nie był najgorszy... Pdp mnie przeprosiła, a to znaczy że jeszcze się kontroluje jakoś, w obiad wpadł syn pdp i naprawa tego nieszczęsnego okna zajęła mu nawet nie pięć minut... :oPóźniej wybrałam się na miasto, które mnie zachwyciło ... bo jest doprawdy niezwykłej urody. Tylko coś około 16-tu tys. mieszkańców, a trzy czy cztery muzea (m.in. szparagów):o i ścieżki spacerowe, ale jakie piękne. Ze względu na swoją minusową orientacje w terenie (bo na pewno jest poniżej zera) postanowiłam iść po prostej, ale musiałam odbić przez jakieś roboty drogowe i myślałam, że może się nie zgubię, ale tylko myślałam :haha:Odbić musiałam kawałek i tak jakoś mnie zakręciło, i trochę potrwało nim zlokalizowałam punkt orientacyjny w międzyczasie próbując sobie przypomnieć adres, pod którym wylądowałam :haha:Najważniejsze, że sama się odnalazłam a przy okazji sklep bawarskiego Czerwonego Krzyża, co zaowocowało zakupem dość ładnych sandałków ze skóry w kolorze skóry od... Lasocki :szydera: :szydera::szydera: Czy nie fajnie ?:szydera:

@NNNdanutaoch, wreszcie pokrewna dusza!

Jak ja sie lubie gubic!!!

No ni czorta nie umiem isc jak np mapa pokazuje.,

ZAWSZE w odwrotna strone poleze.

W dodatku lubie sie gubic w malych miescinach(niemieckich zreszta)

Nie powiem,w Sopocie tez zabladzilam.

Ale w Gdansku juz nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas1965 napisał:

@Mirelka1965 Nie, żebym się zaraz przypieprzał, ale chyba o Fahrenheita chodziło. Porządny gdański uczony. I jako porządnego, wiadomo, Amerykańce zajumały.

A poza tym wiesz: pieszą lub konną...

Tako mu było :haha: I wiem...i nałęczka dazu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Dobry się z Państwem w ten uroczy lipcowy poranek, taki fajny, jak z przedwojnia, rześki i pachnący. I to tyle zachwytów nad aurą, bo "nie ma, nie ma wody na pustyni", totalna susza i nic i nikt, choćby kapuśniaczku czy inszej mżawki nie zapowiada. O.o

Miluśkiego, fajnego dzionka Milusińscy. :d

Kapuśniaczek to sobie ugotuj...co najwyżej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...