Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka zadowolona ,że wstałam 5 min przed budzikiem,ha ha ha Poszłam zapalić ,wchodzę do kuchni a tam nie 6.45 tylko oczywiście 5....Ta ślepota mnie wykończy.A mogłam pospać jeszcze:(O ja gupia gupia:(

Dzień dobry więc wszystkim:)Chłodno,16stopni...Można żyć:)

Spokojnego,chłodnego dnia:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Ponapisywałam pół strony, a to wzięło i poszło w cholerę ... Jestem po pierwszym zgrzycie z pdp z ADHD. Zepsuła okno przy zamykaniu i zwaliła na mnie bo ja je wczoraj uchyliłam :szydera: Dobrze, że całkiem nie otwierałam bo może by jej się udało ... Powiedziałam, że ja wiem co robię, że znam te okna i nie wiem dlaczego jest zepsute.., a ona całkiem otworzyła w pozycji gdy klamka jest na "uchylenie"... Co jej tam nie pasowało.., nie wiem. Nie przeszkodziło mi to oczywiście dobrze spać i dzięki temu na pewno jej dzisiaj jeszcze nie zabiję :szydera:, ale wszystko przede mną :szydera:

Miłego dzionka wszystkim i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :oklaski:

Jeszcze chwileczkę.....jeszcze momęcik....i rym cym cym.....i tralala....:oklaski:

Zaczynam powoli pakowanie. Nic nie kupowałam ( tak mi się wydaje :haha:) a klamotów w szafie więcej niż na początku  :szydera: i bucików jakby też. Nic to....dopchnę kolanem.

A teraz do roboty bo pdp czeka.

Milego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja z nowego adresu :oklaski: Nie mogłam wczoraj słowa napisać, bo internet jest w drugiej części mieszkania....a mieszkanie nie małe i ściany grube >:( Próbowałam, a jakże, przenieść bliżej stosowne ustrojstwo, ale se ne dalo...kuźwa...kabelki jakieś dziwne >:( To pogadam z rodziną o jakimś majstrze i królowa stelli będzie miała internet po półtorej roku na tronie  :haha:Tymczasem informuję, że będę bywać tu rzadziej...no przynajmniej przez kilka dni :haha: I nie cieszyć się proszę z tego...mój status mówi wszystko :szydera: Wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia i troskę :cmok: A teraz  240295182_dziedobrykrlikwitaserdecznie.thumb.gif.bab876d0436651cd20fa67d86bbead09.gif z chłodnego Berlina i każdemu życzę dnia szytego na miarę własnych potrzeb :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Klapnięta , ale w jednym kawałku szczęśliwie dotarłam do domku . Podróż trwała  ponad 12 godzin ...i tak szybciej niż się spodziewałam . Fajne towarzystwo w busiku , żarty , śmiechy i drzemanie . Kierowcy ( do granicy dwóch ) bardzo porządni , bo przerwy na papierosa robili może nie często , ale tak w sam raz . Od granicy jechaliśmy tylko w cztery osoby plus kierowca ,było luźno , wspaniała towarzyszka podróży jechała ze mną od prawie początku i pojechała już samotnie do Łodzi . Tym razem miałam szczęście , że nie wysiadałam ostatnia .... jeszcze gorsi byli :haha:Zaraz walnę sobie kawę , odsapnę troszkę , dryndnę do Jadzi , że dojechałam i może wezmę się za rozpakowywanie tobołów ...może xd

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko w jakze milej temperaturze na zewnatrz.

Az chce sie zyc!

Niedlugo jade z corka pop do wielkiego sklepu z butami.

Widzialam w reklamie duzo smiesznych balerinek np : niebiesko biale paseczki,lub bialo czerwone.

po 5 ojro, plocienne.

Kupie kilka par do chodzenia ,,po domu,,

Zobacze co jeszcze tam ciekawego, bo sklep ogromniasty.

Odnosnie pop uda...

Wczoraj zjechal pan profesor we wlasnej osobie, ,personel, czyli sprzatajaca i ja ,zostalysmy wyproszone,

Bylam ciekawa jak czcigodny medyk bedzie zagladal w krocze babki:haha:

ale corka pop wkroczyla do akcji: wziela Tesa tasme,ta przezroczysta,zeby pobrac wycinek?:kopara:

Albo probke...

Po obejrzeniu konsylium orzeklo,ze to jest hematom.

Ok.

Ciezar z serca spadl.

Lajtowego wtoreczku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pdp z adhd jeszcze o 7-dmej rano wtargnęła na mój balkon na papierosa i przepraszała za wczorajsze posądzenia o zepsucie okna. Orzekła, że to był defekt, więc powiedziałam ok. i że się nie gniewam xd Później zdawałam egzamin z naleśników :haha:Ponieważ sam pomysł na naleśniki wcale mi się nie podobał to zrobiłam je sobie na ostro z wykorzystaniem sera żółtego i szczypiorku, a ona je jadła z marmoladą własnej roboty xd Przed smażeniem wyłożyła mi dookoła patelni kuchnię ręcznikami papierowymi w celu zabezpieczenia przed ochlapaniem tłuszczem :o Naleśniki chyba smakowały bo się zjadły choć nie były pierwszej urody bo smażyłam je na patelni wielkiej jak młyńskie koło starając się jednak zrobić je rozmiaru standardowego :szydera: W nagrodę mam prawo do bycia dziś na mieście do 18-tej, to jest do kolacji :szok: bo zgłosiłam chęć poznania miasta. Acha, zapomniałam Wam powiedzieć, że obiady tu mamy o 11-tej (:o), więc ja tego wolnego do kolacji mam sporo :oklaski:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Moja pdp z adhd jeszcze o 7-dmej rano wtargnęła na mój balkon na papierosa i przepraszała za wczorajsze posądzenia o zepsucie okna. Orzekła, że to był defekt, więc powiedziałam ok. i że się nie gniewam xd Później zdawałam egzamin z naleśników :haha:Ponieważ sam pomysł na naleśniki wcale mi się nie podobał to zrobiłam je sobie na ostro z wykorzystaniem sera żółtego i szczypiorku, a ona je jadła z marmoladą własnej roboty xd Przed smażeniem wyłożyła mi dookoła patelni kuchnię ręcznikami papierowymi w celu zabezpieczenia przed ochlapaniem tłuszczem :o Naleśniki chyba smakowały bo się zjadły choć nie były pierwszej urody bo smażyłam je na patelni wielkiej jak młyńskie koło starając się jednak zrobić je rozmiaru standardowego :szydera: W nagrodę mam prawo do bycia dziś na mieście do 18-tej, to jest do kolacji :szok: bo zgłosiłam chęć poznania miasta. Acha, zapomniałam Wam powiedzieć, że obiady tu mamy o 11-tej (:o), więc ja tego wolnego do kolacji mam sporo :oklaski:

podziwiam twoja cierpliwosc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorwałam się znowu do internetu :haha: Czyli pdp lubi gadać :haha: A tak na serio, to kobieta potrzebuje rozmowy, a królowa stelli nie mówi po niemiecku :haha: Jeszcze 9 dni będzie mogła cieszyć się rozmowami :szydera: 

I znowu serio...przeżywam deja vu sprzed roku :tak2: Stali bywalcy pamiętają moją przygodę na zamku :haha: Rodzina rzez parę miesięcy nie zorientowała się, że mamusi/babcia/pacjentka jest niewidoma :szok: I tu jest identycznie :kopara: Mam wrażenie, że mam jakąś misję do spełnienia na każdej ze stelli :haha: Czyli jełopów uświadamiać i uczyć słuchać, co bliski ma do powiedzenia :haha: 

A tutaj...brak planu dnia, pończochy kompresyjne zakłada królowa, tabletki dzieli królowa....a ja jakaś dziwna jestem :haha: Nic to...plan ułożony, pflege będą przychodzili i wykonywali czynności do nich należące....tylko mnie rozstrzelać :szydera: Jedyny minus, to ten internet za lasami, za murami >:( Czekam, aż ktoś z rodziny się pojawi....potrzebuję jakiegoś kumaka, bo jeden dodatkowy kabelek ze ściany wystaje ( a nie ma go w innym pomieszczeniu przy gnieździe telefonicznym) i nie mogę przenieść routera >:( Póki co będę pojawiać się i znikać :haha: Na razie koniec nadawania....over :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, megy napisał:

podziwiam twoja cierpliwosc

Ja podejrzewam, że to żadna cierpliwość xd Ja po prostu po każdym zdarzeniu umiem zasnąć i to głęboko, i oderwać się od tego z czym mnie dzień połączył ... Rano wstaję i już nie mam wk.rwa za wczoraj bo śpiąc głęboko puściłam wszystko xd I jak sama nie nawywijam to na pewno nie wezmę niczego do siebie :tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko, lotem błyskawicy przywitam się (doceńcie :d bo wbrew mojej naturze) życząc dobrej reszty dnia.

Wróciłam z Olsztyna, dokąd woze moją koleżankę na onkologie i zaraz na zebranie osiedlowe poprzeć inną koleżankę do władz. Takie życie-jedni gasną, drudzy rozkwitaja.

Tu poczynie  podziekowania i podziwy, i tak:

@Maria Jolanta dziękuję za miłe słowa, jesteś First Piggy :d

@sayonara 52 dziękuję za wyrazistego lajka

@NNNdanuta podejście życiowe pod uznanie z nutą zazdraszczania.

Wszystkim +++humoru przy niewątpliwej zaradności.

No to lecę, lecę bo chcę (Wilki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałam dobry dzień:)Raz ,że wolne,dwa że fryzjer zaliczony:)Normalnie jak kuracja odchudzająca na mnie taka wizyta działa,zwłaszcza jak zobacze ile włosów na podłodze:):)Kilogram mniej jak nic:)

Trzy spotkałam się z dwiema koleżankami,niejako przy okazji:)

.No i cztery,najważniejsze, rozmawiałąm z potencjalną zmienniczką.jeśli się zdecyduje ,to mam spokój:)Ale Kulencji się nic nie wychylam,jeszcze!Nie ma 100% pewności,że ta a nie inna.

Wieści z domu nienajlepsze,niestety.Ano zobaczymy jak się to potoczy.Na zapas to ja się nie lubię martwić.

A z innej łączki to powiem Wam,że kupuję sobie w DM magnez do ssania ,biorę 1 x dziennie i  przestały mi drętwieć dłonie!:) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień też nie był najgorszy... Pdp mnie przeprosiła, a to znaczy że jeszcze się kontroluje jakoś, w obiad wpadł syn pdp i naprawa tego nieszczęsnego okna zajęła mu nawet nie pięć minut... :oPóźniej wybrałam się na miasto, które mnie zachwyciło ... bo jest doprawdy niezwykłej urody. Tylko coś około 16-tu tys. mieszkańców, a trzy czy cztery muzea (m.in. szparagów):o i ścieżki spacerowe, ale jakie piękne. Ze względu na swoją minusową orientacje w terenie (bo na pewno jest poniżej zera) postanowiłam iść po prostej, ale musiałam odbić przez jakieś roboty drogowe i myślałam, że może się nie zgubię, ale tylko myślałam :haha:Odbić musiałam kawałek i tak jakoś mnie zakręciło, i trochę potrwało nim zlokalizowałam punkt orientacyjny w międzyczasie próbując sobie przypomnieć adres, pod którym wylądowałam :haha:Najważniejsze, że sama się odnalazłam a przy okazji sklep bawarskiego Czerwonego Krzyża, co zaowocowało zakupem dość ładnych sandałków ze skóry w kolorze skóry od... Lasocki :szydera: :szydera::szydera: Czy nie fajnie ?:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...