Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Busa potwierdziłam :szydera: Nie udało mi się zapomnieć o tym nawet przez moment, to chyba przez to kibicowanie z forum za które bardzo dziękuję :cmok: Jutro we Wrocławiu jakies apogeum temperaturowe.., ma być 37 w cieniu czyli będzie więcej :szok: mam nadzieję, że bus nie będzie zwijał asfaltu na opony. Mam tą razą dość niedaleko bo nawet nie dojeżdżam do Monachium, jakieś 700 - 800 km, może da się wytrzymać O.o Czeka mnie znowu Bawaria, a nie było mnie tam ładnych kilka lat... O.o

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałam sobie do wiwatu. Miałam wolne to w ten upał polazłam w góry i oczywiście sprawdzałam w lesie czy są jeszcze grzyby. Były ale na tyle godzin to mało. 

Cieszę się że w takiej okolicy wylądowałam bo jest gdzie połazic. Już zresztą zauważyłam że i kondycja lepsza i mięśnie się okazało że mam. :haha:

Już mam tyle ususzonych że kolejną szmaciankę będę targać.:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon mówi ,że  u mnie 32 graduski:(Masakra:(.Niby wietrzyk jest ,ale na słońcu 2 minuty i trza spier....O deszczu nikt nic nie wie,telefon też nie:(

Nic człowiek nie robi specjalnie a zmęczony jakby wagon węgla przerzucił:(

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

@NNNdanuta potwierdź busa ....jako i ja potwierdzę swojego , tylko w drugą stronę :d

Krótko i na temat : wybudził mnie wredny budzik ...wczoraj nie odkurzałam , bo dziś przychodzi fryzjerka Jadziną głowę do jako takiego stanu doprowadzać ...właściwie to ,  co na tej głowie jeszcze jest , więc nie było sensu biegać z odkurzaczem . Zrobię to dziś , chociaż po śniadaniu mam należny mi wolny dzień ...nie uschnę ani korona mi z głowy nie spadnie . Może później wyskoczę sobie na miasto , ale to się jeszcze zobaczy . Jutro wieczorem przywitam zmienniczkę ...cudowną kobietę ...która już mi zapowiedziała , że będziemy wieczorem pałaszować polską , przepyszną kiełbasę ...Dobra dziewczyna ...nie tylko o mnie dba , ale przede wszystkim o PDP-ną , bo wiezie tego przeróżnego , polskiego dobra tutaj , że o hooooooooo....qwa mać ! Niech wiezie , niech gotuje , częstuje ...Jadzia na pewno ucieszy się bardzo i wszystkie psiapsiółki ( jeszcze żyjące ) obdzwoni i powiadomi , że ta B.nr1 o niebo lepsza od tej B.nr2 , bo nie dość , że ta z numerem 2. storczyka na pożegnanie nie kupiła ...z pustą ręką przyjechała i o ile przyjedzie jeszcze raz to też ręka będzie pusta ....wyciągnięta po ichnie ojrasy tylko ...No takie paskudne babsko już ze mnie i nic na to nie poradzę ....ni sosny : ani kiełbas , ani barszczyków , boczków wędzonych i świeżych ...że o świeżej , kiszonej kapuście we wiadereczku to nawet nie wspomnę ...żmija , sucz i wredna małpa ze mnie ...ale już taką zostanę i nawet dobrze mi z tym :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

@Baśka powtarzająca sięnie jedz tej kielbasy, chcesz sie zatruc na droge?!

W taki upal bedzie kiebase tudziez wyroby garmazeryjne wiozla????:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato, lato lato czeka, razem z latem czeka rzeka... no właśnie! Pakuję się i spadam przetrwać ten Armagedon z dupą w wodzie :szydera:... Dzień dobry Milusińscy :d czyli ratuj się kto może i jak może, może być i morze. :haha:

Miłego dzionka i byle do wieczora, a potem noc w tropikach, jeszcze jeden dzień piekła i ma być lepiej. :d

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Pościelowe już zdjęte  i popitala w pralce . Walizka prawie spakowana , jeszcze dorzucę tylko to , co się po upraniu  suszy ...i jakieś tam duperele . Zmienniczki spodziewam się pod wieczór , czyli normalny dzień pracy jeszcze ...może ciutkę bardziej nerwowy , ale przeżyję . W nocy budziłam się kilka razy i spoglądałam na zegarek ....dospałam do 5.30 . Teraz kawka ...cugaski ...znaczy się same przyjemności :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Niedługo wstanie dziadek i otworzy drzwi wejściowe na całą szerokość. Akurat od słonecznej strony i wpuści ten upał do domu. :) Wczoraj był lekki wiaterek to podopieczna siedziała w sweterku bo wieje i zimno. Na termometrze było ponad trzydzieści gradusków. :)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Opiekunkowo :)

Na dworze upał od rana, za to w domu fajnie zimniutko.

Żadnego zaciemniania nie muszę robić bo się nie nagrzewa.

Babkom już zapowiedziałam że po kawie żadnego tarasu, siedzimy w domu. 

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Niedługo wstanie dziadek i otworzy drzwi wejściowe na całą szerokość. Akurat od słonecznej strony i wpuści ten upał do domu. :) Wczoraj był lekki wiaterek to podopieczna siedziała w sweterku bo wieje i zimno. Na termometrze było ponad trzydzieści gradusków. :)

 

Moja Jadwinia obowiązkowo pod bluzeczką musiała mieć założoną koszulkę na ramiączkach . Jednak przegrzała się i teraz od kilku dni w samej koszulce na ramiączkach popitala . Nawet pozwala przed snem otworzyć na jakieś 15-20 minut okno w celu przewietrzenia . Wcześniej był krzyk , że jej za bardzo wieje , że ma katar i......! Dopiero jak jej zaproponowałam , żeby może zrobiła sobie testy na alergię , bo być może uczuliła się na kota ...Pomogło na tyle , że w jadalni wietrzę i lekuchny wiaterek powiewa . Już nie panikuje , że drzwi balkonowe w kuchni mam non stop otwarte i jeżeli powieje trochę to bezpośrednio do jej pokoju . Jadzia to z tych co " lepszy ciepły smrodek niż świeży , pachnący chłodek " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...