Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krista napisał:

Na zewnątrz tyż?:haha:a podobno peeling robi się czasem cukrem:p

Szkodzi nagłe schłodzenie, szok termiczny i akurat na ten cel szkoda tych lodów (wiem, że to suchar był ten żart)

No to jak jeszcze radzi sobie opiekunka-bywalczyni forum Opiekunkaradzi.pl?

Ja sobie radzę tak, że porzuciłam robotę. Też jestem w piekle a jak to w piekle, Boruta chce Cię jeszcze podgotowac w kotle albo przy nim postawić by mieszac. Niiii, nima. Chciałam sprawdzić czy tu jest niebiańsko ale widzę że nie jest bo "problemy opiekunek z historią w Niemczech" :haha:to problemy z piekła rodem, a kysz, zahaczają o transseksualizm:ostrzegam:.

Chłodu i picia-takiego slodkiego życia dziś życzę:339_snowflake::piwo:

LGBT w modzie, wiec opiekunki sa na czasie.

Z przyjemnością popijam wode z cytryną :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

@INEZ ja nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odwagą ale "wszystkie pierwsze razy" postanowiłam przez życie zaliczać. Jeszcze nie udało mi się narkotyku przyjąć i kogoś zabić:haha::szydera:

Wszystko przed Toba, moze nawet dwa w jednym sie uda:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy gruncie mamy obecnie 39 stopni w cieniu :szok: A mnie coś dzisiaj napadło i pół dnia spędziłam na mieście ... Rano robiłam niezbędne zakupy jak: owoce, warzywa i napoje, a później ogarnęła mnie konieczność zakupu gumki (takiej okrągłej) i w tym celu podjechałam trzy przestanki tramwajem do najbliższej pasmanterii :szydera: Koło pasmanterii były też inne sklepy... :d Odbierając telefony, które mnie opóźniały, stałam się bogatsza o dwie torebki skórzane i jedną bluzkę, i tak obładowana wracałam już zupełnie na piechotę do domu bo zamknęli w tak zwanym międzyczasie dla tramwajów moją ulicę ... Do domu wróciłam czerwona niczym piwonia i tylko zdjęłam co miałam na sobie, wrzuciłam do pralki sama udając się pod prysznic xd I analizując swoje postępowanie to doszłam do wniosku, że już rano to gorąco na mózg mi padło :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Krista napisał:

@INEZ ja nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odwagą ale "wszystkie pierwsze razy" postanowiłam przez życie zaliczać. Jeszcze nie udało mi się narkotyku przyjąć i kogoś zabić:haha::szydera:

Na bunge skakałaś?Narkotyku nie musisz próbować,zapal sobie Gauloises bez filtra:)Na to samo wyjdzie ,hi hi hi.Do zabijania to już nie namawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Krista napisał:

@INEZ ja nie wiem, czy to ma coś wspólnego z odwagą ale "wszystkie pierwsze razy" postanowiłam przez życie zaliczać. Jeszcze nie udało mi się narkotyku przyjąć i kogoś zabić:haha::szydera:

Co do zabicia kogoś, też żyję z tą niedoskonałością.

Natomiast jeśli chodzi o wspomagacze-zaklinacze, to podzielę się własnym doświadczeniem. Można raz.

Kiedyś, gdzieś pomiędzy dwoma wielbłądami a trzema palmami zostało mi zaproponowane opium. Uznaję, że jeśli miejscowi coś przeżywają to i ja pewnie przeżyję. I co? Ja, genetyczny daltonista zobaczyłem kolory. Wydaje mi się, że było ich nawet więcej niż wy, normalni pod tym względem, widzicie na co dzień. I co? Nic. Fajnie było, ale wróciłem do swoich szarości. Zżyłem się z nimi.

Po jakimś czasie sprawdziłem, czy trawka daje podobne efekty. Nie daje. To też było raz.

Można raz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...