Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc obcyngalacze i pracusie....nowi i starzy bywalcy,, niedzielny poranek slonecznie i akuratnie....

wczorajszy dzien pracowicie sedzilam miedzy dzidzia i reszta czynnosci najzwyklejszych ...szogun wybyl wiec mialam od kuchni frei...i super...nawet zaleglam niczym krokodyl na balkonie chlonac witamine dla moich stawow....

gdyby bladzil ktos w okolicach berlina kawa czeka ...wersja bez pol i w peni nasycona kofeina wiec jest w czym wybrac

61814996_2218859814818619_8103715358898126848_n.thumb.jpg.2fd5b58b8ef372a58e2f2b12568ed511.jpgzgodnie z tym przeslaniem...poztyw to podstawa wiec zycze wam i sobie tegoz wlasnie na caly dzien

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry się wszystkim. Życzę wszystkim leniwej tej pierwszej niedzieli lata.:kawa:

Właśnie !

Pierwsza niedziela lata :)

Do mnie  w końcu też ciepełko zawita. Co prawda na początku czerwca było już ponad 30 stopni ale jakoś nie zauważyłam. Zauważyłam natomiast że jeszcze wczoraj ogrzewanie się włączało.  :)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł everybody :oklaski:

Żeby nie to pozytywne myślenie to bym tu pierdolca dostała....:d ale jak sobie pomyślę o tych kilku ojro ktore już wiem jak w Pl wydam to od razu lżej na duszy....:szydera: no i przy tym zdenerwuje sąsiadkę z naprzeciwka to już banan na gębie od rana....:szydera:

Miłej niedzieli kochani.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dzisiaj nie zaspałam ...bo mi telefon nie padł :haha:

Jadziutka chrapie ...szerściuch pewnie wieczorem już był wypuszczony z domu , bo mi pod nogami nie łazi ...a łaził i miauczał ...pies z dołu przyszedł w odwiedziny i spogląda mi w oczy ....muss dać mu psi smakołyk , bo  lubię gada , nie wymusza , tylko grzecznie czeka ...słodziak - wielorasowiec . Jeszcze łyk, dwa kawy i na następnego cugasa na taras . Kurde blaszka , że jest on ( taras )  w najbardziej nasłonecznionym miejscu ...za cholerę nie idzie  posiedzieć dłużej . Jadzia proponowała mi któregoś dnia , żebym rozłożyła ogrodowy parasol . Wolę nie tykać , bo mi jeszcze w rękach jakieś strzępy zamiast parasola zostaną . Jakieś to wszystko rozsypujące się tutaj ...te urządzenia różniste . Kolekcje wszelakie mają się świetnie ...te się nie rozsypują :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Za życzenia szczęśliwej podróży @Barbara48 i @Baśka powtarzająca się bardzo dziękuję, jednakowoż podróż odbyła się etapami w piątek i sobotę, z przystankiem u znajomych w Szczecinie :szydera: Z tej też przyczyny zniknęłam na półtorej doby z forumowego firmamentu :szydera:  Melduję się więc już z domowych pieleszy, z ulubionego fotela, z ulubionym hoboczkiem w dłoni, znad klawiatury lapunia, która jakoś lepiej rozumie polską mowę, niż po "tamtej" stronie Odry :oklaski: Nawet fajurki wyjarane w ojczyźnie lepiej smakują :szydera: W ogrodzie pięknie wszystko kwitnie, chwasty mają się świetnie, woda w stawie kwitnie....jest bosko i nic mnie nie wkurza :oklaski: Zatem....573506405_niedzielaodpoczywamy.jpg.389dfd11c4694d4bc4702e089f1ba4e4.jpg...tego wam życzę i wcielam sama w czyn :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Za życzenia szczęśliwej podróży @Barbara48 i @Baśka powtarzająca się bardzo dziękuję, jednakowoż podróż odbyła się etapami w piątek i sobotę, z przystankiem u znajomych w Szczecinie :szydera: Z tej też przyczyny zniknęłam na półtorej doby z forumowego firmamentu :szydera:  Melduję się więc już z domowych pieleszy, z ulubionego fotela, z ulubionym hoboczkiem w dłoni, znad klawiatury lapunia, która jakoś lepiej rozumie polską mowę, niż po "tamtej" stronie Odry :oklaski: Nawet fajurki wyjarane w ojczyźnie lepiej smakują :szydera: W ogrodzie pięknie wszystko kwitnie, chwasty mają się świetnie, woda w stawie kwitnie....jest bosko i nic mnie nie wkurza :oklaski: Zatem....573506405_niedzielaodpoczywamy.jpg.389dfd11c4694d4bc4702e089f1ba4e4.jpg...tego wam życzę i wcielam sama w czyn :oklaski:

Wcielaj, wcielaj, ino czemu sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...jak dobrze wstać,skoro świt..." trochę mnie poniosło-no bo wcale nie jest skoro świt:haha:

Witam i zaległości czytam. W domku czas pędzi z szybkością światła i nawet nie mam czasu zasiąść i popisać.Pewnie na zleceniu nadrobię.

                                       Słońca w serduchach:cmok: a za oknem morskiej bryzy-a co!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Za życzenia szczęśliwej podróży @Barbara48 i @Baśka powtarzająca się bardzo dziękuję, jednakowoż podróż odbyła się etapami w piątek i sobotę, z przystankiem u znajomych w Szczecinie :szydera: Z tej też przyczyny zniknęłam na półtorej doby z forumowego firmamentu :szydera:  Melduję się więc już z domowych pieleszy, z ulubionego fotela, z ulubionym hoboczkiem w dłoni, znad klawiatury lapunia, która jakoś lepiej rozumie polską mowę, niż po "tamtej" stronie Odry :oklaski: Nawet fajurki wyjarane w ojczyźnie lepiej smakują :szydera: W ogrodzie pięknie wszystko kwitnie, chwasty mają się świetnie, woda w stawie kwitnie....jest bosko i nic mnie nie wkurza :oklaski: Zatem....573506405_niedzielaodpoczywamy.jpg.389dfd11c4694d4bc4702e089f1ba4e4.jpg...tego wam życzę i wcielam sama w czyn :oklaski:

Toś nas zrobiła w konia, nieładnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...