Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, awe59 napisał:

A ja dziś nie wydałam ani centa...:oklaski: babcie posadziłam pod parasolem i sobie sztrykowała a ja się opalałam na słoneczku....samoopalacz mi spłynął bo się opalałam na wodę ze spryskiwacza do kwiatów....:haha:

Najszybciej mi się opala twarz i dekolt więc do połowy siedziałam pod parasolem a wystawiłam na słonce nogi, ktore najciężej mi opalić.....no i teraz sprawdzam....i efekt jest zadowalający....:d

Brawo ty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj se spokój! Trzymaj się swego stylu. Jak się instruktorka pochyli nad babką, to majtkami świecić będzie. A w pewnym wieku to raczej stringów się nie nosi. Raczej bawełniane majtochy.

Chyba, że... do dziadka jedziesz. I w opisie oferty pod punktem "wymagania odnośnie opiekunki" stoi: "może być bez języka, ale w mini" bowling skirt GIF

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ewamarchewa napisał:

A daj se spokój! Trzymaj się swego stylu. Jak się instruktorka pochyli nad babką, to majtkami świecić będzie. A w pewnym wieku to raczej stringów się nie nosi. Raczej bawełniane majtochy.

Chyba, że... do dziadka jedziesz. I w opisie oferty pod punktem "wymagania odnośnie opiekunki" stoi: "może być bez języka, ale w mini" bowling skirt GIF

 

Dam sobie spokój...nie stać mnie na takie implanty pośladków :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

jutro dziadek ma urodziny,to sie tak ubiorę -zrobię mu niespodziankę,:d,nie wiem tylko czy zauważy,bo za dużo nie kuma:d

Taa...i jak się wypniesz w takich stringach to będzie miał  niespodziankę ...jajko niespodziankę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Ta kobieta nie jest w pracy Kasiu, tylko jest w parku czy innym ogrodzie i nagrywa po prostu filmik poglądowy. Natomiast mówi samą prawdę i na tym proponowałabym się skupić :d . 

Ledwo zaczęłam już musiałam na zakupy jechać.Zaraz sobie całe obejrzę.Jest jeszcze druga część.Ja tam nie wiem czy ona w pracy czy nie.posłucham to się dowiem:)Niemniej jednak stylizacja mnie lekko zszokowała,he he Jakby do innego zawodu dopasowana:kopara:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ledwo zaczęłam już musiałam na zakupy jechać.Zaraz sobie całe obejrzę.Jest jeszcze druga część.Ja tam nie wiem czy ona w pracy czy nie.posłucham to się dowiem:)Niemniej jednak stylizacja mnie lekko zszokowała,he he Jakby do innego zawodu dopasowana:kopara:

Zgrabna kobitka też może być opiekunką . Do jakiego zawodu bardziej ta stylizacja pasuje ...do zawodu krawcowej , fryzjerki , kucharki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Ta kobieta nie jest w pracy Kasiu, tylko jest w parku czy innym ogrodzie i nagrywa po prostu filmik poglądowy. Natomiast mówi samą prawdę i na tym proponowałabym się skupić :d . 

Obejrzałam, choć nie cały filmik bo mnie znudził.

I powiem jedno, dla osób zamierzających spróbować sił w opiece to dobry materiał.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława Obejrzałam obie części.Poglądowo dobry materiał,szczególnie dla nowych w branży.Dyskutowałabym z głaskaniem i mizianiem PDP oraz z 50 euro na życie/filmik z 2016/,ale to i tak minimum wydaje mi się.

Troszkę się pani reklamuje jako Idealia Opiekunkiewicz....

Filmików pani Bożenki jest na YT więcej,nie wszystkie dotycza opieki.

Co do stroju to na wszystkich filmikach podobny.Widać ma taki styl.Mnie się nie podoba .I nie musi:)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@Dodzisława Obejrzałam obie części.Poglądowo dobry materiał,szczególnie dla nowych w branży.Dyskutowałabym z głaskaniem i mizianiem PDP oraz z 50 euro na życie/filmik z 2016/,ale to i tak minimum wydaje mi się.

Troszkę się pani reklamuje jako Idealia Opiekunkiewicz....

Filmików pani Bożenki jest na YT więcej,nie wszystkie dotycza opieki.

Co do stroju to na wszystkich filmikach podobny.Widać ma taki styl.Mnie się nie podoba .I nie musi:)

 

szczerze co do stroju ,to będąc dziadkiem chyc bym ją chycił gdzie nie powinienem:hura:,ale może naprawde ta pani ma  taki styl ubierania,który dziadkom podnosi ciśnienie:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Ledwo zaczęłam już musiałam na zakupy jechać.Zaraz sobie całe obejrzę.Jest jeszcze druga część.Ja tam nie wiem czy ona w pracy czy nie.posłucham to się dowiem:)Niemniej jednak stylizacja mnie lekko zszokowała,he he Jakby do innego zawodu dopasowana:kopara:

:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...