Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Helloł ewrybady :d... i tradycyjne : Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

" Czy mnie jeszcze pamiętasz... Czy jak inne dziewczęta zapomniałaś mnie już? ":haha:

Z dobrych wiadomości, a wręcz cudnych, jestem po boskim urlopie w Turcji, po" traumatycznych " badania, które były bardzo potrzebne i nie wykryły nic groźnego, po najeździe angielskich Hunów czyli syna z żoną i moją angielską swatką (pierwszy raz w Polsce). A z tych gorszych wiadomości, to ta czterodniowa wizyta raczej przypominała obóz surwiwalowy w amazońskiej dżungli, z pewną nutą "dekadencji", gdyż w piątek wykryto w moim uroczym mieście, zwanym przeze mnie kurwidołkiem, bakterie coli i obowiązywał bezwzględny zakaz spożywania wody i mycia się w niej :papieros:... A tu trójka gości, którzy chcą się umyć, bo kuwisyńskie upały i jeść im trzeba dać, a knajpy zamknięte, do beczkowozów po wodę, bo w sklepach ostało się tylko piwo i inne wynalazki. Ale dałam radę, bo kto jak nie opiekunka zaprawiona w bo:haha:jach!?. 

Poza tym pławiąc się w Morzu Egejskim i luksusie, dopadła mnie wiadomość, że mój kochany Muminek nie żyje... zapalenie oskrzeli, płuc i zgon po tygodniu. :płacz:... No taka ta nasza praca. Przykro mi bardzo, botox było super miejsce, ale życie toczy się dalej. 

Buziaki Milusińscy i dobrego dnia :cmok:... U mnie już jest dobry, bo przyszło lekkie ochłodzenie, co prawda ponoć tylko na dwa dni, ale dobre i to,  i wodę w kranach mamy już zdatną do użytku. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Helloł ewrybady :d... i tradycyjne : Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

" Czy mnie jeszcze pamiętasz... Czy jak inne dziewczęta zapomniałaś mnie już? ":haha:

Z dobrych wiadomości, a wręcz cudnych, jestem po boskim urlopie w Turcji, po" traumatycznych " badania, które były bardzo potrzebne i nie wykryły nic groźnego, po najeździe angielskich Hunów czyli syna z żoną i moją angielską swatką (pierwszy raz w Polsce). A z tych gorszych wiadomości, to ta czterodniowa wizyta raczej przypominała obóz surwiwalowy w amazońskiej dżungli, z pewną nutą "dekadencji", gdyż w piątek wykryto w moim uroczym mieście, zwanym przeze mnie kurwidołkiem, bakterie coli i obowiązywał bezwzględny zakaz spożywania wody i mycia się w niej :papieros:... A tu trójka gości, którzy chcą się umyć, bo kuwisyńskie upały i jeść im trzeba dać, a knajpy zamknięte, do beczkowozów po wodę, bo w sklepach ostało się tylko piwo i inne wynalazki. Ale dałam radę, bo kto jak nie opiekunka zaprawiona w bo:haha:jach!?. 

Poza tym pławiąc się w Morzu Egejskim i luksusie, dopadła mnie wiadomość, że mój kochany Muminek nie żyje... zapalenie oskrzeli, płuc i zgon po tygodniu. :płacz:... No taka ta nasza praca. Przykro mi bardzo, botox było super miejsce, ale życie toczy się dalej. 

Buziaki Milusińscy i dobrego dnia :cmok:... U mnie już jest dobry, bo przyszło lekkie ochłodzenie, co prawda ponoć tylko na dwa dni, ale dobre i to,  i wodę w kranach mamy już zdatną do użytku. :d

 

No nie może być :szok::oklaski: Powróciłaś na łono marnotrawna córko forumowa :oklaski::szydera: Szkoda Muminka :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Z brakiem wdy to powoli zaczyna się robić w kraju niefajnie:(Wiele miast ma problem ,szczególne tam,gdzie brak naturalnych zbiorników i wody gruntowe głęboko.

Muminka szkoda i roboty też")Zaś nowej trza szukać:(

Ale za to wypoczęta,opalona ,zrelaksowana:)Jakieś wymierne plusy są:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

@Afryka Z brakiem wdy to powoli zaczyna się robić w kraju niefajnie:(Wiele miast ma problem ,szczególne tam,gdzie brak naturalnych zbiorników i wody gruntowe głęboko.

Muminka szkoda i roboty też")Zaś nowej trza szukać:(

Ale za to wypoczęta,opalona ,zrelaksowana:)Jakieś wymierne plusy są:)

Raczej wymierny minus...na koncie :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) wreszcie jestem w domku !!!!!!!

Pozdrawiam z uroczego zakątka Polski :)

Na lipiec i sierpień szukam króciutkich zleceń takich od 2 tygodni do miesiąca maksymalnie więc jeżeli ktoś potrzebowałby prawdziwego skoczka zarazem miłą ,sympatyczną i grzeczną zmienniczkę to chętnie go zastąpię ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Macie video konferencję? :haha:

Pamiętamy swoje facjaty z dawnych telekonferencji i ...pamięć wzrokowa , wyobraźnia też i już . @hawana droga ...również mi miło Cię widzieć  . Popraw sobie grzywkę ...na oczka Ci spada . Ta grzywka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...