Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry :oklaski:

Spać się chce okrutnie, spałam 2,5h,to stanowczo za krótko >:(, wątpię żebym w busie spała, trudno przeżyje, ważne że dzisiejszą noc będę już w swoim łóżku :oklaski:. Dzięki Wam za fajne chwile, bo tylko pamiętam te dobre, życie jest za krótkie i szkoda marnować na jakieś blachostki :dPracujecie dobrze i wytrwale :haha:, oby czas w pracy szybko Wam leciał. Ja znikam, przynajmniej na jakiś czas. Trzymajcie się :serce:

2100218647_urlopaby.jpg.0dd9193d0466a3191022fcda7a93e16e.jpg z całego serca życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski: I na niewiele więcej mam sił, jak sobie pomyślę o dzisiejszych prognozach  :haha:Ale dam radę, bo dorobiłam się wentylatora :haha: Niby nic, a cieszy :szydera: Przetrwać piątek i weekendzik wolny :oklaski: A potem tylko tydzień i skieruję swe autko na północny wschód :oklaski: No...koniec marzeń...trzeba twardo stanąć na ziemi i radować się tym, czym dysponujemy :oklaski: Zaczynamy....1667977322_dziedobrypitek.gif.87e95b42a6d809935b555bb6ced7c1ea.gif i życzę, by był uszyty na miarę marzeń i potrzeb każdego z was :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski się z państwem:)Piątek kąpielowy pora zaczynać.Miłego i do potem:)

Moją babcię córka wczoraj wykąpała, caritas tą drugą babcie rano 

mnie pozostało pranie. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Powietrze rześkie ,bo w nocy deszcz napitalał po szybach , ale już słonecznie ....na dzisiaj zapowiadają u nas 27 stopni ...tyle jeszcze wytrzymam :haha:Szerściuch na ogrody wypuszczony , gazeta z dołu przyniesiona , Jadzia chrapie , pani sprzątająca na dolinach już chyba przyszła , bo drzwi trzasnęły ....a niech tylko spróbuje mi tutaj za moment wejść to się chyba  wścieknę . Ona tak lubi . Postoi przy Jadzinym łóżku , godzinka jej leci a ja w tej ciasnocie kręcę się jak sputnik i patrzę , żeby jakiejś karafki z kolekcji nie potłuc , kiedy biegam z miskami i im na podób . Szykuję się na nią ja i moja zmienniczka , której pani na odciski cholernie wchodziła ...no upierdliwa kobitka i tyle . Co tam ...adrenalinę samym myśleniem o pani sprzątaczce sobie podniosłam ...może by tak kawy już nie pić ? Niee...kawa musi być ...cugasków sztuk kilka też ...na rozbujanie się :szydera:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Wczoraj już meldowałam, że dojechałam :)

Polska powitała mnie okropnymi upałami, a w centrum miasta, jak na patelni.

Atmosfery wolności w pełni jeszcze nie poczułam, jako że (same wiecie) pierwsze dni po powrocie na piątym biegu.

Dziś fryzjer na mnie czeka.

Na razie popijam kawkę zaparzoną w nowym ekspresie, na który poszła moja premia świąteczna ;) 

 

Spokojnego dnia.

 

@Magdzie, dojedź szczęśliwie :) 

 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Wczoraj już meldowałam, że dojechałam :)

Polska powitała mnie okropnymi upałami, a w centrum miasta, jak na patelni.

Atmosfery wolności w pełni jeszcze nie poczułam, jako że (same wiecie) pierwsze dni po powrocie na piątym biegu.

Dziś fryzjer na mnie czeka.

Na razie popijam kawkę zaparzoną w nowym ekspresie, na który poszła moja premia świąteczna ;) 

 

Spokojnego dnia.

 

@Magdzie, dojedź szczęśliwie :) 

 

Basiu już genisuj się urlopem.Spokojności życzę.Ja w poniedziałek wracam do domu.

 

Dzień dobry opiekunowo.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...