Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Afryka napisał:

Wyrka się nie da przestawić ,ale mogę się wynieś z sypialni ,do mojego salonu na kanapę , oczywiście ,że czytam , aczkolwiek została mi jeszcze jedna gazeta do przeczytania ...kuwa nać , zapomniałam z domu przygotowanych książek!!l :mur:...a jeszcze z tą poduszką mogę spróbować :haha:

A moż e zolejkiem lawendowym spróbuj,pokropic poduszke przed spaniem.Mojej koleżance to pomaga,śpi jak dziecko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Aj, aj,aj. Polityka to zły temat. 

Lepiej poluzować warkocze i cieszyć się że jesteśmy zdrowi i mamy pracę.

Zawsze mówiłam, że Ciebie kocham,a dziś to już ekstremalnie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

to nie ziola...homeopatia...ziola ...to ze zapalic mozemy cos ziolowego:haha:

polecam tez cimifuge D30 i c6...tez homeopatia...

D30 to za dużo :| Ja nie mam zamiaru naprawiać całego swiata, żeby wreszcie sama mieć lepiej.. wolę zacząć od siebie i dlatego jeżeli homeopaty to blisko 10.))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie bardzo rozumiem twoj komentarz

Homeopatia działa na wiele ciał . Wyższe potencje na ciała subtelne, a jak chce sobie sama, pomóc przede wszystkim mojej fizycznej osobie, a nie ciałom subtelnym, które mają to do siebie, że same się dezorganizują co wpływa na mnie ... Oduczyłam się dbać o to czego nie widze i skupiam się na tym co widzę i czuję, bo tylko tak mogę ocenić wartość tego co przyjmuję czy robię. A ciała subtelne niech też wezmą odpowiedzialność za swoje działania same bo inaczej wszystko zwalą na ciało fizyczne.., czyli też na mnie.  )))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Homeopatia działa na wiele ciał . Wyższe potencje na ciała subtelne, a jak chce sobie sama, pomóc przede wszystkim mojej fizycznej osobie, a nie ciałom subtelnym, które mają to do siebie, że same się dezorganizują co wpływa na mnie ... Oduczyłam się dbać o to czego nie widze i skupiam się na tym co widzę i czuję, bo tylko tak mogę ocenić wartość tego co przyjmuję czy robię. A ciała subtelne niech też wezmą odpowiedzialność za swoje działania same bo inaczej wszystko zwalą na ciało fizyczne.., czyli też na mnie.  )))))

nie jestem w temacie wiec nie wypowiem sie...widze tu wyzsza szkole ze tak sie wyraze...ale wobec tego moze bedziesz w stanie pomoc naszej kolezance z forum z przesypianu nocek bez ingerencji lekow ziol i innych specyfikow?

szacun:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nie jestem w temacie wiec nie wypowiem sie...widze tu wyzsza szkole ze tak sie wyraze...ale wobec tego moze bedziesz w stanie pomoc naszej kolezance z forum z przesypianu nocek bez ingerencji lekow ziol i innych specyfikow?

szacun:cześć3:

Tak na szybko to bym spróbowała parę kilo soli wpierdzielić pod to łóżko, ale nie kamiennej tylko tej zwykłej, jodowanej ...  Tak choć ze dwa kilo :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

..ale mysle ze ta pycha go zgubi...podobnie jak po za bardzo sie rozbestwilo...

 

Zgadzam się mniej więcej z Tobą bo uważam, że droga na świecznik jest drogą w jednym kierunku ... Ktoś dochrapie się stołka, a później okazuje się, że jak na takim stołku się siedzi to stołek rządzi, a d.upa, która ten stołek grzeje nie ma nic do gadania poza tym co stołek każe .... I jeżeli istnieje jakies koło zycia to uważam, że jesteśmy świadkami łabędziego spiewu ludzi, którzy dorwali się do koryta władzy....)))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

nie jestem w temacie wiec nie wypowiem sie...widze tu wyzsza szkole ze tak sie wyraze...

szacun:cześć3:

Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie... Moja psiapsiółka (mgr chemii) pokończyła parę kursów z homeopatii... Ja tylko mniej więcej rozumiem  na jakiej zasadzie to działa...))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to myślałam, ze mi moja pdp dziś ducha wyzionie :( Przez ostatnie dni nie wychodziłyśmy na spacer, tak ją ten upał osłabił, a dziś dorwała się i wybrała najdłuższą trasę (słońce zaszło i parę kropli spadło). Chodzi kiepsko i bardzo wolno, ale dzisiaj to ten niecały kilometr zajął nam ponad 1,5 godziny.. W jakimś momencie już myślałam, że nie uda nam się o własnych siłach wrócić do domu O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Aleś Ty nienażarta O.o Nawet za baby się bierzesz :o

:szydera:

Ty też szykuj swoje łapki.  Jak tylko je wyciagniesz przed siebie, już ci będziesz nasza, na forumowym łonie legniesz,  a my Ciebie  przewałkujemy i info o życiu w domu wyciągniemy:cmok:. Pewnie  Ty  wrócisz,  a ja wyjdę z wprawy pisania tu. Kiedyś i tak Ciebie dopadnę:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ty też szykuj swoje łapki.  Jak tylko je wyciagniesz przed siebie, już ci będziesz nasza, na forumowym łonie legniesz,  a my Ciebie  przewałkujemy i info o życiu w domu wyciągniemy:cmok:. Pewnie  Ty  wrócisz,  a ja wyjdę z wprawy pisania tu. Kiedyś i tak Ciebie dopadnę:tak2:

No właśnie zauważyłam Faryzeuszu jeden jak tęsknisz za mną ;) tylko na moment zniknęłam a Ty już Harpii miłość wyznałaś O.o Musze się poważnie zastanowić nad moimi uczuciami względem Ciebie :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Wydałam dzisiaj wojnę  chwastom...:haha:Uprzejmie informuję,  że bez pomocy chemii dzisiejszą bitwę wygrałam...:oklaski: Jutro kolejna ofensywa...:haha: Im woda niepotrzebna...rosną jak głupie, a inne roślinki, szlachetne, schną...masakra...>:(

Ja też wydałam im wojnę :d z tą różnicą , że mam pewność , że to ja będę stroną wygraną :p Potraktowałam wszystkie gnojki chemią :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

No właśnie zauważyłam Faryzeuszu jeden jak tęsknisz za mną ;) tylko na moment zniknęłam a Ty już Harpii miłość wyznałaś O.o Musze się poważnie zastanowić nad moimi uczuciami względem Ciebie :haha: 

Widzisz, jaka @ ?

Odkochałaś się już ?

Co mam począć jak każdy facet wieje ode mnie. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...