Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry,choć wcale to nie jest dobry dzień.Nie wiem czy śledzicie co się dzieje w polityce,ale cieszyć nie ma się z czego:(Dla mnie to smutny dzień,bardzo smutny:( 

 

wroci czas demoludow i granatowych paszportow..wyprowadzi nas tej...pip pip pip na pola zaorane brona...sorki ...nie bede dalej dewagowac bo polityka to zly temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Już jestem . Pytanie: czy mam prawo zakupić szampon na swoje higieniczne potrzeby z kasy PoP. Agentura twierdzi ,że jestem domownikiem i mam korzystać ze wszystkiego. Prawna zakwestionowala zakup . 

ja kupuje sobie swoej wkladki reszte na karteczce zapisuje zakupy robi maz pdp ...mysle ze to normalne zebys migla takie rzeczy kupowac z kasy pdp

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wroci czas demoludow i granatowych paszportow..wyprowadzi nas tej...pip pip pip na pola zaorane brona...sorki ...nie bede dalej dewagowac bo polityka to zly temat

i włąsnie dlatego jesteśmy dziś w tym miejscu z naszą polityką ,właśnie dlatego ,że tak jak Ty mysli spora część społeczeństwa.....zasłużyliśmy.To kara  za głupotę polityczną wszystkich obywateli:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Wejdź choćby na Onet-Gersdorf "sprzedała SN -nazywa się to ,że na urlop idzie ,ale juz jest pozamiatane,PIS przejął ostatni bastion demokracji.Żadne wybory nie są juz potrzebne-teraz będą rządzic wiecznie:(To jest prosta droga do wyprowadzenia nas z UE.Jako naród nie stanęliśmy 3 lata temu na wysokości zadania i teraz też nie-zasłuzylismy sobie na to.Ockniemy sie jak zamkną granice ..... 

Kostytucja została przez PIS sprowdzona do rolki papieru toaletowego,zbeszczeszczona i zeszmacona jak nigdy wcześniej:(

Własnie-,wiekszość "nie śledzi"nie interesuje się ,nic nie wie i takie skutki-to nie do Ciebie,ogólnie o nas, wszystkich Polakach:( Nam się wydawało,ze tak jak było do 2015 roku to zawsze będzie,nie dopuszczaliśmy myśli ,że znajda się tacy co podniosa rękę na niezbywalne prawa obywateli,na Konstytucję,najważniejszy nasz akt prawny,mysleliśmy sobie-nie odważą się......I proszę,nie dośc że się odważyli, to mają wszystkich w dupie,z nikim się nie liczą:(A z obywatelami najmniej:(

nie lubie tego pokurcza..cos ci wysle na priv m

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

A co tym jest śmiesznego????

Fakt nic.Nic nie jest zabawnego w takich wypowiedziach.Chociaż trzeba mieć tupet aby tak się wypowiadać na forum miedzynarodowym po tym co pisiory zrobiły np. z polskim sądownictwem.

Więc pomyślałem że to nie tupet ani beszczelność tylko taki polityczny żarcik

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

i włąsnie dlatego jesteśmy dziś w tym miejscu z naszą polityką ,właśnie dlatego ,że tak jak Ty mysli spora część społeczeństwa.....zasłużyliśmy.To kara  za głupotę polityczną wszystkich obywateli:(

PIS nie miałoby większości gdyby część osób nie głosowała na partie, które nie weszły do Sejmu. Taki mamy system wyborczy. Wybory i tak by wygrali ale nie aż tak porażającą większością. Teraz mogą robić wszystko co chcą zgodnie z prawem. A prawo zmienią i dalej będą robić swoje. Mnie tam rybka, kiedyś to się być może odkręci ale że jestem czasem złośliwa to życzę im kolejnyc wygranych wyborów i kombinowania skąd wziąć kolejne pieniądze na swoje obietnice wyborcze.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

i włąsnie dlatego jesteśmy dziś w tym miejscu z naszą polityką ,właśnie dlatego ,że tak jak Ty mysli spora część społeczeństwa.....zasłużyliśmy.To kara  za głupotę polityczną wszystkich obywateli:(

nie zarzucaj mi glupioty politycznej prosze..ja tu w miejscu publicznym jak by nie patrzec nie chce dewagowac na temat rzadow pisu i karla...nie lubie ich nie glosowalam na nich ...mowilam ale nie w tym miejscu  wielokrotnie ze te rzady narobia nam klopotow ale zwolennicy zaslepieni 500+ w ciemno jak do boga wrecz modlili sie do tego karla...

kupil ludzi kasa a tego poprzednicy nie zrobili..nie ma alternatywy po jest spalone...a teraz sukcesywnie przejal najwazniejsze atrybuty i bedzie do woli manipulowal wynikami wyborow itd...a wszystko to z powodow kompelskow fanatycznej nienawisci do  tuska i chorej pretensji za smierc zimnego leszka..

koniec ...ufff

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

Fakt nic.Nic nie jest zabawnego w takich wypowiedziach.Chociaż trzeba mieć tupet aby tak się wypowiadać na forum miedzynarodowym po tym co pisiory zrobiły np. z polskim sądownictwem.

Więc pomyślałem że to nie tupet ani beszczelność tylko taki polityczny żarcik

nie...to tepota wsteczna...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

PIS nie miałoby większości gdyby część osób nie głosowała na partie, które nie weszły do Sejmu. Taki mamy system wyborczy. Wybory i tak by wygrali ale nie aż tak porażającą większością. Teraz mogą robić wszystko co chcą zgodnie z prawem. A prawo zmienią i dalej będą robić swoje. Mnie tam rybka, kiedyś to się być może odkręci ale że jestem czasem złośliwa to życzę im kolejnyc wygranych wyborów i kombinowania skąd wziąć kolejne pieniądze na swoje obietnice wyborcze.

 

 

ta kase mariolanto wezma rowniez z twojej kieszeni

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

i tak i nie..mysle ze te kwestie nalezaloby wyjasnic na drodze prawna i agencja

już pisałam: agencja twierdzi, że jestem normalnym domownikiem . Normalny domownik korzysta ze wszystkich środków higieny jakie należy użyć,  żeby bez krępacji  funkcjonować  w domu. 

Zresztą,  nie wyobrażam sobie zaprosić  kogoś do mnie do pracy do domu np. przy mojej matce  i chować przed nim takie podstawowe produkty.  Ta sama sytuacja dotyczy zaproszonych do mojego domu gości.   A zresztą  te produkty to nie brylanty, a poza tym nie kosztują  majątku  i  np. zawartość  opakowania  szamponu używamy  długi  czasO.o np. 2 miesiące,  albo i dłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

już pisałam: agencja twierdzi, że jestem normalnym domownikiem . Normalny domownik korzysta ze wszystkich środków higieny jakie należy użyć,  żeby bez krępacji  funkcjonować  w domu. 

Zresztą,  nie wyobrażam sobie zaprosić  kogoś do mnie do pracy do domu np. przy mojej matce  i chować przed nim takie podstawowe produkty.  Ta sama sytuacja dotyczy zaproszonych do mojego domu gości.   A zresztą  te produkty to nie brylanty, a poza tym nie kosztują  majątku  i  np. zawartość  opakowania  szamponu używamy  długi  czasO.o np. 2 miesiące,  albo i dłużej 

wiesz..mozesz prawnej przekazac stanowisko twojej agencji i niech te sprawy z nimi wyjasnia a ty...rob swoje..

nie ty jestes strona umowy tylko agencja wiec tak naprawde ty stosujesz sie do zapisow jakie ma w umowie z twoim zleceniodawca

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wydałam dzisiaj wojnę  chwastom...:haha:Uprzejmie informuję,  że bez pomocy chemii dzisiejszą bitwę wygrałam...:oklaski: Jutro kolejna ofensywa...:haha: Im woda niepotrzebna...rosną jak głupie, a inne roślinki, szlachetne, schną...masakra...>:(

Taka dorosła a taka naiwna. :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, foczka63 napisał:

Własne środki higieny to sprawa indywidualna-tak ja to widzę.Do głowy by mi nie przyszło kupować z domowych pieniędzy-bo jak szampon to podpaski albo wkładki też ,rozumiem?-w końcu to także podstawowy środek kobiecej higieny.

Też tak uważam i tak robię . 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie zarzucaj mi glupioty politycznej prosze..ja tu w miejscu publicznym jak by nie patrzec nie chce dewagowac na temat rzadow pisu i karla...nie lubie ich nie glosowalam na nich ...mowilam ale nie w tym miejscu  wielokrotnie ze te rzady narobia nam klopotow ale zwolennicy zaslepieni 500+ w ciemno jak do boga wrecz modlili sie do tego karla...

kupil ludzi kasa a tego poprzednicy nie zrobili..nie ma alternatywy po jest spalone...a teraz sukcesywnie przejal najwazniejsze atrybuty i bedzie do woli manipulowal wynikami wyborow itd...a wszystko to z powodow kompelskow fanatycznej nienawisci do  tuska i chorej pretensji za smierc zimnego leszka..

koniec ...ufff

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Już jestem . Pytanie: czy mam prawo zakupić szampon na swoje higieniczne potrzeby z kasy PoP. Agentura twierdzi ,że jestem domownikiem i mam korzystać ze wszystkiego. Prawna zakwestionowala zakup . 

Moim zdaniem wszystkie podstawowe artykuły higieniczne powinny być dostępne.Inna sprawa jeśli ktoś chce czegoś no powiedzmy bardziej luksusowego  to powinien sobie sam kupować.Ja wprawdzie też wszystko mam swoje,ale to tylko dlatego,że jestem na większość kosmetyków uczulona.Gdyby nie to to pewnie korzystałabym z ichniego szamponu,a co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maria Jolanta napisał:

PIS nie miałoby większości gdyby część osób nie głosowała na partie, które nie weszły do Sejmu. Taki mamy system wyborczy. Wybory i tak by wygrali ale nie aż tak porażającą większością. Teraz mogą robić wszystko co chcą zgodnie z prawem. A prawo zmienią i dalej będą robić swoje. Mnie tam rybka, kiedyś to się być może odkręci ale że jestem czasem złośliwa to życzę im kolejnyc wygranych wyborów i kombinowania skąd wziąć kolejne pieniądze na swoje obietnice wyborcze.

 

 

Skąd wezmą pieniądze? Wiadomo...z naszych przyszłych emerytur,których nigdy nie zobaczymy,albo jakieś,grosze

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, dorobota napisał:

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

A ja nie widzę ,potępiam z całą stanowczością, piszę o nich jak najbardziej pogardliwie , jestem dorosła ,a " kultury " ,takiej " kultury " ,nauczyłam się od tego całego pisdziejstwo .Oto przodownicy " kultury jako takiej ,a przede wszystkim słowa": zwykły poseł K , krzycząca bufetowa ,to nam się należało!!! ,,zwana Brośką , Achimek Bruździński ,ten od komunistów i złodziei ,"Konrad Walenrod " stanu wojennego niejaki Piotrowicz, posłanka Krynicka ,ta od niepe0nosprownych ,która do tej pory szuka na nich paragrafów ,niejaki poseł Żalek o którym żal pisać , Terlecki z tym tępym przygłupem Mazurkową , cham Szyszko, Gliński ,Jurgiel ,nie wspomnę o psychopacie Macierewiczu ,i pierwsza dama " kultury " posłanka Pawłowicz i jeszcze mogę tak długo ...i trudno zachować kulturę ,jak ma się takie sztuki za przeciwników. 

Dziejsze " rządy " to wstyd i hańba dla narodu ,ale jak widać nie dla całego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...