Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mąż szefin to .....sosna ? :szydera:

Mąż szefin mieszka z szefin w innym domu, po drugiej stronie ulicy.

Zresztą jak ja wstaję to on już dawno w pracy jest. 

Baśka, przecież bym nie wychodziła w pizamie na taras jak ktoś by się kręcił po podwórku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Mąż szefin mieszka z szefin w innym domu, po drugiej stronie ulicy.

Zresztą jak ja wstaję to on już dawno w pracy jest. 

Baśka, przecież bym nie wychodziła w pizamie na taras jak ktoś by się kręcił po podwórku .

A ja tym bardziej bym wtedy wychodziła , kiedy po podwórku ktoś się kręci . I niby speszona ( Miś ) odchyliła bym se co nieco i ...oj...a ja taka nieubrana ! :szydera: Ino lata Basiuniu nie te ...pogadać , pomarzyć ...prącie bardzo ...zawsze mogę . Tylko ten rewski pesel mi przeszkadza i palcem grozi . Lustro zresztą też ...kiedy w nie luknę to jakoś dziwnie ta osoba po drugiej stronie palcem w łeb mi puka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wstaw foto tej tyci tyci . Gorąco mi w nocy ...może se tez taką kupię :szydera:

Chciałabym...chciała...w takiej tyci-tyci poparadować...ale kto mi kupi? :smutek:Toć ja biedna opiekunka jestem...na dorobku :haha: Jakbyś za małe kupiła, to ja chętnie przytulę te tyci-tyci :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jestem w niebie. A nawet jeśli nie w niebie to w chmurach. :haha:

Na tej wysokości czasem chmury tak nisko wiszą że czuję się jakbym żywcem wstąpiła do nieba. :szydera:

Teraz to krzyżem leżeć przed tobą, rączki jak do paciorka składać i modły zanosić do....Święta @Maria Jolanta od prosiaków :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Jak to, likwidować?

To tu się nie płaci za następne lata wynajmu placu? 

Po 20czy 25latach jak nie oplacisz to likwidują groby. W Polsce po 20latach, tylko my inaczej podchodzimy do tego, my opłacamy, a Niemcy jak to Niemcy, zawsze się słyszy :to dużo pieniędzy jest >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magdzie napisał:

Czuć to ja się mogę lepiej przy boku męża, ale tak sama to już nie, bo mogą nachodzic mnie dziwne myśli, a tu doopa, po co mam sobie wyobraźnię uruchamiać :(, a tak poważnie, to najlepiej w gorac czuje się spiąć na golasa, no ale niestety tu tego nie praktykuje :szydera:, niech by dziadek mnie w nocy zawołał i bym tak pędzla do niego na złamanie karku, jak mnie Bóg stworzył :szydera:

At....pomyślałby, że biała dama, tfu...naga dama z marzeń sennych go nawiedziła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barbara48 napisał:

Mąż szefin mieszka z szefin w innym domu, po drugiej stronie ulicy.

Zresztą jak ja wstaję to on już dawno w pracy jest. 

Baśka, przecież bym nie wychodziła w pizamie na taras jak ktoś by się kręcił po podwórku .

A niby czemu nie? :haha: Naród by się zleciał, wioska miałaby o czym mówić przez następną dekadę...samo zdrowie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja tym bardziej bym wtedy wychodziła , kiedy po podwórku ktoś się kręci . I niby speszona ( Miś ) odchyliła bym se co nieco i ...oj...a ja taka nieubrana ! :szydera: Ino lata Basiuniu nie te ...pogadać , pomarzyć ...prącie bardzo ...zawsze mogę . Tylko ten rewski pesel mi przeszkadza i palcem grozi . Lustro zresztą też ...kiedy w nie luknę to jakoś dziwnie ta osoba po drugiej stronie palcem w łeb mi puka :szydera:

Lustro zmień, a "pesela" wyrzuć do śmietnika...i do przodu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Magdzie napisał:

Czuć to ja się mogę lepiej przy boku męża, ale tak sama to już nie, bo mogą nachodzic mnie dziwne myśli, a tu doopa, po co mam sobie wyobraźnię uruchamiać :(, a tak poważnie, to najlepiej w gorac czuje się spiąć na golasa, no ale niestety tu tego nie praktykuje :szydera:, niech by dziadek mnie w nocy zawołał i bym tak pędzla do niego na złamanie karku, jak mnie Bóg stworzył :szydera:

Chodziło mi o ten chłodek Madziu w nocy, a na golasa tez nie mogę spac bo czasem Pdp mnie budzi w nocy. 

Trochę dziwnie bym wyglądała w takim,,stroju "nawet przy babci :haha:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Właśnie na odwrót....majtki z golfem i elegancką koronką na siebie....a nie od razu z gołą doopą. To działa na wyobraźnię naszych mężów i kochanków....:szydera:

Oczywiście, to na początek :szydera:te koronki, ale to idzie popaść w ruinę, jak tylko na raz zakładasz :szydera:, jakieś to takie nietrwałe robią :d, to tylko do założenia i przejścia się z 10metrow :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mało co a lans jakiś się tu uprawia dziś?

No to dzien dobry lanserkom:cześć3:

Niekiedy zachodze w głowę, póki jeszcze głowę mam, że moja pdp, już za tydzień 90-tka, zwraca uwagę na mój make up pytając, czy byłam z zawodu kosmetyczką (każdego dnia:haha:) że nogi zgrabne, że szyk, że włosów pozazdrościć itp. i gdyby nie to, że sicher hetero i alt to pomyślałabym, że nie obce jej lgbt. No ale sama dobiera skarpetki do butów, bluzki do spodni itp. Kiedyś zle dobrala i powiedziałam jej, że wygląda trochę jak papagaj to czym prędzej kazała się przebierać. Nago to ona przede mną występuje, nigdy odwrotnie:haha:ale ubolewa nad swoją staroscia mimo, że figurę ma biegaczki. No, powiem, że apetyczna starowinka, nago też, to co ty @Baśka powtarzająca się kokietujesz swoimi niedoskonałościami, bo kokietujesz na bank:cmok:

Nie ma lepszego sposobu na dowartosciowanie  jak zestawić się z leciwymi pdp. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krista napisał:

Nie ma lepszego sposobu na dowartosciowanie  jak zestawić się z leciwymi pdp. :haha:

O to....to....jak patrzę na swoją pdp, która ma 84 lata to wszystkie moje niedoskonałosci to mały pikuś....natomiast jak sobię pomyślę, że za dwadziescia parę lat mogę wyglądać jak Ona ( na golasa ) bo w ubraniu to całkiem....całkiem,  to już taki mały pikuś nie jest.....:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...