Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Absolutnie ...nie życzymy . Tylko nie wiadomo , czy już upał nie poczynił jakichś szkód i nasze pobożne życzenia nijak będą się miały do tego , co już nastąpiło :szydera:

Dziekuje za wsparcie:d:haha:

Ostatnio mocno powsciagliwa jestem, wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy panie zauważyły jaka tutaj ( ostatnio ) sympatyczna atmosfera ? Nikt nie pierdacy o doopie , same tylko kulturalne wymiany postów . No kuźwa żyć nie umierać .Rozrywka jak sto sosen :szydera:

idac tym tokiem dalej...mozna bez konca o zmianach dewagowac ale....nie bede tego robic..ale jakos malo .... tlocznie jest poki co

zarobieni?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Magdzie napisał:

O sztuce to czemu nie? Chętnie Ewo :d, poezja też mi nie obca :d, ale przynajmniej tu wolę o tej nieszczęsnej dupie Maryni :szydera:, a teraz muszę się przywitać, bo pisałam rano, i już się z gaska witalam, paluchem nacisnelam i internet poszedł sobie na prawie dwie godziny :rozpacz:, a później była przerwa, szybka runda po sklepie, żeby na kawę do kolegi wpaść :d. A po kawie spacer z dziadkiem i siedzenie przed domem, żeby jakiego sąsiada spotkać i dupy obrobić. Dziadek musi być na bieżąco, co, kto i jak :szydera:Zaraz wykonam telefon do swej miłości, a potem?, potem to lecę biegać, żeby deszcz, czy burza mnie nie złapała. 

No to dobry wieczór wszystkim :szydera:

Ty to masz zdrowie...biegać w taką duchotę  :szydera: toć można zemgleć...:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zarobiona nie jestem, ale pisać się nie chce w duchocie :haha: Otwierają okna zamiast zamykać i chronić wnętrza przed upałem >:( Zasłonek i rolet niet....a wystawa południowa >:( Jak żyć przy takim gorącu? No jak żyć....i jeszcze pisać do tego....:szydera:

U mnie wszystkie okna pootwierane i rolety do połowy opuszczone....w domu troszkę chłodniej niż na zewnątrz ale też zauważyłam, że zamiast nie wpuszczać tego gorąca do domu to wietrzą.....:haha:ja mam na piętrze pokój a nade mną jeszcze strych....nie jest u mnie tragicznie gorąco.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Młodość....złociutka....młodość  :d

Tiaaa...dopóty biegać będzie , dopóki ciśnienie nie skoczy :tak2:

Moje dziecię jest z kilkudniową wizytą ( obowiązkową ) w Pl . W niedzielę miała spotkanie z Ewą Chodakowską . Od stycznia ( ? ) pilnie ćwiczy , zdrowo się odżywia . Nie była gruba , ale sadełka trochę już miała . Dziś weszłam na fb na profil Chodakowskiej ...a jużci ...moje dziecię też już tam widnieje na zdjęciach . Nie wiem , może patrzę pod innym kątem , innym , matczynym spojrzeniem ,  ale w lutym jak żeśmy się widziały , wyglądała fajnie ...sadełko zginęło . Teraz już ma widoczne mięśnie , pokazywała mi podczas rozmowy na WA ....jednak dla mnie wygląda trochę jak anorektyczka . Wolałam ją taką w sam raz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa...dopóty biegać będzie , dopóki ciśnienie nie skoczy :tak2:

 

Ciśnienie to skoczy jak pojadę do domu :szydera:

Widziałam dziś sąsiadke, dziadek mówi że ma z 72lata, nie mogła wysiąść z samochodu, a do domu szła trzymając się murka. 

Tak sobie biegam delikatnie, z kolacji zrezygnowałam, przynajmniej teraz :d, jogurt zjadam.A co do Twojej córki, to figura pierwsza klasa, miód i orzeszki :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień na walizkach już będę siedzieć, a może i w busie....

Uwielbiam tę świadomość, że to już niedługo...do domu...na wolność...

A z drugiej strony na zapas się "martwię", że urlop w pełni już zaplanowany, kalendarz zapisany, szybko przeleci i ani się obejrzę i tu wrócę...

Jakaś "gupia" chyba jestem....

 

Aaaaa...policja mnie w Pl szuka :haha:

Zameldowanie mam u Taty i wczoraj dzielnicowy tam był u niego. Nie powiedział, o co chodzi. Mój Tato wystraszony "Co ty narobiłaś, że policja cię szuka?" . :szok:

A to w sprawie tego wypadku busa, który miałam poprzednim razem.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już hoboczek w dłoni zrychtowany....przynieś mi go moja najmilejsza...czy jakoś tak to leciało :haha: Faktem jest, że hoboczek dzierżę w dłoni, posiorbuję lekko i zabieram się zaraz zaległości klepankowe odrabiać :haha: I pytam więc się grzecznie...1857232534_dziedobryzajcczwartek.jpg.3b748b06514e0ac6485c149225040c3b.jpg Bo ja podniosłam odwłoczek i dzielnie staję do walki z kolejnym, upalnym dniem :haha: I oby ta walka nie była za ciężka, a dzień mijał szybko i przyjemnie, czego życzę każdemu z was i sobie samej z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry śpiochy!

 

Mój ostatni czwartek na adresie :)

 

Spokojnego dnia. Ma być chłodniej :) 

Nie epatuj mnie chłodem...te parę stopni mniej nie stanowi znaczącej różnicy zwłaszcza, że mury i ulice nagrzane niczym w piecu martenowskim :haha: I jeszcze zapowiadają na popołudnie burze :tak2: A tego ostatniego czwartku zazdraszczam okrutnie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...