Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór i dobrej nocy zarazem życzę i takie dwa"lalunie przywlekłam ze sobą, co byście mieli czym oczęta nacieszyć po ciężkim dniu pracy :papieros:

Moja pdp dziś miała urodzinki, gości naprzychodziło że ho hooo jeszcze jutro będą jedli torta mam nadzieję że nie za długo  bom zmęczona po dzisiejszym dniu troszkę jestem O.o Ale dobra koniec z marudzeniem, miłej nocki życzę kochani :oklaski:

 

IMG_3702.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Dziś fryzjer umówiony na 10.00 a przedtem duszowanie.....będzie się działo bo wyciągnąć babcię z łóżka przed południem to nielada wyczyn...:haha:

Pomimo upału śpię dobrze. Okna pootwierane w nocy na oścież....guzik to daje bo mury i dach nagrzane ale na razie idzie wytrzymać. 

Miłego dnia i deszczu dla ochłody.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczęta moje cudne otworzyłam :oklaski: I tak sobie pomyślałam...806143650_dziedobrykonikigupoty.jpg.5e19c949d2b8e7fcc0bc2a1b6c35b414.jpg...ale, mimo wszystko, cieszmy się każdą minutą, bo jak już dzień się skończy, to będziemy bliżej do zjazdu w domowe pielesze :oklaski: Już nawet nie chce mi się zastanawiać, czy to dzisiaj obchodzimy dzień świstaka, czy jakiegoś innego stworzenia :haha: Ale niech tam....aby do przodu :oklaski: Szybko i miło...niech płynie czas, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć2:powoli się ogarniam. nie będę pisał o zmienniku. w każdym razie nigdy tu nie wróci. Elka mówi że nie ma takiej opcji w przyrodzie. w ogóle jest super miło i rodzinnie. dzidzia nie zmieniona, w bardzo dobrej kondycji nie licząc grzybicy, ale ogarnę. tylko jak każdy Parkinson, w upały cierpi dwa razy bardziej niż my, powietrze z niego wychodzi, egzema się powiększa. miłego dzionka wszystkim życzę. ja na taras muszę zaraz :haha:ptasi koncert, kawusia i faja wzywają. czuwaj 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Skandal :szydera: Bierz bejsbola i lej gdzie popadnie :szydera:

Gdyby bejsbola pod ręką nie było zawsze można jakąś krakowską suchą , czy inną żywiecką przypi...przywalić . Jak się zamach weźmie ...jak się rypnie ...to i gwiazdy w oczach ten , który oberwie ujrzy a jakim się aromatem przy okazji zaciągnie ?!  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdyby bejsbola pod ręką nie było zawsze można jakąś krakowską suchą , czy inną żywiecką przypi...przywalić . Jak się zamach weźmie ...jak się rypnie ...to i gwiazdy w oczach ten , który oberwie ujrzy a jakim się aromatem przy okazji zaciągnie ?!  :szydera:

Aż tak daleko bym się nie posuwała....tłuczek do mięsa wystarczy...szkoda aromatu psuć, bo podobno w ostatnich momentach zwieracze puszczają i.... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...